Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi P's
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wychodzi nowe tama Duży uśmiech
[Obrazek: img_top.jpg]

i będą nowe postacie, uważam że są przesłodkie i cudne, o wiele fajniejsze niż w zwykłym id l. Duży uśmiech
[Obrazek: img_top2.jpg]

Będę chciała niebieskie, bo wg mnie najładniejsze. Nie mogę sie doczekać, oby było w miarę tanie. -,-
To serce... eww. Na małych nie wygląda tak źle, ale na tym zdjęciu z bliska... DDDDD;
Fajna wersja jest Himespetchi oby była tania do 200 zł chociaż.
NO LUDZIEEE. D: Sama nie wiem, uparłam się, żeby zbierać na 3DS'a XL a teraz to nie wiem. ;__; Co jak mnie podkusi i kupię? XD
Nowe Tamagotchi japońskie miało wyjść w 2013 roku. Ale w tym roku nie kupię W 2013 roku kupię. Wybiorę kolor zółty lub różowy. Jak będzie w sprzedaży na ebayu zobaczy się kolory na żywo.
(04-09-2012, 14:47)Inka napisał(a): [ -> ]To serce... eww. Na małych nie wygląda tak źle, ale na tym zdjęciu z bliska... DDDDD;
No, kanciate jakieś takie, szkoda.
Na Tamazone pisze, że ma być opcja gotowania i jakieś jeszcze.
Jakieś podwójne serca czerwone można kupić może te serca się zdejmuje? I takie kryształki wokół obwódki są takie kolorowe. Ciekawe jakie będą rasy niemowlaków. Uśmiech Pewnie jakieś nowe. Nie ma Lovelitchi i Meloditchi do wyhodowania.
To z tym dużym kolorowym sercem to Tama Deco Earring
[Obrazek: Tamagotchi_p%27s_design.jpg]

To chyba to samo co tamagotchi station do id, albo może to serduszko sie przyczepia do zwykłego tama -,- nieee wiem, nie chce mi się szukać informacji na ten temat.

(04-09-2012, 17:15)Dogz20 napisał(a): [ -> ]Nie ma Lovelitchi i Meloditchi do wyhodowania.
No, ale gorsze jest to, że nie ma Violetchi i Kuromametchi. D:
I pisze, że jest szkoła. : D Chyba jednak się skuszę, w grudniu kupię.
Na Tama-zone dowiedziałam się, że to serduszko przyczepia się do wtyku podobnie jak figurki do Tama-Go. Dzięki temu sercu można odblokować stare postacie Melodytchi, Lovelitchi, Kuromametchi jakieś nowe miejsca do zwiedzania, pliki do pobrania.
Scalee każdy Tamafan się skusi na nową wersję jak będzie odpowiednia cena np. 230 zł.
No, postacie śliczne, mi ta opcja szkoły najbardziej pasuje. XD Ja się tak raczej skuszę. XD Ciekawe czy z iD L'ami się będzie łączył.
Znowu kolorowe tama. ^^'' Wygląda super, ale raczej nie kupię go. I ciekawe, czy to serduszko jest od razu, czy trzeba dokupować. I jeśli jest od razu, to jako jedyne, czy można zebrać całą kolekcję. : D
Dokupować, z tego co przeliczałam w kalkulatorze walutowym, to 40 zł kosztuje. Stosunkowo tanio.
Wychodzi 23 listopada.
Raczej kupię, już teraz mam kasę... Jednak to kupowanie serduszek mi mało pasuje.
No i postacie sa brzydkie wg mnie.
Mi tez to dokupowanie serduszek nie pasuje. D: Zależy ile kasy będę miała, jak mi wystarczy to od razu kupię z serduszkiem, żeby potem mieć spokój.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9