Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Raczej się nie zdejmuje, bo nie ma nigdzie tego wklęsłego na paznokieć.
Ale serio super wyglądają na żywo!! No i to wypełnienie ekranu jednak faktycznie ekstra.
Kurde, te kolorowe kółka są tak strasznie szpetne. XDDDDDDDDDDD
Chcę to tama, gdzie moja kasa z nieba. :<
No, ja bym wolał w paski, ale nie chcę wersji Spacy. ;__; Truudno.
Też chcę kasę z nieba.
Też chcę kasę z nieba. A mam 10 zł zaoszczędzone.
Ja wolę wersję Melody bo nie ma jej w P's i zwykłym ID to znaczy jest ale do P's potrzeba Tama Deco Pierce Love&Melody (na szczęście tego Pierca mam) Po prostu lubię Melodytchi, Himespetchi też, ale Melodytchi Ma jak zdejmie czapkę ma te koraliki na głowie i ta obudowa w kółeczka mi się podoba.
[Obrazek: tumblr_o8kdh08CxV1uon9hao1_1280.jpg]
Kuczek trochę strasznie z przodu wygląda. XDDD
[Obrazek: tumblr_o8kdh08CxV1uon9hao2_r1_1280.jpg]
Kurczę, czemu obudowa Spacy wygląda tak fajnie. :/
Te paseczki są bardzo fajne :c Może jednak będą wymieniane nakładki, może to taki mechanizm, że się naciska i to puszcza, jak szafy bez uchwytów XD
Jeeeżu, kurczaczek z przodu wygląda mega słodko XD urocza grubiutka klucha <3
Ooooooo, wygląda ładnie!
Ja później jak wybiorę wersję Melody różową w kółka obudową to potem kupię wersję Spacy obudowę niebieską w paski. Uśmiech
Ja biorę niebieskie wersję melody.Trochę rozgrywką będzie przypominało familitchi.
Czy ja wiem, ci rodzice chyba nie zostają u nas.
Tylko jestem ciekawy jak następne generacje się będą zachowywać? Będą się dzieci mieszać w nieskończoność czy co? Chyba będzie trudno wszystkie postacie wgrane zebrać, i ciekawe czy w ogóle coś do odblokowania będzie.
Właśnie mnie to też bardzo ciekawi.
(22-06-2016, 17:47)Viktor napisał(a): [ -> ]Czy ja wiem, ci rodzice chyba nie zostają u nas.
Tylko jestem ciekawy jak następne generacje się będą zachowywać? Będą się dzieci mieszać w nieskończoność czy co? Chyba będzie trudno wszystkie postacie wgrane zebrać, i ciekawe czy w ogóle coś do odblokowania będzie.
Chyba dzieci będą z rodzicami aż do etapu dorosłości.Mi się tam podoba to tamagotchi.W końcu jakaś odmiana,bo praktycznie poprzednie niczym się od siebie nie różniły.Tylko nfc,opiekunka lub piercy,a tu coś nowego.
Śledzi ktoś wątek na tama-talk? Niestety mają dobre/złe wieści. Dobre są takie, że będzie port IR co umożliwia przesyłanie itemków i gier, ale... No właśnie. Prawdopodobnie można będzie wgrywać content tylko przez to całe Tamagotchi mix station, wielkie jajo postawione w sklepie w Japonii. Mam nadzieję, że Mr.Blinky coś wymyśli...
Meh, ja bym się nie nakręcała, Blinky na bank sobie z tym poradzi. Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28