Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
No właśnie, podczerwień to podczerwień, na pewno da radę coś zrobić.
Tak, tyle że jak nie będzie możliwości przesyłania z fona od nowości, to może oznaczać, że podczerwień będzie niekompatybilna z telefonami, tak jak np w nowych telefonach, których można używać jak pilota do tv, czyli większość nowych... też jest w nich podczerwień, a jednak z tama jest ona niekompatybilna, więc w tama mogli też inną jakąś ta podczerwień wsadzić, albo wystarczy że w opcjach łączenia w tama nie będzie zwykłej opcji prześlij, tylko np prześlij z mix station i wtedy też będzie trudno połączyć to z fonem. No ale nie ma co gdybać, poczekać trzeba i sprawdzić, bo moze coś się jakoś uda.
Czyli, ze wychodzi na to, ze dobrze tam gdzieś wcześniej mówiłam, ze póki co będzie możliwość przesyłania tylko z mix station.
Podczerwień w tych nowych fonach jest ta sama, po prostu mechanizmu nie ma do przesyłania, głównie o to chodzi. Jeżeli Mix Station może coś wysyłać to myślę że będzie można to symulować fonem. Ale zobaczymy, tym razem nie kupię tego tama jak głupi od razu jak wyjdzie, poczekam na recenzje i informację czy będzie można coś zrobić z tym wysyłaniem. D:
Ja też będę czekała, zeby zobaczyc czy warto, ale i tak kupię XD tylko trochę później, jak juz pierwsi ludzie będą je mieli w rękach i pooglądam zdjecia i filmiki.
Ja się chyba na preorder zdecyduję, bo po premierze ceny pójdą ostro w górę, tak jak to z 4U było.
Chciałam zamówić preorder na Hobbylinkjapan, a już nie ma ;---; Są jeszcze gdzieś tanio do zamówienia?

Edit: tabelka ze zmiksowanymi postaciami:
http://osumesu21.tumblr.com/image/146466027103

EDIT2:
[Obrazek: tumblr_inline_o8u106NlLx1toxdax_500.png]

MENU! *-*
(30-06-2016, 13:44)Katechi napisał(a): [ -> ]Chciałam zamówić preorder na Hobbylinkjapan, a już nie ma ;---; Są jeszcze gdzieś tanio do zamówienia?

Edit: tabelka ze zmiksowanymi postaciami:
http://osumesu21.tumblr.com/image/146466027103

EDIT2:
[Obrazek: tumblr_inline_o8u106NlLx1toxdax_500.png]

MENU! *-*
Na CD japan widziałem za około 45€
Kat, jeszcze pewnie dorzucą jakieś preordery, poczekaj troszku.^^ Postacie są mega, wszystko mi się w sumie podoba.;________;
45 euro to niestety za dużo jak dla mnie. Hobby miało jeszcze dobrą cenę.
45 euro wbrew pozorom bardzo mało jak na kolorowe tama, serio. Zwłaszcza że zwykle premierowa cena nowych kolorowych to 60 dolarów, a teraz euro bardzo niewiele się różni od dolarów na ten moment, to różnica paru jednostek.
No nie jest dużo. Ale tama nie jest dla mnie czymś tak ważnym, żebym wydawała na nie tyle kasy. Niby jest ta myśl, że potem zawsze można sprzedać... ale na chwilę obecną to żadnego z moich tama bym nie sprzedała i tak XDD
Nowy filmik : https://youtu.be/QZVLUnBznVw?t=5m6s
w piątej minucie widać menu
Fajnie jak tama chodzi po całym ekranie! I się robi mniejsze jak jest dalej itp. :o
Viktor miałam to samo napisać Duży uśmiech
Fajne to cały pokój jest na całym ekranie! Może Tamek w końcu będzie się przybliżał jak naciśnięciu przycisk C jak np. W Colorku i ID. Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28