Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Nooo, ta przestrzenność wygląda ekstra. ;________; Natomiast nie podoba mi się menu jednak.:c Szczególnie, gdy wchodzi się w opcje, jak dla mnie jest zbyt puste i białe.
O mamo jak ślicznie! I obudowa i menu i ten pokoik, jeżuuuu! *___*
Omg, 2 tygodnie do premiery, a ja jestem mega nakręcona D: shut up and take my money, chce już zapłacić za preordera XD
No, mi też opcje nie pasują, mogliby tam jakieś tło dać, ramkę... Lubiłem tła pod ikonki.
Jako że to tama wydaje się bardzo "rodzinne" to mam nadzieję że rozbudują takie małe drobiazgi, że niektóre itemki będą tylko dla dzieci itp. Fajne by było.
Wszystko fajnie wygląda, cały pokoik, ale nie lubię tych ikonek, bo takie białe tam wszystko. I potem jak opcje różne sie wybiera, to też jakoś tak pusto trochę, ale i tak i tak sie doczekac nie mogę i juz kasę zbierac zaczęłam.
Jakie to cudowne *-* I ta jadalnia.
Też mi się strasznie nie podoba to białe tło przy itemkach D: Może... to jakiś prototyp tylko? XD *marzenia* Chcę to kupić, serio ;-;
Już za pózno na prototypy, premiera jest za 2 tygodnie.
Pojawiło się nowe miasto: Berry-town:
http://tamagotch.channel.or.jp/tamagotch...erry-town/
Jeeeżu *_* no i to jest tamatown, a nie nieudaczne dreamtown z friends.. Wiem, że to głupie ale chciałabym żeby wróciło zdobywanie itemków na stronie i wpisywanie kodów do tama, to miało taki fajny klimat :C
Berry-town? Nazwa kojarzy mi się z naszą Lajri ^^.
Ja to bym marzył aby całe e-tamago wróciło, ale eh. ;__;
Ciekawe co będzie można tam robić. :o
Tam w Berry-Town jest pełno Ichigotchi. Uśmiech
Bo Ichigotchi i chyba Ringotchi pochodzą z Berry Town. Duży uśmiech Jest dużo miast w świecie tama poza Tamatown i Dream Town itp.
Woah, nawet spoko jest to miasto. ;w; Super by było, gdyby można było poprzez granie w miasteczku odblokować nową postać do mixowania.;;
Teraz to mam nadzieję, że powstaną jeszcze inne lokacje online.:'D
Tym razem będzie trzeba jakoś wykombinować, żeby zapisać to miasteczko Duży uśmiech Myślicie, że da się to po prostu zapisać jako stronę i potem będzie działało? Bo to chyba jest na jednej stronie, co nie? W sensie jak się zapisuje stronę z gierką online to potem jak się ją włącza to normalnie działa. (Nie, nie chodzi mi o zapisywanie do ulubionych/zakładek, tylko po prostu plik strony)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28