Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Jak serwer wyłączą to nope, nic się nie da zrobić, chyba że ktoś jakimś cudem bebechy gry ukradnie i sam serwer zrobi.
Z Simsami online tak zrobili, więc się pewnie da, tylko że oni chyba z tym mają mega problemy, więc wątpię, że ktoś z tama środowiska się za to zabierze. D:
Takie coś serio dużo kosztuje i są podstawy aby być wysłanym do sądu o coś takiego, więc niestety nie ma na co liczyć.
Mam nadzieję że kody by tam działały tak jak kody z entama itp, że z enwarehouse wszystko można dalej mieć, nie to co z music city gdzie po wyłączeniu strony kody nie działają.
W ogóle tak sobie myślę, że by mogli zrobić przesyłanie rzeczy tak jak w cheeks chan, by np z tego miasteczka sie pobierało nowe postacie, tapetki, itemki itp i raz na zawsze by się problem z kompatybilnymi telefonami skończył. W cheeks chan jest taka dioda na pleckach i się nią styka do monitora i można przesyłać rzeczy.
Jak do monitora? Czym to się łączy?
Tam taka dioda jest jak od podczerwieni jakby, tzn w cheeks chan i nie wiem dokładnie jak to działa bo dla mnie to czary XDDD ale sie przytyka w takim mrugającym miejscu do monitora i się rzeczy przesyłają. albo do telefonu też można bo jest appka, miałam na ajfonie kiedyś i też dzialało.
Pewnie działa na jakieś fale z monitora czy co, kiedyś były chyba takie gry co do telewizora niby się przykładało.
Do telewizora to był np Kropek, "przygarnij kropka", pamiętam jaki szał na to był, a potem się przyznali, ci z tv, ze to była ściema, i naprawdę nie działało. Nie pamiętam już o co dokładnie chodziło, bo dawno to było, ale aferę pamietam, XD
Omg, gdyby zastosowali technologię z Cheeks Chan to o jeżu. ;____________________; To byłoby najlepsze tama ever. Dla mnie też to magia jest, nadal nie wiem co to się tam dzieje, ale zawsze działa. Może ta dioda rejestruje barwy ciemne i jasne? I wiecie, coś w stylu alfabetu Morse'a, że.. nie wiem, światło odbija się w różnych sekundach? Różnej kolejności? Omg, nie wiem, genialne to po prostu jest.XD
No własnie, może to chodzi o czestotliwość tego mrugania czy coś. XDDD CZARY.
Sorrki za offtop.
Może być coś w stylu tych nowych furby i apek, one jakieś dzwięki chyba wyłapują których my nie słyszymy.
No ale dźwięków z monitora nie masz. Duży uśmiech
To zawsze mruga, więc najpewniej częstotliwość mrugnięć moim zdaniem.

Jeszcze tylko 9 dni do premiery... Jak tylko dostane wypłatę od razu zamawiam jedno, jak nie dwa. Duży uśmiech
A gdzie będziesz zamawiała? Uśmiech
Bo na eBayu ponad 280 zł kosztują. Smutny
Chyba od kogos na FB, bo jedna dziewczyna fajne preordery ma, a jak z nia gadalam, to mi mowila, ze jej ceny nie pojda tak smiesznie w gore jak na ebay sie to dzieje, wiec pewnie tam bede patrzec. Uśmiech
https://youtu.be/6Py8VO46gLk?t=1m51s
https://youtu.be/j6DJy3c6YJ0?t=4m6s <-dalsza część jak sie tym bawiły
no jajka wielkanocne *_*
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28