Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
[Obrazek: 7BDqwEI.jpg]
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Chcę tą wersję, totalnie *-*

EDIT: Dziecko Memetchi i tego facia XDDDDDDD
Ale super, kiedy ma wyjść? Wiadomo coś więcej? Ładniejsza obudowa niż w zwykłym m!x.
Jesienią. Październik/listopad. Preorder jakiś kosztuje 60$ XD
W sumie dobrze, że jesienią, to zdążę i kupić zwykła wersję i uzbierać kasę na tą. XD
Jest Shimashimatchi, biore. ^_______^
Liczę, że uda mi się coś złapać poniżej 200 chociaż >.< Fajnie by było mieć kolejną rocznicową wersję *-* Aczkolwiek taką zwykłą też bym kupiła, gdyby mi się tej nie udało. Mimo wszystko inny klimacik ma.
Biała wersja <333
Mi też się białe bardziej podoba.
Dzis premiera! Na IG juz splywaja zdjecia od ludzki, ktorzy juz je kupili. Oczko
A na HLJ nadal order stop i nie można zapłacić za zamówienie Smutny widziałam te zdjęcia i juz się doczekać nie moge..
Ten przód we wzorki da sie zdjąć, pod spodem jest papierek ze wzorkiem, więc mozna wsadzic zamiast niego jakis inny, ale zła wiadomość jest taka, że ten przód jest cały razem z szybką jak w tama go z pierwszej fali, więc raczej nie da się tym razem robić ich z żywicy.
Swoją drogą w tama go było widać, że to kiepskie wyjście -,- mam nadzieję, że w tej wersji to szkiełko mniej się rysuje -,-

edit:
I chyba na serio nie ma baterii w zestawie >.<
Odkąd ogłosili wersję rocznicową, jestem rozdarta. Zwykłej nie kupię, bo będzie "lepiej wydać więcej na rocznicową", ale tej pewnie nie kupię w ogóle, bo będzie za droga xD
Te tła w domku śliczne są! Ale te menu tak pusto wyglądają... Mogliby te itemki powiększyć.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28