Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Dokładnie. Menu mi się strasznie nie podoba D:
A może.... Tła menu się odblokowuje potem? *-*
Mi się wydaje, że gdzieś widziałam, ze jak ktoś zmienił tapetkę na taką podwodną, to tło pod ikonki też podwodne sie zrobiło, ale teraz nie mogę tego znaleźć.
Ale menu to chyba zawsze białe niestety.
Niestety nie ma baterii w zestawie jak w Tama-go i Friends. I znowu tył Tama jest zaokrąglony jak w ID, ID L oraz P's. Uśmiech
Na razie z czego co wyczytałem to w każdym mieście które się odblokuje w tama można kupić jedzenie które idzie do lodówki, fajnie że już nie ma tych nudnych restauracji itp.
Podobno nie ma ubrań a są tylko akcesoria, trochę głupio. :c
W parku można wybrać itemek którym będziemy się bawić z tamkiem który tam jest, niektóre nie lubią danych rzeczy (np. Mametchi nie lubi kredek)
Nie ma wagi tamka, w sumie podoba mi się to.
M!X ma funkcję PC i na stronie podobno będzie widnieć całe drzewo genealogiczne naszego tamka!
Noo, trochę żałuję że preorderu nie zamówiłem, szczerze mówiąc... Ludzie mówią że jak na razie to tama nie krzyczy "MUSZĘ MIEĆ ŚCIĄGNIĘTE RZECZY ABY BYĆ FAJNYM".
Podoba mi się to, że nie ma tych restauracji, że kupione jedzenie jest w lodówce. W familitchi też nie ma wagi Tamka. Na eBay jest M!X drogo. Ale kurcze mogliby te itemki trochę powiększyć bo na białym ekranie to dziwnie wygląda. Gdzie można jeszcze oprócz ebaya kupić M!X?
Noo, nawet nie musieli ich większych rysować, po prostu powiększyć nawet aby lepiej piksele było widać...
A te miasta to super sprawa. Są w oddzielnej ikonce niż zwykłe wychodzenie z domku i każde miasto ma parę miejsc do odzwiedzenia.
To super z tymi miastami zrobili. I DRZEWO GENEALOGICZNE *-*
Co do wagi to dobrze, niepotrzebne to było, tylko niekomfortowo się czułam, jak tamek miał 99, bo nie grałam XD
Jeśli chodzi o ubranka... cóż, i tak mamy różnorodność stworków, więc chyba nie będzie wielkiej potrzeby urozmaicenia ich ciuchami.
I CZEMU MAMETCHI NIE LUBI KREDEK XDDDDDDDDDDD
Meh, mnie to nie boli, w iD tez sa same akcesoria i bardzo mi sie to, musze przyznac, podoba Uśmiech
Ja bym jednak wolał aby ubrania były, bo ja lubiłem tamki przebierać, a to akurat była taka opcja że jak się nie chce to nie musi.
Jeszcze do końca nie wiadomo czy ich nie ma, ale pewnie nie, bo teraz tamki raczej różne budowy ciała mają przez mixowanie.
Mi akcesoria się podobają. Jak wyszło ID to były akcesoria na głowę. A tak to później w ID L I P's były ubranka. Mi to nie przeszkadza jak nie ma ubrań w M!X.
Ktoś z forum w końcu zamówił preorder?
Ja jutro chyba zamówię na ebayu jak kasę wpłacę.
Ja miałam zamówiony preoder na hobbylinkjapan. Później dostałam wiadomość, że niestety mają low stock i nici z mojego preordera, a składałam go gdy tama było w promocyjnej cenie za bodajże 4,240 yenów. Wkurzyłam się, olałam interes i zamiast tego zamówiłam P's które już od dawna powinno się znaleźć w mojej kolekcji Duży uśmiech MIX zamówię później, jak ten szał trochę opadnie.
(22-07-2016, 10:34)Cocoa napisał(a): [ -> ]Ja miałam zamówiony preoder na hobbylinkjapan. Później dostałam wiadomość, że niestety mają low stock i nici z mojego preordera, a składałam go gdy tama było w promocyjnej cenie za bodajże 4,240 yenów. Wkurzyłam się, olałam interes i zamiast tego zamówiłam P's które już od dawna powinno się znaleźć w mojej kolekcji Duży uśmiech MIX zamówię później, jak ten szał trochę opadnie.

Ja też najpierw będę zbierać na P's Melody Land z Piercem, a później M!X.
Najbardziej to by się opłacało mieć kumpla z Japonii który ma Amazon Prime i poprosić go o zamówienie i wysłanie, bo wtedy to jakoś 168zł wychodzi (+przesyłka do Polski jeżeli ten kumpel by chciał). Ja niby kogoś z Japonii mam ale dawno z nim nie gadałem i głupio by mi było nagle zagadać aby mi sprowadził zabawkę, zwłaszcza że on ma z 50 lat. XD
Użytkownik z tamatalk dintern8s próbował ostrożnie zdjąć szkiełko ze swojego M!X, ale się jemu nie udało i tak wygląda obudowa i szkiełko:
https://67.media.tumblr.com/d3d741163a11...o1_400.jpg
Żródło: http://www.tamatalk.com/IB/topic/193364-...rk/page-18
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28