Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Nie podoba mi sie to, zeby odblokować niektore lokalizacje to potrzebujemy połączyć sie z dwoma czy trzema (nie pamietam XD), innymi tama lub jedno resetować, a zeby zdobyć niektóre postacie, to potrzebujemy mieć odblokowane lokalizacje, zeby z danego sklepiku kupić np jakieś itemki. Wiec jak mamy tylko jedno tama, to nie dość ze lokalizacji nie odblokujemy, to jeszcze postaci nie zdobędziemy. Niby w innych wersjach było podobnie, ale tu jakoś słabiej to wygląda wg mnie.
Czyli jednak się nie da... Szkoda, bo wziąłem niebieską wersję Melody, a jej grafika pod szkiełkiem jest brzydka. D:
Ja będę brała różowe w paseczki, a potem to juz chyba to rocznicowe białe jako drugie zamówie, bo mi się te w kropeczki niezbyt podobają. Chyba, ze nie będę mogła wytrzymac bez odblokowywania wszystkiego, to wtedy chyba też rózowe, ale w kropeczki wezmę. Kiedyś chciałam fioletowe, ale Mariusz mówi, ze rózowe najśliczniejsze z tych wszystkich, wiec jego posłucham.
A ja się zastanawiam nad kolorem niebieskim, lub różowym melody, a później może rocznicowe kupię.
Michu białe koniecznie weź, bo śliczne jest baaaaardzo (a potem daj żabolowi się pobawić XD)
Ja też w te w paseczki bym chciał w sumie jakiekolwiek, ale tylko z wyglądu, bo specjalne postacie mi się nie podobają w Spacy. D: Nad 20th Anniversary się zastanowię...
Kurcze, z jednej strony słabo z tymi lokalizacjami, ale też z drugiej.. to całkiem fajnie, ale jeżeli ma się dużo innych tama (chyba, że źle rozumiem i chodzi o to, żeby mieć wiele mixów ;__; ). D: Spoko pomysł, jeżeli odblokowywałoby to jakieś specjalne miejsca, a nie takie, które musimy jednak mieć, żeby jakoś korzystać z tego tama.;; Więc finalnie wypada to.. uhhh, szkoda. Eh, totalnie jestem odcięty od tama społeczności przez brak instagrama i nawet nie umiem żadnej opinii rozwinąć na temat tej wersji. D: Plus znowu tylko wychodzi na to, że 4U to takie forever alone bo z niczym tego nie da się połączyć.

To szkiełko raczej da się wyjąć, tyle tylko, że to ponoć ciężka robota:
https://www.instagram.com/p/BH7YeXkhHsx/
https://www.instagram.com/p/BH7UDs_hGue/

Pokazali już gdzieś jak to białe wygląda? Coś mnie ominęło chyba. D: Wrzuci ktoś zdjęcie? Poproszę.
Fajnie że to przednie szkiełko chroni ekran!! Displex czasami niestety niszczy ekrany przez głebsze rysy (trochę uwaliłem tak telefon od Michu, ale jako że on tylko do przesyłek jest to nic).
A opcja z lokalizacjami nie jest wcale zła biorąc w perspektywie używania tego tama w Japonii- nam nie na rękę, bo jest całkiem możliwe że 6 osób z naszego forum będzie jedynymi posiadaczami tego tama w całej Polsce, ale wiadomo, Bandai ma prawo o nas nie myśleć.

Jest preorder 20th już w ogóle? I czy w ogóle będzie?
Ja tam nie będę ryzykować i żadnych szkiełek nie będę wyjmować bo można zniszczyć je. W Tama-go 4u, 4u+ można bo jest tak zaprojektowane. Uśmiech
Macek, właśnie w tym problem że tylko z innym mixem da się to tama łączyć >.< z tego co wiem.
Ta wygląda, żeby odblokować lokacje i postacie trzeba mieć dwa M!X. Smutny
Tu widać białe Uśmiech będa w nim inne lokacje i inne postacie:

[Obrazek: tumblr_inline_oaf8frj4Ti1toxdax_540.jpg]
O moje ulubione postacie Shimashimatchi, Mimitchi, Ura Zukyutchi, Ura Togetchi, Makiko, Kuromametchii i Masktchi z 1996 tamagotchi jest ekstra. Uśmiech
Tylko ile kosztować to będzie mam nadzieję, że nie ponad 300 zł. Smutny
Pewnie tyle samo, czyli ok. 168zł bez przesyłki/precentu dla osoby sprzedającej.
Pfff, kupujemy mixy, robimy zjazd, łączymy się na potęgę i voila, nie widzę problemu XD
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28