Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Kurde, podoba mi się to białe tama. ;______________; Uh, może na święta będę o nie żebrał, o ile spodoba mi się ta wersja.;; I uhhh, mam nadzieję, że jednak to tama będzie można łączyć z innymi wersjami, no bo halo, w końcu jest podczerwień. ;w;
To że ma podczerwień nie znaczy że musi się łączyć z innymi, bo np. chyba iD i P's łączyć nie można. I to ma sens że nie można, w końcu sprity tama w M!X są większe i zmieniają swój rozmiar w zależności od perspektywy. D:

Tak czytam thread na TT i w sumie odblokowywanie tych lokalizacji nie jest aż takie ważne, bo wcale tam nie odblokowujesz postaci, a po prostu spotykasz je i możesz z nimi wziąć ślub, i jedyne co z tego masz to pomieszanie genów, chyba nie da się wszystkich normalnych postaci wyhodować, bo w każdej generacji postać będzie miksowana.
Właśnie nad hodowaniem normalnych postaci się zastanawiałam. Teoretycznie tylko pierwsza generacja powinna być normalna, a reszta tylko mixy? Trochę głupio by było
No właśnie nad tym samym się zaczełam zastanawiać XDDDD, by wychodziło wtedy na to, ze nie da się zdobyć tych wszystkich postaci z "rozpiski" tylko zawsze ich mixy, bo tylko się ożenić bedzie z nimi można. Kurcze, wie ktoś jak to jest?
Tyle sie reklamowali, ze nowe postaci itp i teraz ich nie zdobedę tylko spotkam w danej lokalizacji i ożenię ze swoim tamkiem. ;;; dziwnie by było.
No właśnie niestety, z każdą generacją się miksują i to na dodatek mogą podobno pokazywać się cechy z poprzednij generacji, CHOCIAŻ podobno gra zapisuje maks 20 generacji- może potem jest reset? I jeszcze ktoś mówił że MOŻE będzie coś takiego jak w 4U, że tamek się ciebie pyta czy może od ciebie odejść bez wyjścia za mąż, wtedy by można było inną postać wyhodować.
Jeju jak dziwnie. A tak sie jarałam tymi nowymi postaciami
Gdyby co jakiś czas rodziła się normalna postać byłoby nieźle, no ale to mix, więc genetycznie by taki myk nie przeszedł
I sporo tych miast się odblokowuje używając itemków czy innych pierdół, chyba tylko miasto syren wymaga łączenia się z innym M!Xem jak dotąd.
Dziwnie jest ale jak na razie nie jestem zbyt zawiedziony czytaniem opinii ci co już m!x mają, chcę już swoje mieć. :c
http://fuckyeah-tamagotchi.tumblr.com/post/148107018761 Jak słodko!!
Edit: Aww, podobno rodzice z nami zostają i jak ich dziecko śpi to od czasu to czasu jest animacja że przychodzą sprawdzić czy śpi. To serio takie trochę kolorowe familitchi.
Ekstra dlatego lubię nasze v5 bo można rodzinki wyhodować Violetchi, tak kiedyś pisaliśmy, że v5 było najgorsze, ale jak dopiero Friends wyszło to v5 jest sto razy lepsze! Myślę, że M!X będzie ekstra.
E tam, ja nadal nie lubię v5. XDD Tzn. sam aspekt rodzinki lubię, że rodzice nadal gdzieś tam są, w v5 to zle rozwiązali moim zdaniem. Tutaj to wyszło o wiele lepiej.
Ej chcialam sobie dzis mix zamowic z ebay, klikam 'doladuj blyskawicznie' i mi jakies dziwne posredniki placenia przez paypala zaczely wyskakiwac, wie ktos o co chodzi? ;___;
Bo z tego co wiem, to juz sie chyba nie da tak normalnie błyskawicznie doładować, tylko trzeba tak normalnie na około. D:
No bez sensu... Podjaralam sie, ze wyplate dostalam i zamawiac moge, a tu taka kiszka... Jeszcze kiedys bylo tak, ze jak na ebay kliknelam 'kup teraz' i mi troche z paypala braklo, to bralo za moja zgoda prosto z mojego konta bankowego, no ale teraz to juz nie wiem czy tak zrobi i sie boje probowac ;___; bo jak sie okaze, ze jednak nie, to bede musiala na gwalt wymyslac jak ten przelew zrobic, a tu jeszcze weekend nadchodzi, no fuck ;///
Jak kupujesz coś z ebaya to możesz zrobić tak że paypal ci sam kasę zabiera z karty od razu, ja tak zrobiłem i kasa doszła chyba tego samego dnia, bo sprzedawca już w poniedziałek wysłał a tama kupiłem w piątek.
O, czyli jednak jeszcze działa? No ekstra by było, zaraz bym brała!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28