Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Działa, działa, bierz szybko. Duży uśmiech
Pamiętaj aby patrzeć na czas dostawy, bo mnóstwo tych tańszych M!Xów ma estimated delivery nawet na wrzesień... Prawie takie kupiłem.
Hmnh, słyszał ktoś o tym, że jakoś inaczej działa system rośnięcia tama? W sensie, poszczególne fazy (bobas, dziecko) trwają znaczenie krócej, to prawda?
Hmm, nie przypominam sobie aby ktoś to mówił wprost ale bardzo możliwe, bo tama wyszło niedawno temu a już chyba sporą generację ludzie mają.
Ale jak krócej? Krócej niż jeden dzień jak w iD? :o
W sumie toooo... nie mam pojęcia. Wszystko wydaje mi się takie chaotyczne w tych newsach jeżeli chodzi o to tama. Ktoś gdzieś na tumblerze napisał jedynie, że postacie szybciej dorastają (w sensie, że przechodzą w ostatnią formę). Ale jak tak myślę, to może porównywał to tama do 4U, a tam jednak czekało się te chyba 2 dni? 3? Na dorosłą postać. Nie wiem, serio.:c Ale może Viktor dobrze myśli i np. dziecko zmienia się w nastolatka po... 12 godzinach? Chociaż to byłoby głupie, dwie przemiany na dzień nawet? Nic nie wiem, chciałbym normalnie już sam kupić to tama żeby się przekonać.XDD
Jeju, ja nie pamiętam juz ile to wszystko trwa... Nastolatki w poprzednich wersjach oprócz iD chyba przemieniają się w dwa dni, czy nie?
Na tama-zone poradnik już zrobili

http://tama-zone.com/index.php?showtopic=27262
Okej, czyli wychodzi na to, że dwie lokację są zablokowane na amen, jeżeli nie mamy przynajmniej dwóch m!xów.. chyba nie tak źle, bo trochę ich tam jest, ale też nie wiem, jak fajne są te pozostałe.. Podoba mi się chyba, że wystarczy np. przemalować pokój, żeby coś odblokować, tego w sumie jeszcze nie było. I jeżuuuuuu, musimy kupić pierścionek żeby wziąć ślub, woaaah! Ekstra! Chociaż chyba w takim wypadku swatka całkiem znika, buu.
Chyba nawet są dwa pierścionki, jeden tani i kosza możemy dostać. XDDD tzn chyba mi sie cos tak gdzies o oczy obiło XD
Już bym chciała kupic to tama. No ale zbieram drobne, więc sie uda w końcu. XD
Moje M!X może być nawet jutro, już się doczekać nie mogę. Duży uśmiech
Aaaaaa, z postaciami spotykanymi w lokacjach ma się relacje *-* Ale mega.
Tak Michu, dobrze zobaczyłaś. Są dwa pierścionki, za 500gp i za 5000gp. Ten drugi ma większą szansę na to, że wybrana postać się zgodzi na ślub. To zależy też od stopnia relacji.
Muszę wam powiedzieć że na początku żałowałem że zamówiłem niebieskie melody ver, ale teraz jak widzę je na żywo to omg, jest śliczne!!
Tylko szkoda że ma wadę fabryczną, niestety widać taką rysę nad ekranikiem...
[Obrazek: FjNqE4M.jpg?1]
Beksa nie lubi mojego pokrowca na iPada. :C
Śliczne jest <3
Wiktor gratki Duży uśmiech
Jak na razie mogę powiedzieć że jest mega urocze i zajmowanie się niemowlakiem wydaje się jakieś fajniejsze. Duży uśmiech Czekam aż wyrośnie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28