Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
No mogą nie dowalić, to loteria jest. Ale trzeba być przygotowanym.
A jaka jest wysokość takiego cła? To jest jakaś stała stawka?
To zalezy od ceny przedmiotu który kupiłeś.
Ja za M!X dałem 69$ i mi policzyli 70zł. To ileś procent jest, ale nie chce mi się liczyć. XD
My z Maćkiem jak wspólnie po 4u kupowaliśmy, to mieliśmy jakoś troszkę ponad stówę cła, chyba, z tego co pamiętam, ale do podziału na pół na szczeście. XD Strasznie dużo sobie liczą, za takie cło, a na na dodatek się boję zawsze, że wyciągają tama z przesyłki i że zniszczą, bo juz takie przypadki też były, ze np podarli pudełko (pudełka dla kolekcjonerów są bardzo ważne XD), albo że porysują np wyświetlacz albo obudowę, bo nie uważają i byle jak pakują potem.
Pamiętam daawne czasy ze starego forum jak Berry chyba była pierwszą osobą która kupiła +C i jej strasznie poturbowali to +C, ekran był porysowany i pudło zniszczone... Ale to w sumie było z 7 lat temu (??), może teraz trochę bardziej uważają, ale wątpię. XD
O rany, barbarzyństwo :O I to w XXI wieku taka inwigilacja przesyłek... ehh.
I też komuś tam baterie z zestawu "zgineły" kiedyś. XDDDDDD. Ale przy m!xie nie będzie z tym problemu, bo nie dają baterii w komplecie.
No ja za 4U placilam $80 i tez 70 zl dostalam.
Omg, jeżeli ktoś nie zna na pamięć hiragany i katakany to nie polecam zabawy na tej stronie gdzie są gry itp, szału dostałem i w końcu nie pograłem. XDD I to nie chodzi o rozumienie tekstu, a o hasła co trzeba wpisać i na stronie i potem w tama. Nie miałem cierpliwości. ;_;
Ale za to udało mi się sprite mojej obecnej postaci zdobyć:
[Obrazek: Ya5eZsn.png]
Mozesz przypomniec adres stronki?
http://mix.tamatv.com/
Musisz mieć konto bandaiowe no i można grać tylko 2 razy dziennie.
Wpisywanie hasła nie jest aż takie straszne, bo zwykle o 4 znaczki wołają najwyżej, ale potem hasło zwrotne jest całe w hiraganie. D: Nie byłoby to aż takie trudne gdyby nie stylizacja czcionki w tama.

Odblokowałem Rainbow Hills i tam jest kolejna gra, i podobno w Gozaru Village też jest gra, więc yay, aż 4 gry wbudowane to niezle!! To tama naprawdę jest grywalne bez wgrywanych rzeczy, wow!
Na pewno kupię wersję 20th anniversary, bo na razie zachwycony jestem, serio.
Odblokowałem nowe tło pod ikonki i zmieniłem wygląd parku! Teraz wszędzie mam kwiatki! Duży uśmiech
Ciekawe co im nie odpowiadało w jakiś kodach liczbowych (jak w poprzednich wersjach), że to zmienili. D: Uh, może ogarnęli, że da się zrobić jakieś generatory do tego?
A generalnie jak oceniasz to tama? W sensie, bo ja się boję, że to taka wersja typowo przeznaczona głównie dla dzieci, ale nie wiem już sam, jest jakoś przesadnie cukierkowo/łatwo?

(06-08-2016, 16:35)Viktor napisał(a): [ -> ]Ale to w sumie było z 7 lat temu (??), może teraz trochę bardziej uważają, ale wątpię. XD

Nahhh, ja kiedyś zamówiłem jakieś miniaturowe jedzonko za w sumie grosze i mi rozwalili całe opakowanie, w sensie, takie wgniecione mocno było. I dostałem w ogóle plakat w gratisie, taki malutki, ale jednak, no i dziurę w nim zrobili przy otwieraniu paczki nożykiem, więc przykleili na ten plakat taką taśmę z logiem poczty, aha.XDDD
Wiesz, nie zdziwiłbym się że po prostu nie chcą abyśmy się tym bawili. D: Ale to może być też to, że w sumie kod nie jest za każdym razem inny, chyba przypisany jest do ogólnego wyglądu postaci, a że postaci podobno może być 10,000, to chyba nie starczyłoby samych numerów?

Wiesz... Możliwe i masz rację z wersją dla dzieci i łatwością, ale mi się bardzo, bardzo podoba, jest mnóstwo super animacji i takich różnych szczegółów! Dzisiaj już mam drugą generację, i na początku niemowlak jest w domu rodziców, a jako dziecko to z powrotem w naszym domu, ale możemy go u rodziców zostawić w ramię pauzy (chociaż przedszkole też jest). A na zdjęciach rodzinnych widać rodziców naszego tamka i jego partnera! No i rodzice się bawią z dzieckiem itp, serio takie familitchi trochę. Jedna rzecz która może być lekko wkurzająca to to, że czasami randomowe animacje się pojawiają- wcześniej ciągle fajerwerki (pożegnanie lata w Japonii chyba?) a dzisiaj co pięć minut animacja urodzin Himebaratchi była, i to nie taka krótka animacja jak w poprzednich wersjach, ta animacja chyba trwa bitą minutę. XDD
Ale no, mimo wszystko nadal bardzo mi się ta wersja podoba, i chyba nawet jestem gotowy kupić wersję 20th Anniversary jak i wersję Spacy do kompletu.
Matko, ale się nie mogę doczekać aż moje przyjdzie. ^__^
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28