Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
To coś co po narodzinach dziecka się pojawia to chyba nie nazwisko rodziny a imię tamka (na początku generuje mashup z imion rodziców+na końcu tchi), tak mi się wydaje.
Carol, jak ci się twoje M!X podoba?
Bardzo! Cudowne szczegolowe graficzki, poprawiony dzwiek, duze postaci, lokacje do odblokowania na rozne sposoby, miksowanie postaci ze soba, sliczne tla do pokoi, no ogolem cudo. A obudowa na zadnym zdj chyba nie wyglada u nikogo tak, jak na zywo. Na zywo jest przecudne, a na zdjeciach mi sie srednio podobalo. Uśmiech
No dokładnie!! Najgorzej wersje Melody na zdjęciach wyglądają, ale na żywo uwielbiam moje niebieskie. <3
Może opcji nie jest tu aż tak dużo, ale jednak miksowanie postaci samo w sobie jest frajdą. Nic tu na siłę nie jest, każda postać może być inna i fajne jest to że nie trzeba czekać na zaślubienie naszego tamka jak go mamy dość.

W ogóle to zauważyłem że jeżeli kolory rodziców nie są zbyt kompatybilne to się nie miksują, ale jak są to tak. Wcześniej wszystkie dzieci miały któryś kolor rodzica, a teraz mama była różowa a ojciec niebieski i wyszedł fioletowy chłopiec, fajno.
No wlasnie, jak to jest z tymi slubami? Tamek musi miec iles lat, czy wystarczy kupic pierscionek? I gdzie sie te pierscionki kupuje?
Pierścionki się pojawiają w 4 opcji TamaDepa jak tylko tamek jest dorosły, ale jest sposób taki że nawet nie musisz pierścionka kupować, może trochę bardziej upierdliwy ale działa. Musisz tak długo spotykać się z potencjalnym partnerem w mieście (najlepiej z jego ulubionym itemkiem) aż pasek relacji będzie na tym ostatnim szczeblu, wtedy idziemy do tego miasta bez żadnego itemka że sobą i partner sam się nam oświadczy!
I nie musisz czekać, można wziąć ślub jak tylko stanie się dorosłym.
Dzieki wielkie! Juz Lovelitchi wydalam za maz xD

/edit:
(07-08-2016, 13:49)Viktor napisał(a): [ -> ]http://mix.tamatv.com/
Musisz mieć konto bandaiowe no i można grać tylko 2 razy dziennie. 
Wpisywanie hasła nie jest aż takie straszne, bo zwykle o 4 znaczki wołają najwyżej, ale potem hasło zwrotne jest całe w hiraganie. D: Nie byłoby to aż takie trudne gdyby nie stylizacja czcionki w tama.

Nie rozumiem tej stronki ;___;

EDIT: Sorki! Nie wiedziałam, że robię posta pod postem! :<

// I.
Ja też jej ostatnio nie rozumiem, na bank dobrze wpisuję hasła a mi marudzi ze zle... :/

W ogóle to omg, to tama mnie nie przestaje zadziwiać.
Wiecie że teraz tamki mają sny?! Po 5 generacjach dopiero mi się to przydarzyło, ale normalnie moje M!X zapiszczało niedawno, ja takie wtf, bo przecież wiedziałem że śpi, patrzę a tam chmurki z napisem "HAPPY" nad śpiącym tamkiem są, naciskam cokolwiek i pokazuje się w chmurce mój tamek tańczący ze swoim... praprapra(..)dziadkiem, omg. To było mega słodkie!!
Jeeeju ale cudnie
Fajne te M!X jak kupię P's to sprawię sobie M!X. Uśmiech
Nie moge się doczekać kiedy kupię swoje. ^^
Naprawdę kocham tę wersję, może jest bardzo prosta ale i tak jest ekstra. Duży uśmiech

Nie słyszałem aby nikt inny o tym coś mówił jak dotąd, tylko jeden filmik niecałego snu na yt znalazłem:
https://www.youtube.com/watch?v=1dpjHY4IdwY
Tutaj tamek miał chyba koszmar, więc możliwe że moja teoria że jak tamek idzie spać z niskim wskaznikiem szczęścia ma koszmary jest prawdziwa.
(18-08-2016, 21:19)Michu napisał(a): [ -> ]Nie moge się doczekać kiedy kupię swoje. ^^
Ja też, ja też!:'DDDDD
Tylko staram się nie jarać na zapas, żeby potem się nie rozczarować, ale i tak fakt, że woaaaah wprowadzili sny jest hjfvhjvsafyafvyrhvr COŚ NOWEGO YASSSSSSS! OMG. Tylko pewnie i tak prześpię wszystkie sny mojego tama...XDDDD
Złe wieści niestety, Bandai nie chce abyśmy używali telefonów/irda usb więc rzeczywiście zmienili techniczne pierdoły w M!X tak że telefony nie mogą się z nim łączyć. D: ALE MrBlinky mówi że i tak nad tym popracuje, nic nie obiecuje. Prawdopodobnie wkurzyli się przez angielską apkę...
Myślę że w najgorszym wypadku da on nam instrukcję jak zhakować taki USB dzyndzel aby działał.
https://www.instagram.com/p/BJQlKDHBon5/?hl=en
Na szczęście M!X jak dla mnie serio ma sporo wbudowanych rzeczy że przeżyję bez rzeczy do ściągania, ale i tak fajnie by było jakby coś się dało z tym zrobić...
Wczoraj juz to widziałam i szczerze mówiąc wcale mnie to nie zdziwiło, bo jest dokładnie tak jak myślałam. Oni specjalnie nam to robią. XD
Wow, to brzmi jakby MrBlinky był jakimś szefem mafii zagrażającym poważnym interesom XD Czytałam rano o tym, płaczę. No i jeśli udało mu się wgrać tłumaczenie do P's i 4U, to na pewno znajdzie sposób na M!X.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28