Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
^ płaczę.XDDDDDDDDDDD
Trzymam kciuki, żeby się udało coś z tym M!xem jednak zrobić, tylko po to, żeby troszkę powkurzać Bandai, niech się bardziej starają. c: I tak wołają za tama bardzo duże pieniądze, więc uhhh, no sorry.;;;
Nie rozumiem postępowania Bandai ani ich toku myślenia XD Przecież jakby nie zmienili tych pierdółek i byłoby możliwe wgrywanie przez telefon, więcej osób zdecydowałoby się na kupno mix spoza JP = więcej hajsu. Denerwuje mnie ich "kultura", wszystko japońskie i dla Japonii. Wredne sknery. Swoją drogą, głęboko wierzę w umiejętności Blinka i mam nadzieję, że da się coś wykminić...
Oni własnie chyba nie chcą, żeby ktoś spoza Japonii kupował tama i dlatego to wszystko.
Bandai ma ogrom hajsow z roznych rzeczy, gier, itd. wiec im to chyba wali, bo tmgc to mimo wszystko nie jest ich glowny produkt.
Nie chcą abyśmy kupowali bo chyba potem problemy z bandai america mają czy coś, no i jak kupujemy to wtedy ludzie bez licencji sobie zarabiają na ich produktach. No i Japonia wcale nie lubi się dzielić z nami rzeczami, w końcu mnóstwo petycji anty tłumaczeniowych było co do mang i anime jak i innych rzeczy.
Boże co za głupi naród. xD
Gdyby była możliwość zamawiania online również zza granicy to by sami kasę na tym trzepali.

EDIT: instrukcja po angielsku! Oczko KLIK
Ktoś na TZ/TT też character charta dał, jeszcze nie wiadomo na jakiej zasadzie 1 generacja rośnie ale pózno się dowiedziałem że są 2 postacie które można dostać tylko pierwszej generacji. ;_;
Kurczę, nie wiem czy się doczekam drugiego M!Xa aby odblokować Mermaid Palace i Gozaru Village... Jak już 3 osoba kupi M!Xa to musimy się umówić aby sobie nawzajem powysyłać tamki i połączyć. XDD
Ja to się zaczynam czuć jakbym miał dostać swoje pierwsze tama ever, niczego nie rozumiem w tym tama.</3 XDDD
(20-08-2016, 21:36)Ralveyn napisał(a): [ -> ]niczego nie rozumiem w tym tama.</3 XDDD
ja tak samo XD
Nurtuje mnie jedna sprawa. Skoro tam się mieszają tamki, to właściwie takiego "oryginalnego" możemy zdobyć tylko w pierwszej generacji?
Tak. Słabe to jest niestety.
Hmnh, to w sumie ja w pierwszej generacji chciałbym zdobyć Gozarutchiego albo tego nowego - Yotsubatchiego, ale nie wiem jak.XDDDD
A ja Violetchi, a z chłopców, to tego ze skrzydełkami, ale też nie wiem jak. Hahahaha.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28