Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Wlasnie wczoraj sie skapnelam, ze juz nie moge miec Vajoletki i mi sie smutno zrobilo. :<
Ja chyba będę tak długo resetowac, aż ją zdobedę, bo serio mi zalezy, a nie wiem jak sie tam daną postać zdobywa. XD

edit:

W ogole, to mnie martwi, że ludzie mówią, że tak szybko baterie to tama zjada. podobno o wiele szybciej niz starsze wersje. Będe chyba w końcu musiała kupić ładowarkę i akumulatorki, bo sie nie wyplacę. Szkoda, ze takie prądożerne jest.
Mi się wydaje że to od przyjaźni z daną postacią zależy. Chyha miałem sporo przyjaźni z Yotsunatchim i wyrósł, a te postacie 'bezdomne' może są jak tamek nie wychodzi z domu?
^Nie no, mi się wydaje, że pewnie są od takiego jakieś itemki czy jedzonko, ale nikt jeszcze tego nie rozpracował.;;

O nieee, nie lubię jak tama szybko baterie mi zjada.:ccc
Wychodzi na to że da się wyhodować "czystą" postać, jest to rzadkie ale się da. Wtedy postać jest identyczna do drugiego rodzica i nie proszą nas o ustawienie imienia. :o
Teach me master!!!
To jest chyba randomowe, nie mamy nad tym kontroli jak na razie, ale tak czy siak ciekawe. Widziałem jak ktoś wyhodował czystą Himebaratchi i tego planetowego gośxia ze spacy.
biere!! Duży uśmiech
Ja nie wiem, czy kupię to rocznicowe.:c Ostatnio już chyba widziałem, że ktoś wgrał sobie nową postać do miksowania przez station i mehh, nie mamy możliwości korzystania z tego tama w 100%.:<
Ja jak bym drugie kupowała, to właśnie to rocznicowe. Jednak nie chcę tej wersji melody. I właśnie strasznie słabe to, ze nie mozemy nic wgrać. Ludzie z Japonii mogą wgrywać wszystko, takie śliczne tapetki u kogoś wgrane widziałam ;;;; a my nic nie możemy. D:
Dokładnie, wielka szkoda.:c Uhhh, już czekam na kolejne tama, fajnie gdyby teraz może pomyśleli znowu o czymś z czarno-białym ekranikiem.;;
Mr Blinky pracuje nad zhakowaniem tego, nie traciłbym nadziei, naprawdę.
Rocznicowe bym chciał, szkoda że się tak zagapiłem z kupowaniem wersji Spacy. :/
A kiedy rocznicowe wychodza? Teraz czy w przyszlym miesiacu?
Według daty na stronie 23.11.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28