Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Ciekawe czy w tej wersji znowu będzie podział na postacie.Nie chciałbym,żeby jedna połowa z nich była w jednym a druga w drugim tak jak w melody czy spacy.
Ale jaka połowa? W M!Xach każda wersja ma tylko 2 ekskluzywne postacie, bez przesady. XD
Tutaj chyba są identyczne, ale hmm, jak lokacje są inne to ciekawe jak to zrobili. W końcu w tej wersji jest trochę postaci z normalnych M!Xów też, tych rocznicowych nie jest tak dużo.
(06-10-2016, 20:22)Viktor napisał(a): [ -> ]Ale jaka połowa? W M!Xach każda wersja ma tylko 2 ekskluzywne postacie, bez przesady. XD
Tutaj chyba są identyczne, ale hmm, jak lokacje są inne to ciekawe jak to zrobili. W końcu w tej wersji jest trochę postaci z normalnych M!Xów też, tych rocznicowych nie jest tak dużo.
Tylko,że w tym rocznicowym ekskluzywnych jest znacznie więcej i dziwnie by było jakby w tym rocznicowym je podzieli,bo jeżeli ich nie podzielą to wezmę to biało fioletowe.
edit:tu preorder chyba nie jest taki najdroższy ciekawe czy do Polski dostarczają.
http://www.cutiepiekawaii.com/_p/prd3/45...rder-11-23
i tu ale nieznacznie ceną się rózni
http://japanyouwant.com/product/tamagotc...oyal-white
Jest dokładnie tyle samo postaci co w normalnym M!Xie, 27. Z tej oryginalnej puli usunęli postacie z Mermaid Palace, Berry Town, Patchi Forest (oprócz kuczka) +te postacie które mogą być wyhodowane tylko w 1 generacji, no i ofc postacie ekskluzywne dla wersji.
(06-10-2016, 20:33)Viktor napisał(a): [ -> ]Jest dokładnie tyle samo postaci co w normalnym M!Xie, 27.  Z tej oryginalnej puli usunęli postacie z Mermaid Palace, Berry Town, Patchi Forest (oprócz kuczka) +te postacie które mogą być wyhodowane tylko w 1 generacji, no i ofc postacie ekskluzywne dla wersji.
A już myślałem,że więcej będzie.To jednak wstrzymam się z kupnem.
Pierwsze blizniaczki! Duży uśmiech
http://imgur.com/a/OaXLJ

EDIT: W sumie jakby ktoś chciał to może mógłbym mu odblokować Mermaid Palace.
Michu, może byś kiedyś chciała? Wtedy od razu na poczcie bym ci wysłał moje 4U abyś mi trochę rzeczy wgrała, taka wymiana. Duży uśmiech
Ekstra pomysł! Duży uśmiech
Fajnie by było spotkać się też w kilka osób i łączyć się ze sobą,powysyłać coś itp.
Wysyłać za bardzo nie ma co, bo wszystko w każdym momencie można w sumie kupić w mixie, w starych connection to miało sens. No ale możnaby było, szkoda że zamknięty w domu jestem. :C
(08-10-2016, 20:33)Viktor napisał(a): [ -> ]Wysyłać za bardzo nie ma co, bo wszystko w każdym momencie można w sumie kupić w mixie, w starych connection to miało sens. No ale możnaby było, szkoda że zamknięty w domu jestem. :C
Czemu nie możesz wychodzić Smutny?
Uh, nie chcę o tym tutaj gadać, moja mama mnie nie wypuszcza z domu i już. D: Więc wątpię czy bym mógł na takie coś pójść.
Fajnie to by było P's połączyć chyba najbardziej. Ale to temat o M!X.

Podobno w sklepach w Japonii teraz będą takie czarne M!Xy, że można się połączyć i chyba sobie przesłać specjalne rzeczy które zależą od miasta w którym sklep jest. Żadne nowe postacie ani coś, tylko itemki jakieś.
(08-10-2016, 21:28)Viktor napisał(a): [ -> ]Uh, nie chcę o tym tutaj gadać, moja mama mnie nie wypuszcza z domu i już. D: Więc wątpię czy bym mógł na takie coś pójść.
Fajnie to by było P's połączyć chyba najbardziej. Ale to temat o M!X.

Podobno w sklepach w Japonii teraz będą takie czarne M!Xy, że można się połączyć i chyba sobie przesłać specjalne rzeczy które zależą od miasta w którym sklep jest. Żadne nowe postacie ani coś, tylko itemki jakieś.
Czyli coś takiego jak to czarne id l,które było pare lat temu?A wogóle co myślicie o tym nowym rocznicowym mixie?
Tak, dokładnie. Szkoda że nie są na sprzedaż, fajny ten czarny kolor. ;;
Co do rocznicowego mixa to nie wiem, postacie fajne, i te pokazane lokacje też się fajne wydają, ale mam nadzieję że gry, itemki itp też będą inne.
Kolory tych rocznicowych tama nazywają się royal white i royal pink.
No coz, ja obowiazkowo biore rocznicowe, bo Shimashimatchi. <3
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28