Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Ja też raczej zdecyduje się na rocznicowe, no bo Mimitchi <3 I inne postaci ze starszych wersji. Ogólnie to ja czuje sympatię tylko do stworków z wersji connection, tych takich klasycznych. Wcale nie mam żadnej radochy z opiekowania się nowymi i wymyślnymi postaciami z wersji kolorowych, choćby nie wiadomo jak urocze były. W moim Ps hoduje je tylko żeby puzzla zdobyć, a potem wynocha, i następny :|.
^ Ja tak samo
Ja biorę royal white.
edit:Tak wyglądaja rocznicowe mixy na zdjęciach.Wogóle będą tu inne dzieciaki i niemowlaki.Podobno białych brakuje,bo dużo ludzi je wykupiło.
https://www.instagram.com/p/BNJayz9Bory/...ukitchi357
Bo się różowego boją. Jak dla mnie różowe jest ładniejsze, na tym białym za duży kontrast jest.
Chciałbym rocznicowe zamówić ale ugh, akurat laptopa nowego kupuję...
Już wczoraj je widziałam i się jarałam, ale właśnie też widziałam, że ciężko białe trafić, a różowego bym nie chciała, bo zwykłe mix mam różowe. No i drogie jeszcze troszkę jak na mnie w tej chwili.

Wiadomo juz czym jeszcze, oprócz tapetek i niemowlaków się różnią od zwykłego?
Lokacje na pewno mają inne i pewnie gry. Itemki pewnie też?
ehhh też miałam sobie kupić te białe Smutny ale były inne wydatki, teraz to nie wiem czy je gdzies dorwę no i kurs dolara jest chyba mało przystępny :/
Widzieliście, ze ma wyjśc nowy m!x z postaciami Sanrio? Duży uśmiech Teraz nie wiem czy zbierać na 20th czy na to z hello kitty.
http://www.bandai.co.jp/catalog/item/454...06000.html
Nie ukrywam, że obudowa średnio mi się podoba... Chyba najbardziej te wyblakłe kontury niektórych postaci... I Hello Kitty taka dziwna. (Napis też jest paskudny. Czy oni użyli ComicSansMS? XDD)
A mi ten mix się spodobał. Żółty kolor może jest taki sobie, ale przód i postacie są fajne. Jakbym mała dla siebie kupować, to chyba właśnie tą wersję bym brała, ale ja mam dość dziwny tamkowy gust Duży uśmiech
O BOŻE JAKIE KJUT!!!!! Super postacie. ;w;
Faaajne, kurde, też teraz nie wiem czy chcę 20th czy to, a i tak mam 3 M!Xy których nie używam w sumie... XDDDD Może jedno sprzedam.
Jest okropnie brzydkie, ale jeżu, kocham sanrio. ;______________;
GUDETAMA!!;___________________; Michuuuu, kupujemy?XD Ja chcem max, serio. .______________. Premiera jest 15 kwietnia? Widzi ktoś ile to kosztować będzie?
Mnie się mega podoba ta obudowaXDDDD kocham fufu rzeczy
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28