Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
No, gdyby im się działo lepiej to by na pewno tak nie doili tego mixa. Przecież na dobrą sprawę wydanie nowej wersji wcale nie jest drogie, płacą grosze za produkcję z Chin a za bardzo też nie muszą chyba designerom płacić, bo używaja starych postaci. No i musi być jakiś powód dlaczego zamknęli stronę internetową jak i nadal chyba nie ma nowego anime.
Smutno mi jakoś, nie dość że w tym roku jest potwierdzone że Monster High padło to jeszcze Tamagotchi dobrze się nie wiedzie. D:
Na facebookowych grupach mignęła mi informacja o nadchodzącym nowym m!xie, wykorzystującym technologię Bluetooth, która umożliwiać ma dostęp do aplikacji zawierającej bonusowy content. Tamagotchi Mitsu (eng. Meets). Fajnie, że próbują czegoś nowego, ale na moje niepotrzebnie tak kurczowo i uparcie trzymają się konceptu miksowania.

[Obrazek: 246e1994523ce.jpg]
Łe czyli jednak mix? A miałam nadzieję, że może to będzie zwykłe tama z bluetooth. :C
Abstrahując od zawartości - miętowa obudowa z tęczami i gwiazdkami do mnie przemawia, to lubię. XD
Niby nosi odrębną nazwę "Tamagotchi Mitsu", więc może zawartość będzie odbiegała od reszty tradycyjnych miksów, a jedynie sam koncept genów zostanie zachowany? W każdym razie nabieram teraz wrażenia, że trzeba założyć dla tej wersji oddzielny wątek.

I tak, Lyree! Ta miętowa! Ale by się zgrała z moim turkusowym zestawem P1-4.5-+C. ;_;
Tu więcej leaków:
[Obrazek: tumblr_pd5737E5HW1qkiump_540.jpg]
[Obrazek: tumblr_pd57384Xh01qkiump_540.jpg]
Wygląda ślicznie, ale faktycznie że podejrzanie M!Xowo niestety. Mam nadzieję że jednak trochę tą wersje poprawią, że będzie coś więcej do roboty niż samo M!Xowanie. I mam nadzieję że tą aplikację będzie można zhakować jak tą na 4U (ale kurka fajnie że akurat nie mam żadnego androida XDD ale jako że to bluetooth to może zrobią też apkę na iOS?? Chociaż tam będzie trudniej z takim kombinowaniem z apką jak Mr. Blinky zrobił)
Już jestem fanem żółtej i zielonej obudowy. Ale zdecydowanie bardziej do mnie przemawia Magical theme.
Ja pewnie wezmę zestaw, jeden taki jeden taki.
Na pewno w realu te obudowy wyglądają o wiele lepiej!!
Zamiast ID L oraz P's bo są drogie bym wzięła niebieską obudowę.
Ja bym dalej zbierał na P's, bo mimo wszystko jest nadal najfajniejszą wersją, a jeszcze nie wiadomo czy ta wersja nie okaże się kolejną klapą.
A to będę zbierać na P's nowe.
Potwierdzam! Zielone wymiata. W ogóle czy to co tam widzę to wiedźmo-tamek na miotle i wampiro-tamek? XD chyba jakieś abrakadabra będzie grane.
Tak, bo jest Magical i Fairy version.
Ale jedna rzecz mnie martwi, mianowicie to że w ekranikach widać jeszcze stare tamki, więc nie zdziwiłbym się gdyby to były jedyne nowe postacie...
Tu widać, ze będą też inne postacie, ale brzydkie wg mnie i to mnie smuci.

https://www.instagram.com/p/BmOCwuqlY84/...otchimeets
Mnie sam fakt nowej nazwy napawa pozytywnie. No i te magiczne klimaty też bym łyknął. Duży uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28