Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Jakieś tam nowe leaknięte informacje:
-Będzie można mieć dzieci bliźniaki!
-Powracają zwierzątka (czyli zwierzątka naszych tamków), i będą mogły się rozmnażać, podobno na nie miksowanie też działa
-Apka będzie takim trochę tamatown, że będzie można grać z innymi ludźmi. I będzie dostępna też na iOs.
-Może się łączyć z M!Xem, więc pewnie sama podczerwień będzie taka sama, i będzie nadal brać rzeczy z M!X station, więc nie wiem co to znaczy jeśli chodzi o itemki do ściągania, to chyba zależy już czy będzie można zdobyć w ogóle jakieś itemki na apce, czy nie.

Postacie faktycznie takie sobie, ale w sumie nie takie złe, bo widać że próbują wrócić do "korzeni".
Czyli sporo nowości, jakby nie patrzeć. A to dopiero początek. No i props za tę apkę à la Tama-town i nawiązanie do korzeni. Czekanko. Duży uśmiech
Jedyne co mnie martwi z apką to to że pewnie w końcu kiedyś ją wywalą, no ale Mr. Blinky w końcu swoją zachował i ona działa na jego własnym serwerze, może z tą tak samo zrobi.
Już właśnie podobno nie działa. Tzn appka na 4u. Ludzie na fb tak mówią. Sorry za offtop.
Mr. Blinky napisał że "is currently down", więc PEWNIE powróci. Możliwe że nagle Bandai mu robi problemy.
Mam nadzieję, że cena tego nowego tama będzie w miarę dobra a nie ponad 300 zł.
Jak P's nowe nadal będzie drogie do 700 zł to kupię to tamagotchi nowe i potem może w przyszłości takie, albo inny M!X spacy. Oczko
https://www.ebay.pl/itm/Tamagotchi-m-X-T...Sw3ChbR4xc
Przecież każde kolorowe tama kosztuje tyle samo, ok. 40$. Na początku na ebayu wtedy są chore ceny ale potem tak +/- za 60$ można tama kupić, ale pewnie na JapanYouWant będzie przedsprzedaż o wiele taniej niż na ebayu.

P's to akurat bardzo tanio chodzi na JYW właśnie jak już jest, ostatnio były za ok 70$ z piercami.
Ale to używane, wolałabym kupić nowe P's nieotwierane ale chyba nie ma szans.
Widziałam nowe P's na Ebayu za 500 zł nieużywane.
Dogz, owszem są szanse. Moje nowe P's kosztowało z tego co pamiętam 80$ jak nie mniej. Nie zaakceptuje 70$ jako tanio za używane tama. Na pewno też znajdziesz jakaś okazje. Ale sugeruje koniec offtopu.
Tak, ale sam pierce kosztuje jakoś 40$ sam, dlatego 70$ za używane z piercem to wcale nie taka zła cena. Mr. Blinky jeszcze wszystkich pierców chyba nie przekonwertował, a wg. mnie fajnie jest mieć fizycznego pierca. Sam uważam że mam szczęście że mam ich 5.
Po prostu trzeba codziennie patrzeć i szukać, jeżeli jest się cierpliwym to się zawsze jakaś okazja znajdzie!

Ale on topic, jestem ciekawy w sumie jak ta apka będzie wyglądać. Jeżeli będzie można się z innymi osobami spotykać, to czy będzie to coś trochę w stylu Music City? Pewnie nie idealnie tak samo, bo MC było Amerykańskie w końcu, ale nie wiem nadal jak to sobie wyobrazić...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28