Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Preordery na Hobbylinkjapan wynoszą 4,240 yenów, czyli koło 150zł, tragedii nie ma o.O Nigdy tam nie zamawiałam, a Wy?
Raczej tak nie będzie. Przecież są różowe, niebieskie i fioletowe. Poza tym to by było no... słabo XD
Niesamowicie mi się podoba, chyba zrezygnuję ze wszelkich myśli o 4U/+ i skupię się na tej wersji *-*

EDIT: Cocoa, ktoś polecał chyba ten sklep... albo wręcz przeciwnie XD Ale czy mi się tylko wydaje, czy wszystkie tama wychodzą w podobnej cenie, a w praktyce to i tak jest inaczej? XD
Ja nie zamawiałam. A przesyłka chyba też ileś tam kosztuje.
Jak wychodziły 4u to też 150 zł na eBayu kosztowały.
Właśnie prawie wszyscy na insta zamawiają przez tę stronę, więc chciałam się pokusić, no ale nie wiem, nie znam jej. Niby złożyłam zamówienie i pojawił się komunikat, że jak się pojawią to dopiero trzeba będzie zapłacić, wiec czekamy na mejla.

edit: wybrałam wersje spacy, ale kompletnie nie kumam o co chodzi z tym podziałem o_o
Cocoa, ja kupowałem, polecam. Z Michu 4U+ razem zamawialiśmy, musisz tylko poczekać właśnie na mejla z linkiem do zapłaty, bo inaczej niestety się nie da.
Link do zapłaty jak się płaci tam w ogóle w amazonie?
A czy są tam Tamagotchi tańsze niż na eBayu?
Dobra trochę zagmatwałam to więc na nowo zrobiłam preorder i potwierdzenie przyszło w mejlu. Czyli MIX wychodzi 150zł + przesyłka będzie określona kiedy tama będzie dostępne. Patrzyłam po innych aukcjach, standardowe shipping to koło 17zł. Omg nie moge się doczekać ^___^

Dogz - z tego co rozumiem to można przez Paypal i normalnie kartą, chyba xD
Serio tylko tyle? OOOOOOO: Może się skuszę, aczkolwiek poczekam na dokładniejsze info w sprawie tej wersji.

EDIT:
[Obrazek: aSq8Cas.jpg]
[Obrazek: mlyaM7j.jpg]
Wyglądają super "na żywo" I CO TO JEST Z TĄ PŁYTĄ I INNYMI WERSJAMI???? *-*
Fajnie, że tylko tyle kosztuje, może ja się skuszę jak się uda chibi i P's kupić to się skuszę, tylko problem jest, że nie mam karty płatniczej, a przez paypal nie umiem płacić jestem w tym ciemna. XD
Lepiej wybrać przesyłkę tego drugiego stopnia, już nie pamiętam jaka to była i czemu, ale chyba przewóz był lepszy.

O bogowie Katechi, a co jeżeli można przesyłać postacie do łączenia z starszych wersji? ;_____________________________________; TO BYŁOBY OMG KBFKHBASDGG, COŚ TAK SUPER CHYBA NIE MOŻE NAWET ISTNIEĆ.
Tu macie obudowy bardziej z bliska:
http://fuckyeah-tamagotchi.tumblr.com/post/145244650236
Ekstra. ;__; Kiedy dokładnie to wychodzi?
Trochę skupili się na tym miksowaniu postaci, ciekawe czy takie funkcje inne też fajne są, czy jest szkoła i praca itp. :o
[Obrazek: tumblr_o82uooenub1qlaxmco1_1280.jpg]
[Obrazek: tumblr_o82uooenub1qlaxmco2_1280.jpg]
Wow, postaci sporo jest w sumie. Ja chyba wersję Melody kupię.
Ciekawie zrobili z tym, że melody i spacy mają różne te dwie postacie
Omg, ta zielona postać z rogami z patyków, rozpływam się.;_______; Mnie się w sumie bardziej obudowa Melody podoba, ale ta specjalna postać (chyba specjalna?) z Spacy jest genialna. ;___; Wszystko jest takie piękne, że nie mogę, dkgksdg.
Viktor, hlj mówi, że lipiec, ale nie ma dokładniejszej daty, przynajmniej ja nie widzę.
16 lipca jest premiera.
Omamo, cudowne! Aż chyba chcę i nienawidzę się za to. XDDDDDDDDDDDDDd
Obudowy mi się mało podobają, w sensie te kolory. Chociaż z tego zdjęcia co wstawiła Katechi to w rzeczywistości jest trochę lepiej, hmm.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28