Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Ja bym wolała, żeby była podczerwień (fajnie wygląda jak np. jak jest tamagotchi niebieskie to te szkiełko od podczerwieni również dlatego, że można jakiś używany telefon z podczerwienią kupić i wgrywać różne rzeczy.

I na opakowaniu jest napisane 20 Anniversary czyli na rocznicę jest Tamagotchi Mix. Duży uśmiech tak jak np. 15th annivesary było ID L a na 10 rocznicę było uratama.
Michu, może po prostu takim szkiełkiem przykryli, żeby się nie rzucało w oczy. Poprzednie tama miały ciemnoczerwone, może to miało wpływ na sygnał czy coś, dlatego nie dawali kolorowych, a teraz już wiedzą jak zrobić, żeby było dobrze i ładnie XD
A pudełeczka superaśne *-*
Pudełeczka odjazdowe Duży uśmiech kurczaki ja bym chciała wersję melody, ale bradziej podobaja mi się te paski na wersji spacy :/ Chętnie bym zamówiła preoder ... ale chyba poczekam na więcej informacji zeby się nie zawieść.

Co do tej płyty to z tego co zrozumiałam to można ja dostać (w japonii) chyba nieodpłatnie przynosząc do sklepu jakiegokolwiek tamasia. Fajny pomysł i zachęci dzieci do zabawy swoimi starymi tamasiami Język
Oo, właśnie myślałem że o to chodzi. Że nie ma tam pierdół ze starszych wersji tylko właśnie trzeba przynieść starego tama do sklepu, ale już nie chciałem tego mówić. XD
Ciekawe co tam jest, może kody jakieś...
Viktor obawiam się że na tej płytce jest tylko jakiś filmik promocyjny ... chociaż kto wie ... trza się zacząć Japońskiego uczyć Język
Skoro tama jest znowu reklamowane jako zabawka dla dzidzi (4U było dla młodych dorosłych w końcu) to nie spodziewałbym się niczego podniecającego niestety.
^ o to to to własnie.
Właśnie mnie to rozwala, reklamują tamagotchi jako zabawkę dla dzidzi , a ile teraźniejszych dzieci bawi się tamagotchi? Kupią, pograją chwilę i rzucają w kąt, bo przecież po co Brajankowi jajko z pikselami skoro może mieć taka apkę na swoim ajfonie ;_;


@up - a może na płytce jest jakiś content żeby zgrać i wrzucić do tmgc?
Granie na tama to taka sama strata czasu jak granie na darmowej apce na telefonie, więc dziwna analogia. Język Wiadomo że darmowa apka się bardziej opłaca niż droga zabawka. Ale w Japonii wbrew pozorom smartfony nie są takim wielkim szałem jak u nas, rzadko je ludzie mają (głównie dorośli biznesmeni) a dzieci to w ogóle rzadko. Nastolatki zwykle dostają telefony z klapkami, bo ładnie wyglądają i łatwiej na nich pisać niż na smartfonach. Więc kultura inna co do tego jest, właśnie dlatego w Japonii jeszcze powstają nowe tama cały czas co parę lat, nie to co u nas.
Hahaha no dokładnie Cocoa, takie jest podejście dzisiejszych dzieciaków i ich mamuś też. "na ajfonie ma lepsze" XDDDDD hahaha biedni... nic nie rozumieją. XD Przynajmniej więcej tama dla nas zostanie hahahaha. Zresztą w Japonii, to trochę inaczej jest jeśli o to chodzi chyba.

Widziałam przed chwilą gdzies na fejsie, zdjecie włączonego tego nowego tama, i ta ikonka od powiadomień była na górze w rogu, znowu coś zamieszali z układem ikonek. Nie przyglądałam się zbytnio, tylko tak okiem w przelocie rzuciłam, a teraz nie mogę juz tego znaleźć, zeby dać tu zdjęcie. XD
Tu widać z tą ikonką, w sumie wygląda jak takie bąbelkowe powiadomienie jakie są w apkach, podoba mi się. ^___^Kurcze, miałam nadzieję, ze na żywo jednak będzie ładniejsze >.< ten przód mi się nie podoba zbytnio. Jak już, to chyba kupię fioletowe w paseczki.

edit:
Szkoda, ze nie ma zielonego.
Strasznie toporne się wydają. Ta obudowa coraz mniej mi się podoba Smutny
No, jakieś takie wielkie jakby.
(03-06-2016, 13:06)Viktor napisał(a): [ -> ]Skoro tama jest znowu reklamowane jako zabawka dla dzidzi (4U było dla młodych dorosłych w końcu) to nie spodziewałbym się niczego podniecającego niestety.

A ja właśnie ciesze się że kolejna fala tamków jest adresowana do dzieci. Nie wiem jak dla was ale dla mnie 4U było ogromnym rozczarowaniem a 4U+ wcale nie poprawiło mojej opinni na temat tej zabawki :/ , ale za to P's które było adresowane do dzieci, rekamy były przesłodzone i nadzwyczaj pastelowe ^_^ , jest nadal moim ububionym z rodziny kolorowych tamków.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28