Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
(05-06-2016, 10:42)WalnutSprout napisał(a): [ -> ]A ja właśnie ciesze się że kolejna fala tamków jest adresowana do dzieci. Nie wiem jak dla was ale dla mnie 4U było ogromnym rozczarowaniem a 4U+ wcale nie poprawiło mojej opinni na temat tej zabawki :/ , ale za to P's które było adresowane do dzieci, rekamy były przesłodzone i nadzwyczaj pastelowe ^_^ , jest nadal moim ububionym z rodziny kolorowych tamków.

O to to. A obudowy są wg mnie śliczne, te szkiełka z przodu z pęknięciem jak na jajku są cudne, bardzo fajny pomysł. ^_^ 
Ja się tam nastawiam pozytywnie. Duży uśmiech
(05-06-2016, 11:15)Carol napisał(a): [ -> ]
(05-06-2016, 10:42)WalnutSprout napisał(a): [ -> ]A ja właśnie ciesze się że kolejna fala tamków jest adresowana do dzieci. Nie wiem jak dla was ale dla mnie 4U było ogromnym rozczarowaniem a 4U+ wcale nie poprawiło mojej opinni na temat tej zabawki :/ , ale za to P's które było adresowane do dzieci, rekamy były przesłodzone i nadzwyczaj pastelowe ^_^ , jest nadal moim ububionym z rodziny kolorowych tamków.

O to to. A obudowy są wg mnie śliczne, te szkiełka z przodu z pęknięciem jak na jajku są cudne, bardzo fajny pomysł. ^_^ 
Ja się tam nastawiam pozytywnie. Duży uśmiech

4u też jest fajne można zmieniać było szkiełko, ale największym rozczarowaniem było, że przez zamiast przez podczerwień to przez nfc przesyłało się itemki. Bo przez podczerwień jest wygodniej. A 4u+ póżniej kupię bo chcę Tamagotchi mix kupić najpierw.
Ja też się nastawiam pozytywnie podobają mi się te szkiełka z pęknięciem fajnie to wygląda. Mix Kuchipatchiego i Violetchi super to jest!!
Ja też sie pozytywnie nastawiam, ale co do opcji a nie wyglądu.
Wiadomo, co w bebechu to się liczy najbardziej. A mi obudowa się bardzo podoba, kojarzy mi się z pisanką wielkanocną. Róziooweee <3
Ja jeszcze z niecierpliwością czekam, na porzadne zdjecia "na żywo", bo te co widzielismy do tej pory, to dosyć słabej jakości były, może się okazać, ze całkiem ładne te obudowy na lepszych zdjęciach by były. Te plakietki i wzorki na nich niezbyt mi się podobają, a pomysł z pękającą skorupką na serio fajny.... gdyby nie te plakietki.
Mam nadzieję, że te "szkiełka" będzie można zdjąć i zmienić faceplate'a. No już nawet nie muszą mieć tej dziury (?) żeby łatwiej zdejmować, jak w 4u, mi podważenie paznokciem w zupełności wystarczy XD.
(05-06-2016, 12:12)Michu napisał(a): [ -> ]Ja jeszcze z niecierpliwością czekam, na porzadne zdjecia "na żywo", bo te co widzielismy do tej pory, to dosyć słabej jakości były, może się okazać, ze całkiem ładne te obudowy na lepszych zdjęciach by były. Te plakietki i wzorki na nich niezbyt mi się podobają, a pomysł z pękającą skorupką na serio fajny.... gdyby nie te plakietki.

Nom te plakietki jakoś niespecjalnie wyglądają :/ ogólnie na zdjęciach te nowe tamki prezentują się jak TFriends. Mi brakuje w ich wyglądzie jakieś różnorodności kolorów. Myślę że warto poczekać na jakieś pierwsze recenzje ^_^ czy unboxingi
Własnie mi tez sie za bardzo z tymi nowszymi friends kojarzą, to jedyna wersja tama której nie chciałam i nadal nie kupiłam, bo mi się nie podobały ;_; więc żal mi jakby te miały wyglądać podobnie.
I z tego co mi google tłumacz powiedział łamaną polszczyzną -,- to te obudowy wymienne będą.... chyyyyba.

I jest napisane, ze baterie sprzedawane oddzielnie, tzn znowu mi google tak mówi, więc może się myli XDDD. Jakby to była prawda, to by był pierwszy raz ever, kiedy w japońskich tama nie ma baterii w zestawie.
Ja zawsze tłumaczę na angielski, bo zwykle tłumaczenia z innych języków na angielski są dokładniejsze.
Super że jest podczerwień, ciekawe czy itemki do wgrywania wrócą? :o
No właśnie nic nie znalazłam, czy będzie łączność z telefonem :X
Tylko pisali, ze tama z tama, albo z mix station, z której gry będzie mozna pobrać. Ale słabo by to było.
O, nie pomyślałam zeby na angielski tłumaczyć, dobry pomysł.
Kurcze właśnie też tłumacza użyłam, niby podczerwień się pojawia ale nie jest do końca sprecyzowane co z telefonami itd... Z kolei na tamatalk piszą, że 9 czerwca nowe tama będzie miało swój pełny debiut na tokyo toy show, więc jeszcze dwa dni.... ^-^
Jest Tamagotchi Mix na eBayu:
Melody mix:
http://www.ebay.pl/itm/Pre-Order-JULY-16...6rjs0lwqAg
Spacy Mix:
http://www.ebay.pl/itm/Pre-Order-JULY-16...6rjs0lwqAg
Aż ponad 300 zł. Smutny Czemu, aż tak drogo?
Preordery na ebayu zawsze są droższe.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28