Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Widzieliście to? Można sie bawić w mieszanki postaci:

http://tamagotch.channel.or.jp/tamagotch...anai/play/
Meeeega! Jaram się tym zamysłem łączenia różnych postaci baaaardzo. ;w;
Tylko na ten moment przyczepię się do.. kreatywności, no cóż.XDDDD
[Obrazek: feX7CJL.png]

Ok, kocham. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[Obrazek: 1p2aVj4.png]
A ja się przyczepię, że tak mało postaci... ciekawe czy w tama tych wbudowanych też tak mało bedzie...
Ale na szczescie jest Violetchi.

edit:

omg jaki słodziaczeeeek

[Obrazek: SfTasIy.png?1]
Raczej dali tylko tyle aby nie zaspoilerować wszystkichj możliwych kombinacji dzieci.
Taaak, możesz mieć rację! Nie pomyślałam o tym. Czuję się pocieszona, dzięki. <3

EDIT:

OMGGG będę miała koszmary w nocy:

[Obrazek: 13442156_284331385247448_349098789904536...504fd78675]

Co oni zrobili mojej Vajoletce ;___;
Właśnie Violetchi i Himespetchi lubię je najbardziej. Uśmiech
O dzizyz hahahahahahahaha x'D
No i jak dla mnie zaczynają się złe wieści D: nie dość, ze paskudnie te ikonki tak wyglądają, to jeszcze będzie tak jak myślałam, że nie będzie mozna nic przesyłać z telefonów, tylko z mix station. D:

[Obrazek: e4yinOz.jpg?1]

Od jakiegoś czasu tak jest, że jak oni cos wymyślą, to z każdą jedną rzeczą jest gorzej niż źle. Już lepiej by nic nie wymyślali nowego, bo psują zabawę. DDD: Co komu przeszkadzały rozwiązania w p's i idl D: by mogli nadal iść w tym kierunku, ale nieee, wolą na nas kasę zbijać coraz większymi ograniczeniami.
Dziwnie to wygląda jak ikonki wyglądają tak jest ekran jak Tamek sobie żyje na środku a tak jakoś dziwnie wygląda od góry. Smutny

EDIT:
A może te ikonki tylko pojawiają się jak chcemy w coś wejść, a jak się nie używa to może są niewidoczne.
Nie jest tam dosłownie napisane że nie będzie można przesyłać przez telefon, chyba nawet jest napisane że na stronie będą itemki do ściągania. Po prostu napisali że tylko może się łączyć z mix i mix station, ale to że nic nie powiedzieli o telefonie nic nie znaczy.
Dokładnie Viktor, też tak myślę. Nie wierzę, że bandai aż tak by sobie strzeliło w stopę i zabrało możliwość łączenia z telefonem, a to, że łączy się tylko z innym mixem to chyba oczywiste dlaczego... To tak jak z Familitchi, zupełnie inny rodzaj tama. A co do menu - bardzo mi się podoba ten pomysł, wykorzystanie całego ekranu na maksa. Czekamy na więcej info Uśmiech
No właśnie, mi się wydaje że nie napisali "connects with phone" bo im chodziło tylko o to z jakimi tama się łączy, a telefon to inna bajka. No i jak na stronie są itemki do ściągania to jakoś je trzeba wrzucić na tamka, nie?
Mi się wydaje, że jednak nam coś wymyślą zeby tak łatwo nie było D: ale może przewrażliwiona jestem, trzymam kciuki zeby jednak dało sie normalnie rzeczy przesyłać.
A może tamatown będzie? Też jest możliwość, ale w sumie to by znaczyło że te itemki są już wgrane w tama a kod z tamatown by je odblokowywał, co by było trochę głupie, nie wiem. Albo będzie się dało przesyłać tylko przez jakieś supernowoczesne irdy na kompa.
Dziwneeeee te ikonki. ;w; Myślę tak jak Dogz, pewnie się będą wysuwać po wciśnięciu guzika. Dziwne, że nie zauważyliśmy wcześniej, że nie ma tych paseczków z ikonkami w trailerze. </3 Nie no, jeżeli będzie to płynnie chodzić, to pewnie przywykniemy do tego.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28