Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Ojj ludzie ale Wy przewrażliwieni jesteście XD Do przodu trzeba iść! W końcu doczekałam się wykorzystania całego ekranu , zawsze tak mnie denerwował ten tyci kwadracik. Poświecę się i przewale hajs w lipcu, bedziem testować :3
My po 4u tacy przewrażliwieni jesteśmy, wg mnie najgorsza wersja ever, a też miało byc tak pięknie.
Michu pojadę offtopem, ale czemu 4u jest be? Chodzi o nfc czy ogólnie funkcje? Chciałabym mieć 4u baaardzo. Coś mnie do tej wersji ciągnie Uśmiech
Mi się wydaję, że chodzi, że jest NFC wbudowana a nie podczerwień.
Nie chodzi o tyle co NFC, chociaż NFC to też problem, bo trzeba specjalny sprzęt kupić do tego tama bo nie wszystko działa. Opcji nie jest najwięcej i w ogóle mało co jest wbudowane.
4U nie jest super złe, ale to na pewno najgorsza kolorowa wersja. Chociaż ja fanem zwykłego iD też np nie jestem.
Ja własnie id uwielbiaaaam, ale możliwe że to przez sentyment, no i na id da sie nromalnie rzeczy wgrywać.

Tak, w 4u nfc to jeden z powodów, bo nawet jak mam tego nexusa co działa z tama, to i tak zeby cos przesłać to się trzeba bardzo długo namęczyć, bo w kółko się zrywa połaczenie, nawet jak się niczym nie rusza, no i to przesyłanie z kilku etapów się składa i zawsze się gdzieś "wywali" po drodze. Choroby nerwowej jakieś dostaję przy wgrywaniu, na serio.
No i ma dużo opcji co mi nie pasują, np meega mnie irytuje to poranne "powitanie" gdzie trzeba ustawiac jaki sie ma humor, wkurzają mnie "cyrki" jakie tamek robi przy jedzeniu, mało wbudowanych postaci jest, nie lubię że kolejność ikonek jest pozmieniana i nie lubie tego uczenia higieny, bo tylko dzieciaka można tego nauczyć, więc zawsze i tak to przegapię. Pominięty jest jeden etap rozwoju. Ma mało lokalizacji, nie lubię gier wbudowanych, opcja ze szkołą jest też dosyć mało atrakcyjna i da się wszystko obcykać w pół godzinki. Trochę nudne jest i irytujące. I mam takie samo zdanie jak Viktor, że to najgorsza wersja ze wszystkich kolorowych.
Dzięki. Czyli ewentualny zakup należy przemyśleć, albo dopaść na chwilę jakiegoś Waszego tamka, pobawić się i dopiero podając decyzję Duży uśmiech Dobrze godom? Dobrze godocie XD
Tak, myślę, że warto przemyśleć, albo jak będzie okazja, to najpierw pobawić się moim na przykład. XDDDDDDDDD
Wcale nie powiem, że właśnie o Twoim myślałam XDDD
(12-06-2016, 20:15)Cocoa napisał(a): [ -> ]Ojj ludzie ale Wy przewrażliwieni jesteście XD Do przodu trzeba iść! W końcu doczekałam się wykorzystania całego ekranu , zawsze tak mnie denerwował ten tyci kwadracik. Poświecę się i przewale hajs w lipcu, bedziem testować :3

Ja mysle dokladnie tak samo. Nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jak inne bedzie to nowe Tama, gdyby wszystkie w podobny desen byly, to bysmy z nudow pomarli, a tak to przynajmniej urozmaicenie jest, kazda wersja inna na inne samopoczucie. ^_^
Tak dawno 4U nie włączałem że kompletnie zapomniałem że nastolatków nie ma... To mi strasznie przeszkadzało. D:
Chyba jednak wybiorę Tamagotchi Mix Melody. Uśmiech
Bardzo lubię Melodytchi. Uśmiech

Tak fajnie będzie jak będzie cały ekran wykorzystany na słodkie animacje. Duży uśmiech
Ja kupię dopiero w sierpniu.Według mnie będzie znacząco lepsze niż 4u.Nie ma co więc się przejmować tymi ikonkami.Miałem nie kupować już tamagotchi no ale jak zobaczyłem te nowe to coś się we mnie przełamało.
(13-06-2016, 21:49)thiefpapillon napisał(a): [ -> ]Ja kupię dopiero w sierpniu.Według mnie będzie znacząco lepsze niż 4u.Nie ma co więc się przejmować tymi ikonkami.Miałem nie kupować już tamagotchi no ale jak zobaczyłem te nowe to coś się we mnie przełamało.

Każdy fan Tamagotchi tak ma. Uśmiech

EDIT:
Yukitchi na instagramie ma jedno nowe zdjęcie jak będą wyglądały niemowlaki i jak będą rosły dalej:
https://www.instagram.com/p/BGywq5XrN1f/...ukitchi357
Chyba znowu będzie nauka czystości
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28