Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Fajnie, że postaci dzieci i nastolatków sa podobne do postaci dorosłej (tu na zdjęciu postać ma cały czas tą fryzurkę białą, niezależnie od wieku), a nie tak jak w innych tama, że kazda postać jest inna.
Jejku patrzyłam na chmurki a przeoczyłam tak ważne rzeczy. Faktycznie są podobne. Super to jest. Mix rośnie w moich oczach Duży uśmiech
No i mamy niemowlaki, dzieci i nastolatków, a potem dorosłych. Nie pominięto jednego etapu jak w 4u, to też mnie cieszy. Duży uśmiech
Jestem mega ciekawy, czy będzie jakoś mega dużo tych mniejszych postaci, tak żeby serio każda postać dorosła miała swoje indywidualne młodsze formy.;u; Albo może będzie kilka specjalnych bobasów i to od nich będzie zależało jak będzie wyglądała postać dorosła, w sensie; można zdobyć jaką się chce postać dorosłą, ale zawsze z elementem specjalnym bobasa, czyli np. chmurką na głowie. o:
I omg, tam na obrazku jest butelka mleka, to może bobasy znowu będą miały swoje specjalne jedzenie.:'D
Własnie też ciekawa jestem jak to będzie z postaciami wyglądało. Mam nadzieję, że niedługo ktoś na instagramie będzie już je miał i że pełno zdjęć będzie. XD
Siedziałam trochę na TamaTalk, znalazłam trochę informacji.
Będą miejsca takie jak: tęczowe wzgórza, wioska Gozaru, Berry Town, Tamagotchi Town, Las Patchi, Kwiatowe Wzgórza, Pałac Syren oraz w zależności od tego czy mamy wersję spacey czy melody będziemy mieć albo Spacey Land albo Melody Land.
http://tamagotch.channel.or.jp/tamagotchi/mix/play/ Po obrazkach da się trochę wywnioskować c:
Ja najpierw kupię Melody M!X a potem Spacy. Uśmiech
Ale dużo tych postaci dorosłych *-* Piękne są.

Woaaah, faktycznie tego sporo! To połączenie Gozarutchiego i Violetchi, omg, ekstra. Ale reklamę to mają straszną, przepraszam.XDDDDDD
Hahaha serio podobne XD
https://www.instagram.com/_awagumo_/
Troszku nowych zdjęć.:'D Ekranik teraz wydaje się mega duży.
Kurcze, teraz nie wiem czy kupić różowe w paseczki czy fioletowe. XDDD Zaczynają się dylematy hahahaha.
Właściwie to i fioletowe i różowe jest ładne, ciężki wybór.;_____; Ja pewnie wezmę niebieskie. W ogóle wiadomo w końcu, czy te szkiełka na przodzie się zdejmuje?
Własnie nie widziałam nigdzie żadnego info o tym.
ja zamówiłam w paski fioletowe Uśmiech taki prezent na urodziny sobie zrobię skoro premierę ma 16 lipca Duży uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28