Forum Tama-World

Pełna wersja: Tamagotchi M!X 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Nie wiem, czy już to widzieliście na FB, ale niedawno Bandai zarejestrowało nowy znak towarowy z TMGC:

[Obrazek: tumblr_o69h3mzI341soif0yo1_540.jpg]

Oczywiście jeszcze nic poza tym nie wiadomo.

Macie jakieś pomysły na to, co nam Bandai zgotuje w tym roku? Jakby nie było, w tym roku będzie 20. rocznica Tamagotchi. 
Na 15. wyszło iD L 15th Anniversary. Uśmiech

Osobiście mam szczerą nadzieję, że ta wersja będzie miała jednak więcej wbudowanych opcji niż 4U. No i powrót do podczerwieni też by życie ułatwił, ew. jeśli już NFC, to kompatybilne z większą ilością urządzeń.
Po "M!x" moje pierwsze skojarzenie było: miks kolorowego z czarno-białym? A może miks postaci?
Dadzą pogodę z colorka, postaci z Id l i uczenie z 4u XDDD Jak mix to mix Duży uśmiech
W sumie byłoby nieźle Uśmiech
Właśnie byłoby ekstra, gdyby na tak okrągłą rocznicę wrzucili w nie trochę postaci z vintage i z connection.
Fajnie by było jakby były postacie i z vintage i te postacie nowsze jakieś z anime Tamagotchi.
Ciekawe jak będzie wyglądało te tama jakie będzie mieć funkcję i ile by kosztowało.
A może to mix połączenia przez podczerwień i przez nfc? Ze będzie można tak, albo tak rzeczy przesyłać. Tez by fajnie było.
^ Byłoby super, ale wydaje mi się, że 1. podczerwień to już zbyt przestarzała (niestety) technologia i jakkolwiek bym chciała, żeby do niej wrócili, to nie sądzę, 2. koszty produkcji gdyby dali obydwa na raz mogłyby być zbyt wysokie.
Mi się wydaje że to jakiś crossover będzie, niekoniecznie nowe tama... Bo to "x" na środku mi się kojarzy z crossoverem jakimś.
Dobre spostrzeżenie, Victor. Szukałam wyszukiwaniem obrazów, ale nie znalazłam niczego. Tagi "mix anime", "mix japan" itd. również niczego nie pokazują ;c
Ale jeśli nie crossover to też sądzę, że dodadzą po prostu odniesienia do poprzednich wersji. Coś takiego jak iD L 15th może.
X moze tez oznaczac 10. kolorowe Tamagotchi, tak MstrBlinky na swoim Twitterze pisal niedawno. Jestem za leniwa, zeby policzyc xD
Widzieliście to?

[Obrazek: p45UUmB.jpg?1]

Słabo mi się ta obudowa podoba, bo kojarzy mi się z tama-go, ale może na żywo będzie ładniejsza i jaram się, że latem ma wyjść, a nie jesienią.

I wyglada jakby jednak miało podczerwień.
WYGLĄDA NIESAMOWICIE *-* Strasznie mi się podoba to skorupkowe zakończenie.
No i podczerwień, o tak! *-*
Śliczne ciekawe czy wyświetlacz będzie z kolorowym wyświetlaczem?
Jako że to grafika to może na żywo będzie wyglądać lepiej, ale na razie wygląda intrygująco. Duży uśmiech
Mega sliczna obudowa, podoba mi sie polaczenie wygladu vintage ze wspolczesnym. (:

EDIT: Proszę bardzo. Oczko
http://gotchi-garden.blogspot.com/2016/0...-2016.html
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28