Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi M!X 2016
Ta nowa postać ma taki fajny starotamagotchiowy klimat w sobie. Duży uśmiech I tamatown? Super by było.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
[Obrazek: rainbow-hills-tamagotchi-636x448.jpg]
Kocham to *-*
Odpowiedz
Tylko bierzcie poprawkę na to, że jest tam też dużo spekulacji. Oczko
[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]
Odpowiedz
To TamaTown tak bardzo kojarzy mi się z postaciami Ura. ;w;
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: bUM0nXF.png]
Odpowiedz
Omg, mi też się obudowa bardzo podoba, TamaTown też. ;___;
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: e3i6psw.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: 1iKHfgA.png]
Odpowiedz
Jest reklamaaa! I omg sa dwie wersje, ale super! *___*

[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]
Odpowiedz
Te plakietki z przodu mi się nie podobają Smutny
Ale KURCZEEEEE Duży uśmiech ten mix to mix postaci. Jeju jak super! Nie moge sie doczekać. Duży uśmiech
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
O MÓJ JEŻU
KRZYCZĘ, JAKIE TO JEST PIĘKNE.
Jestem zachwycony, hahaha, genialny pomysł, mega mi się z Yokai kojarzy. ;_______________; Już chcę wiedzieć ile to będzie kosztować, żeby preorder złożyć, yasss.:'D Chyyyyba wybiorę niebieską spacy wersję. ;w; I w ogóle pokoiki mi się mega podobają, są pełne elementów kjdbgfsdblgbsg.

Tylko się boję, że te postacie do łączenia (bo podejrzewam, że ich dużo będzie, żeby mieć dużo możliwości), będzie trzeba wgrywać przez.. coś. Może być tak, że zrobią podczerwień i NFC razem?
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Może i tak zrobią, ale możliwe też, ze tylko podczerwień będzie, co by było lepsze wg mnie. Duży uśmiech
Mi sie wydaje ze tych podstawowych postaci będzie niewiele typu 15 na przykład albo 10 i potem z nich te mieszkanki różne będą, przez co będzie dużo róznych postaci do zdobycia, a jeśli jakieś by były do wgrywania to pewnie te podstawowe. Ja chyba też niebieskie bym kupiła. Tylko czy to nie jest przypadkiem tak ze w rózowej wersji sa dziewczynki a w niebieskiej chłopcy? Jak w osu mesu.
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Ale fajna wersja <3 Mi też najbardziej niebieskie spacy się podoba, chociaż szczerze mówiąc obudowy nie powalają.
[Obrazek: jLDUSeK.png]
Odpowiedz
coś czuję, że mój portfel przeżyje wtedy kryzys, no ale muszę je mieć Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja też te tama muszę mieć wiadomo coś ile będzie kosztowało?
Tylko nie ponad 300 zł. Smutny

Podobają mi się nowe mieszanki postaci to Tama będzie w języku angielskim tak?
A dwie wersje czym się różnią?
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
AAAAAA.
JA KIEDYŚ MYŚLAŁAM O TYM, ŻE FAJNIE BY BYŁO, JAKBY WŁAŚNIE W TAMAGOTCHI DOCHODZIŁO DO DZIEDZICZENIA CECH RODZICÓW.
Ale myślałam, że to mogłoby wychodzić brzydkie, czy coś XD
NO ALE ZROBILI TO. UMIERAM.
W Melody pewnie postacie mi się będą bardziej podobały, ale paseczki w tej drugiej też kuszą XD
Odpowiedz
Michu, sama podczerwień byłaby ekstra, może napakują na start pełno postaci i nie będzie potrzeby wgrywania nowych.;; W sumie w tej reklamie jest sporo różnych postaci, więc kto wie, uhuh. I mam nadzieję, że nie jest tak jak w Osu/Mesu, no bo.. nie, kupa kasy by poszła na samo łączenie.;___;
Dogz, Melody pewnie będzie miało postacie swojego typu i Spacy też.
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Nie jak by były postacie oddzielnie chłopcy a oddzielnie dziewczynki jak w osu mesu to by była masakra z kasą. Bo bym musiała kupić oba.
Mam nadzieję.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz