Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbieram na statek kosmiczny.
A weź mi podrzuć zdjęcia Ducha, prooooszę. DD: Bo ja po prostu nigdzie ich znaleźć nie mogę, same arty tylko w sieci widzę. :<
Jeżu, teraz po mam nowy zamysł na to wszystko, ale okej, mniej więcej już wiem gdzie jesteśmy.XDDDD Najpierw zrobię sygnę, a potem ikonkę w podobnym stylu. c:
why are you keeping this curiosity door locked?
[Obrazek: 1bj18KZ.gif]
Odpowiedz
A mogą być po prostu chamsko screeny z odcinków czy nie bardzo? XD
[Obrazek: NfLwmH8.png]  [Obrazek: KpPvOT8.png?1]  [Obrazek: 1ZzWpCj.png]
Odpowiedz
Mogą, mogą! Duży uśmiech I tak je zmniejszę, to jakość będzie raczej okej.
Odpowiedz
http://imgur.com/a/RejQN
Wszystko co udało mi się znaleźć teraz z odcinków, które mam na kompie. :< Ducha jest w sumie mało na zbliżeniach... Jest kilka świetnych ujęć, gdzie on jest w oddali, takich z bliska to nie ma. Lato ma 139842374864565 scen, urgh. Mniej od Ducha miała chyba tylko Dama i Nymeria (bo były tylko w pierwszym sezonie lol), nawet Szary Wicher ma więcej, a był tylko w trzech. D:
Odpowiedz
Mogłabym poprosić o avatar z Kuchipatchim?
Odpowiedz
Tak, ale oddam go dopiero gdy zrobię set dla Marty, bo jak już jedną rzecz zrobię, to potem mi się już nie chce tej drugiej i w ten sposób mam zaległości i no. D: Spróbuję wszystko ogarnąć do jutra, ale nie obiecuję. :<
Odpowiedz
Maciek, czy ja moge prosic ten avek z Hanatchi w wiekszym nieco rozmiarze? Bo chcialam go sobie ustawic na IG, ale kurcze za maly jest i mi nie pozwala. Smutny
[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]
Odpowiedz
Powiem tak: mogę Ci go rozciągnąć do wymiarów tej ikonki, to chyba 300x300 jest. Ale nie dam rady zrobić tego od nowa, nie teraz przynajmniej (trochę jakość ucierpi przy rozciągnięciu, ale minimalnie tylko). Marta normalnie dostanie swoje zamówienie za darmo, strasznie przepraszam za to wszystko, ale ostatnio jak już włączę Photoshopa, to robię grafiki na stronę kolegi i to pochłania całą moją ochotę do pracy w tym... 'programie'. DDDD:
Jeżeli Carol chcesz, to rozciągnięcie to sekunda, więc poooooteeem (ale jeszcze dzisiaj?!) mogę to zrobić.
Odpowiedz
Spoko, czekam cały czas grzecznie. No i i tak nie mam co robić z GP. XD
Odpowiedz
Ja nie naciskam, nie musi byc od razu. Mozemy sprobowac z rozciagnieciem, chociaz wolalabym zrobione normalnie, bo powiekszyc sobie tez moge sama. Uśmiech
Mysle, ze wystarczyloby Hanatchi sama nalozyc na tlo wiekszego rozmiaru, nie musi byc identycznie jak mam tu. A i wtedy by sie cala w tym kolku na ig pojawila.
[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]
Odpowiedz
Hmm.. wątek martwy od roku? No nic, i tak zapytam Duży uśmiech
Ralveyn, robisz jeszcze jakieś avki/komplety z sygną? Mam dosyć tego avatara.... Czas na zmiany!
[Obrazek: RLwYm11.png]
Odpowiedz
Możesz zostawić tutaj jakieś zamówienie.Uśmiech W sensie, możesz mi opisać na czym Ci zależy, ale bardzo bardzo nie mam czasu, więc nie obiecuję, że szybko uda mi się to zrobić.Smutny
Odpowiedz
O jakże miło Uśmiech spokojnie, nie musisz się spieszyć! Cierpliwym człowiekiem jestem.
Chciałam Cię prosić o zestaw av+sygnatura z Moriritchi , najlepiej coś w pastelowych kolorach.
Z góry dzięki!
Odpowiedz
Kurcze, akurat mam dzisiaj lżejszy dzień.Uśmiech Nie mogłem tylko znaleźć żadnego dobrego obrazka na którym jej włosy/chmurki nie są związane, czy taki wygląd może być? Nie wiem, czy o coś takiego Ci chodziło? 
[Obrazek: Nx2aPBT.png] // [Obrazek: dexN3aq.png]

Jak coś, to wszystko mogę zmienić/poprawić.Uśmiech
Odpowiedz
No wiesz... i czego mówisz że będę musiała czekać xD
Sygnatura jest CUDNA, avatar... no średnio mi się podoba, przynajmniej jeśli chodzi o tło... Nawet nie wiem co mi w nim nie pasuje >.> może lepiej w odcieniach różu i niebieskiego by było? I jeśli byś mógł, to do avatara dasz jakąś ramkę? Zwykłą linię naokoło.
Przepraszam jeśli dużo wymagam... ^^" GP już leci!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości