Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi IDL 15th Anniversary Ver. - ogólna dyskusja
1. Nie, ale to w niczym nie przeszkadza.
2. Musisz kupić nasionka w sklepie, znaleźć je w skrzyni i na nie kliknąć.
3. Ta "bateria" to poziom szczęścia, zapełnia się go cukierkami i graniem w gry. A te kuleczki to tamatomo, zapełnia je się dając twojemu tamkowi (dorosłemu) 3 rzeczy które lubi ta postać- może to być jedzenie, ubranie lub itemek, za to czwarta zawsze się zapełnia 48 godzin po otrzymaniu dorosłego. Jeżeli uzbierasz te 4 kuleczki to dopiero idź do swatki, wtedy dostaniesz stempelek tej postaci i odblokujesz różne rzeczy jak uzbierasz wystarczającą ilość.
[Obrazek: Dhu2ZPQ.png]
[Obrazek: NowCxPB.png]
[Obrazek: hYrVOE5.png]
[Obrazek: JXJWp2x.png]
Odpowiedz
Dzięki wielkie, nie ogarniam tego tamka bo to moje pierwsze kolorowe i to po japońsku : p
I’M PICKLE RICK
Odpowiedz
Tak to jest z pierwszymi kolorowymi wersjami, że nieco przytłaczają na początku, ale maks dzień ogarniania i wszystko się łapie. Dalej już luźno. Świetną wersję wybrałeś, tak trochę zazdro, bo chyba jest dość trudno dostępna?
Odpowiedz
Na Ebayu są aukcje, ja znalazłem najtańsza opcję, czyli za 67 zł. Paczka wysłana z Japoni przyleciała do mnie w 6 dni ❤️ Podeślę linka później, bo jakiś gościu sprzedaje swoje wszystko ID L 15th więc No Język
I’M PICKLE RICK
Odpowiedz
Coo, ty nawet nie wiesz jakie masz szczęście, tą wersję ze świecą za 300zł można szukać. Super! iD L to jedna z lepszych wersji a 15th ma dodatkowo smaczek starszych, więc to na pewno fajna wersja aby ją mieć na początku.
Odpowiedz
Miałem wysłać linka do tego sprzedawcy, ale już on sprzedał wszystkie TamaGotchi więc chyba nie ma sensu Język
Kolejne pytanko, co ilu godzinach odblokuje święta swatka jak ma się już dorosłego tama, jak kupić zwierzaka oraz czy są Tama co mają tylko trzy rzeczy do szczęścia? No żeby zdobyć ten stempelek Język NP. Mam pasek szczęścia cztero kolorowy ale mam tylko trzy stempelki szczęścia, jest to Shigurehimetchi
I’M PICKLE RICK
Odpowiedz
http://forum.tama-world.pl/showthread.php?tid=2657
http://forum.tama-world.pl/showthread.php?tid=2664
http://forum.tama-world.pl/showthread.php?tid=2651
polecam przejrzeć forum, być może tam są odpowiedzi na Twoje pytania, i nie piszemy posta pod postem. Jak zrobisz edycję, i tak się podbije jako nowy post.
[Obrazek: Tu5vTe1.png]
[Obrazek: nJI9Mlv.png]
[Obrazek: jLDUSeK.png]
[Obrazek: ZFIEFVg.png]
Odpowiedz
Przeglądanie forum to dobra rada ale już odpowiem na twoje pytania:
Swatka się odblokowuje jakiś czas po otrzymaniu dorosłego, nie wiem czy nie dwa dni. Zwierzaka się nie kupuje, musisz chodzić do parku aż spotkasz jednego zwierzaka trzy razy. I czwarta kulka do szczęscia się odblokowuje sama po paru dniach w wieku dorosłym, dwóch czy trzech, nie pamiętam.
Odpowiedz
Marta ma rację. Oprócz szukania na forum, to jeszcze i regulamin przeczytaj.
Teraz ci skleję te posty, ale następnym razem nie pisz posta pod postem.
[Obrazek: fhGxkeh.png]
[Obrazek: Xya8lRf.png]
[Obrazek: M8JWfqb.png]
[Obrazek: cIdtDsB.png]
[Obrazek: LXAbHkR.png]
[Obrazek: vlx3kis.png]

Odpowiedz