Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiętnik Diamonda
Jeżu, zapomniałam o chmurkach, to była moja ulubiona gra na równi ze skakanką i nutkami z v3. :') Fajnie się ogląda tyle wersji na raz, no i serio szanuję ciągle włączone Friends. Jesteś moim bohaterem. XD
[Obrazek: Tu5vTe1.png]
[Obrazek: nJI9Mlv.png]
[Obrazek: jLDUSeK.png]
[Obrazek: ZFIEFVg.png]
Odpowiedz
Zachowaj Chamametchi jak będziesz mieć id l to będziesz mógł się połączyć napój dostanie chamametchi i zielona będzie. XDDD.
[Obrazek: 49F1Gtu.png]
[Obrazek: LF0JLzl.png]
[Obrazek: JXJWp2x.png]
Odpowiedz
HAHAHAHAHA ja też się dziwię że mam jeszcze Friends włączone. Ta wersja jest najgorsza ale jakoś dziwnie ją lubię. XD Noooo fajne ma v4.5 gry. Polubiłem znowu tą grę w chmurki. XD

Serio? Kurczę fajnie ale pewnie trochę czasu minie zanim mi iD L przyjdzie :c
[Obrazek: hTaqBDK.png]
Odpowiedz
Długo nie było wpisu a to dlatego że miałem wyłączone wszystkie TMGC i czekałem na przesyłkę z Mixem i iD L.

Dzisiaj moja rodzinka TMGC powiększyła się o nowego członka rodziny ID L! Duży uśmiech Ta postać jest mega urocza. Bardzo mi się podoba. XDDDD

[Obrazek: nnwebs.jpg]

Na początek pograłem w nowe gry. Wbudowane są o wiele wiele lepsze niż w zwykłym iD. Obie bardzo mi się podobają. Uśmiech

[Obrazek: 241l3si.jpg]

Pierwsza kąpiel. Duży uśmiech

[Obrazek: 20hlm2w.jpg]

W nagrodę że TMGC był grzeczny dostał cukierki! Duży uśmiech

[Obrazek: 15dt6ph.jpg]

Tymczasem w ID poszedłem z Chamametchi do fotografa i zrobiła sobie zdjęcie w stroju syrenki. Urocze! Duży uśmiech

[Obrazek: dewnbl.jpg]

Czekam jeszcze na Mixa. Uśmiech Jak przyjdzie to wstawię fotki
Odpowiedz
Ale super, ze masz już idl! Duży uśmiech i ekstra, że ci się podoba.
[Obrazek: fhGxkeh.png]
[Obrazek: Xya8lRf.png]
[Obrazek: M8JWfqb.png]
[Obrazek: cIdtDsB.png]
[Obrazek: LXAbHkR.png]
[Obrazek: vlx3kis.png]

Odpowiedz
Nowy wpis!! Są święta a jak święta to jajko a jak jajko to Tamagotchi! Duży uśmiech Zacznę wpis od Friends ale spoko będzie też Music Star bo wiem że parę osób bardzo chciało wpis o nim!!

Tamagocz poczuł nastrój świąt i bawił się z zajączkiem. Duży uśmiech Bardzo fajna animacja na Wielkanoc. Uśmiech
[Obrazek: r213wh.jpg]

Ale to zdjęcie sprzed kilku dni, oto z dzisiaj. Mały Tamek zamienił się już w dorosłego Spaceytchi! Uśmiech Z tego co widać zmieniło się też tło w pokoju. Duży uśmiech Swoją drogą to już piąta generacja w Friends. XD

[Obrazek: etz6vq.jpg]

Z racji tego że są święta to fajnie byłoby zjeść coś dobrego. Ciasto w Święta to podstawa ale serniczka nie było ale kupiłem mojemu TMGC zupę, obstawiam że był to żurek!

[Obrazek: 2qm0u9f.jpg]

Smacznego, Wesołych Świąt! Duży uśmiech

[Obrazek: sddwxw.jpg]

Teraz czas na trochę o Music Star. Bardzo fajnie było sobie przypomnieć wszystkie funkcje tej wersji! Faktycznie jedna z lepszych, ciekawe gry, postacie super funkcje. Oto mój TMGC, z tego co widać gra hip-hop (Tama-raper na propsie!!) wcześniej była to muzyka Azjatycka ale chyba większość w dzieciństwie zmieniała zdanie o tym jaki zawód chce wykonywać! Duży uśmiech Miło wspominam też Tama-miasto do tej wersji, było bardzo fajnie rozbudowane i miało mnóstwo opcji.

[Obrazek: 5xsvgk.jpg]

Jeszcze zdjęcie z Tama przedszkola, Tamek rywalizował w skakance ze swoim rówieśnikiem. Udało mu się bo wygrał! Duży uśmiech

[Obrazek: 1547wj8.jpg]
Odpowiedz
Masz tyle różnych wersji, a w pamiętniku żeś się uczepił tej Friends. Duży uśmiech
Tama-rapera szanuję w opór, real niggaz don't die. XD Jak będzie chciał kupić bity, to się odzywaj, pomyślimy.
Odpowiedz
Wyskoczyła animacja krótlika i musiałem to dodać do wpisu na Święta. XDDDDD
Odpowiedz