Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bazgroły Tigi
Nie widać że to tablet.
Poćwicz nad lineartem i anatomią, kolorowanie też leży. D:
[Obrazek: Dhu2ZPQ.png]
[Obrazek: NowCxPB.png]
[Obrazek: hYrVOE5.png]
[Obrazek: JXJWp2x.png]
Odpowiedz
Kolorowanie może i tak... Ale ma to swoje głębokie wytłumaczenie, bo nigdy nie używałam kolorowania, zwykle robiłam po prostu kubełek, teraz zaczęłam pracować z cieniem koloru i w gimpowych warstwach... Więc jeszcze nie mam wprawy. Co do anatomii... Cóż. Rzeczywiście, dobrze nie jest. Ale są postępy. Damy radę panie heniu! xDD

[ Dodano: 2011-01-01, 12:43 ]
A otoż nowy chory wymysł na szybko w iScribble:
[Obrazek: xp0xlw.jpg]
Postanowiłam zilustrować Tigrę. Jest bardzo ciekawą postacią i myślę, że warto było. Nowy rozdział opka jest, wiem, offuję teraz, ale trudno. xDDD
Odpowiedz
Ten pierwszy szkic super ale ten drugi ten lew jakąś zdeformowaną ma twarz .. xD Język
ale na kompie te inne dwa to okk Duży uśmiech
Odpowiedz
Rysujesz tabletem?? *.* Ładnie 10/10
Odpowiedz
Nooo, tabkiem. ;PP Tylko, że te starsze ( z początku galeryi ) to takim sztruclowatym tabem więc troche krzywo było ale te już nowym. ;P Tnx. za ocenki. : )))
Odpowiedz
Ej, faaajne. Duży uśmiech
O jacież pierdzielę.
Odpowiedz
Wiem Hazi, troszkę wypierniczyło. :<< Ale na starym forum pomniejszało. :?? nic nie rozumiem. Eh... Dobra. Nowe rysy:
[Obrazek: 98y00o.jpg]
No komment XDDD
[Obrazek: 14wvw8w.jpg]
Ten to dopiero dziwak. XDD
[Obrazek: 23j5tg9.jpg]
[Obrazek: 2laudz4.jpg]
Owww...
No. Komciatt plis. :>>>
Odpowiedz
Nieźle stronę rozciągasz. XD
Ładne. c:
[Obrazek: UsnIttE.png]
[Obrazek: WpdDiY9.png]
[Obrazek: 8dOwHhB.png]
Odpowiedz
Dzięki Inka XDD
Zgłaszam swoją kandydaturę na ważny TW'owy urząd - Przodownik Rozciągania Stron XDDDD
Odpowiedz
...Weź to jakoś porządnie szkicuj a potem rób lineart, bo to wygląda tragicznie. D:
[Obrazek: Dhu2ZPQ.png]
[Obrazek: NowCxPB.png]
[Obrazek: hYrVOE5.png]
[Obrazek: JXJWp2x.png]
Odpowiedz
Może. C: Ale nie wszyscy muszą od zaraz umieć wszystko. Możesz uznać mnie za osobę nienawidzącą krytyki. Może poniekąd słusznie. Ale jak mówią - ćwiczenie czyni mistrza. >D Ja w ciągu roku zrobiłam moim zdaniem ogromne postępy, więc chyba i to uda mi się dopracować. :>
Odpowiedz
Jak już tu jestem jakimś dziwnym przypadkiem, odświeżę może ten smutny wątek z początkami mojej TFUrczości Uśmiech
Zapraszam:
http://www.tigalioness.deviantart.com/
http://www.facebook.com/tigalioness.art
http://www.instagram.com/tiga.lioness

Pozdrowienia z dalekich internetów wszystkim! Duży uśmiech
Odpowiedz
Ale super rzeczy tworzysz, holy. Faworyci to ten wschód słońca na zimowym pejzażu, mechaniczny ptak i, jezu, ten lis wychodzący z niebieskawej farby. <3 Ogólnie super sprawa.
Odpowiedz
Heej, miło cię widzieć i w ogóle to propsy za malowanie tradycyjne, sama co najwyżej ołówkiem rysuję, bo inne rzeczy to dla mnie za wiele. XD
[Obrazek: SvleEFx.png]
[Obrazek: hk9t8JY.png]
Odpowiedz
Miło wrócić i wiedzieć, że ktoś tu jeszcze jest ^^

Starałam się jak mogłam naprawić swoje bazgrolstwo, a dwa lata po tym, jak ostatni raz tu byłam udało mi się dostać do liceum plastycznego xD Stąd dużo prac robię w traditionalu, nawyk Uśmiech Chociaż nie powiem, że akurat malować farbami lubię, rysować chyba wolę w digitalu xD
Odpowiedz