Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tama z klasą
No to tak...
Gdzieś tam w głowie mi się urodziło, że w sumie czemu by nie. Dzieciaki poćwiczą, ja będę miała czyste sumienie, że daję im się bawić i przy tym się uczą, a przy okazji można się pośmiać.

Najsampierw, jak to bywa, podziękowania dla sponsorów i organizatorów. Zechciejmy powitać i podziękować oklaskami...
Michu
za to, że odważyła się oddać swe okruszynki w ręce Małych Człowieków; Tyś naszą nadzieją na lepsze jutro i wiarą to, że są jeszcze dobrzy ludzie na świecie <3 

No a teraz przejdźmy do reszty zabawy.
Mamy trzy Ustrojstwa- pieszczotliwie nazwane: Niebieski, Różowy i Z Gwiazdką. 
Bałam się jak Różowy zostanie zaakceptowany przez chłopców, bo przecież co różowe to babskie. Tak, tak, moi drodzy, nie bójmy się tego. Okazało się, że dżendery nie są nam straszne jeśli chodzi o zabawkę - chłopcy są w stanie się pobić o to żeby dostać różowe, bo:
"Kto powiedział, że różowe to tylko dla dziewczyn?!"
Równouprawnienie do Tamagotchi musi być!

Coś tam piszą - jedni więcej, drudzy mniej, kupa tematem przewodnim i najbardziej pożądanym. 

15 marca 
Niebieski
Dzisiaj zrobiła kupę i mogłem pierwszy raz posprzątać. Przyszedł list, a potem drugi. Pierwszy list zabrał 100 zł, a w drugim liście była historyjka. 

Różowy
Zrobiła kupę!

Z Gwiazdką
Była bardzo grzeczna. Nie robiła kup i dużo jadła (musiała mieć napad jedzenia albo ktoś ją głodził). Jestem z niej bardzo zadowolona. 

16 marca
Niebieski
Dziś bawiłem się z nim i był na piątym poziomie.

Dzisiaj mi się zaciął i jakoś się przestawiła godzina.

Różowy
Dziś różowy śmiał się i bawił się. Było super. Dziś pierwszy raz mogłam zagrać w grę, było ekstra.

NIE ZROBIŁ KUPY!!!

Poszliśmy do parku i do sklepu. W ogóle nie jadł! Smutny

Fajnie było, dużo graliśmy i urósł.

Z Gwiazdką
~Ktoś zabimbał i nie napisał, ale uwierzcie na słowo, że żyje i ma się całkiem dobrze~

A moje biurko aktualnie wygląda tak - tak, tak, mają pauzę ale chyba bym umarła jakby mi darły mordkę, więc tylko najstarszy ma przywileje, bo umie się sobą zająć. 
[Obrazek: 2cecb46c9a683.jpg]
Odpowiedz
O Boże, jakie to jest cudownie niewinne i wspaniałe i w ogóle lukier mi płynie po ekranie. <3 Więcej prosimy!!!
[Obrazek: Tu5vTe1.png]
[Obrazek: nJI9Mlv.png]
[Obrazek: jLDUSeK.png]
[Obrazek: ZFIEFVg.png]
Odpowiedz
Cudowny pamiętnik. <333 ekstra inicjatywa, naprawdę, taki klasowy pamiętnik tama to coś pięknego. 10/10
[Obrazek: LHSwGZc.png]
[Obrazek: lDrNgck.png]
[Obrazek: NowCxPB.png]
[Obrazek: lFlYTzi.png]
[Obrazek: jqcI751.png]
Odpowiedz
Jejku!!!! BARDZO SIĘ CIESZĘ, że jednak jest pamiętnik!
Podziękuj młodocianym opiekunom.
Przecudnie się to wszystko czyta. Duży uśmiech
hmm niebieski nie powinien listu dostac, bo niebieski to v3 tak? Tam nie ma listów, ale w sumie nigdy nic nie wiadomo. Duży uśmiech XDDD

Jestem zachwycona i cała happy Duży uśmiech powiedz im wszystkim, że są świetnymi rodzicami i że kupa najważniejsza. XDDD

Rysunki nadal nie doszły Smutny i chyba pomału tracę nadzieję, ale jeszcze cierpliwie czekam Uśmiech.
[Obrazek: fhGxkeh.png]
[Obrazek: Xya8lRf.png]
[Obrazek: M8JWfqb.png]
[Obrazek: cIdtDsB.png]
[Obrazek: LXAbHkR.png]
[Obrazek: vlx3kis.png]

Odpowiedz
Jest opcja, że te moje małe Tłuki najkochańsze w świecie po prostu nie ogarnęły kto gdzie wpisuje Duży uśmiech Zaczęłam im na górze pisać, która strona dla kogo i na jaki dzień, ale z wrażenia nie patrzą chyba Duży uśmiech

Co do obrazków - weź mi nie mów nawet, że zaginęły XD Ja czekam na przesyłkę od znajomej z USA - moja klasa z jej klasą wymieniały się listami. Moja dotarła po tygodniu (!), a jej od października jeszcze nie doszła- a tam były słodycze dla dzieciaków i dla mnie (dla dzieciaków, to przeboleję, ale dla MNIE?!) :C
Także ja tam głęboko wierzę, że to jeszcze dotrze XD
A adres Twój mam, więc wiesz, obrazki się stworzyć mogą zawsze Duży uśmiech

*
Powiedziałam dzieciom, że poczta nas strollowała i obrazki zaginęły w akcji. Chyba zbyt często ich wkręcam, bo w tak oczywistą rzecz mi uwierzyć nie chcieli, ale w to, że Leprokonusa widziałam na końcu tęczy, który siedział w pustym garnczku i się śmiał, to uwierzyli -.-'
W każdym razie jak im w końcu wytłumaczyłam, że no sorry, tak działa poczta polska- że nie tylko hamerykańskie słodycze kradną, ale obrazki też- to stwierdzili:
"ŁO! To dobrze! Narysujemy znów! Będzie mniej lekcji!"
Także tego XD Jak do jutra nic nie dotrze to w czwartek im obiecałam rysowanie Duży uśmiech
Odpowiedz
Hahahaha super! Duży uśmiech
Ekstra masz te dzieciaki. Duży uśmiech

Odpowiedz
Jezu. To jest genialne, pozytywne podejście do problemu zaginionych rysunków. XDDDDD
Odpowiedz
Rany, taki nauczyciel w I-III to skarb. <3
[Obrazek: Tu5vTe1.png]
[Obrazek: nJI9Mlv.png]
[Obrazek: ZFIEFVg.png]
Odpowiedz
No to trzymajcie się krzeseł, bo ja dziś zapłakałam srogo ze śmiechu, a jak zwizualizowałam* dzieciom sens starannego pisania, to też płakali Duży uśmiech
Dla porównania zapisałam jak poprawnie piszę się pisane p, a jeśli napisze się niestarannie może wyjść na przykład r Duży uśmiech 
20 marca

Niebieski
Spał i spał i spał.
[Obrazek: 15bffa1204d11.jpg]

Zrobił kupę i zrobiłem mu pauzę.

Różowy
Dziś z nim grałam.

Stworek urósł i bardzo ciekawie wygląda.

Z gwiazdką
Nie zrobił kupy! I prawie nic nie jadł!

Trochę pospał i coś zjadł.

Różowy zrobił kupkę i nie umiałam jej posprzątać.

Na początku zrobił kupę i trochę się z nim pobawiłam.

*Wizualizacja:
Wyobraźcie sobie, że teraz któryś rodzic tak niestarannie pisze i dziecka nie było wczoraj w szkole. Przynosi mi usprawiedliwienie, a tam:
"Proszę o usprawiedliwienie nieobecności, ponieważ syn długo spał."
I zamieńcie sobie p w "spał" na r tak jak w tym opisie. Gwarantuję Wam, że żaden nauczyciel nie wytrzyma ze śmiechu.

Duży uśmiech
Odpowiedz
Właśnie w "spał i spał" gdy pierwszy raz przeczytałam, "p" w drugim "spał" przeczytało mi się jako "r" i omal nie oplułam ekranu... XD
Odpowiedz
Mega super, a do Michu przyjechały już rysunki???
I’M PICKLE RICK
Odpowiedz
W sumie jakby tam zamienić p na r, to jeśli chodzi o opiekę nad tama, to też by się zgadzało. XDDDDD

Odpowiedz
No koleżanka mi powiedziała, że w sumie co za różnica Duży uśmiech Grunt, że odróżniają stworka od kupy - i to pewnie temu, że kupa się nie rusza XD

Ale szał jest straszny na tama... Siedziałam dziś na okienku i przyszła wfistka, wyczaiła co mam i siedziała z polonistką przez całe 45 minut i karmiły, bawiły i przewijały XD Szkoła XXI wieku - powrót do korzeni Duży uśmiech
Odpowiedz
Fajnie by było gdybyś trafiła do telewizji ze swoim pomysłem, może by to poszło w ruch i w innych szkołach? Duży uśmiech
[Obrazek: Dhu2ZPQ.png]
[Obrazek: hYrVOE5.png]
[Obrazek: JXJWp2x.png]
Odpowiedz
Pssst, cześć :X

Ja tylko powiem, że my żyjemy, Tama też żyją- co prawda na pauzie, bo były święta, a po świętach jak mnie wrzucono w morze roboty to dopiero teraz sobie przypomniałam jak się nazywam i co w życiu robię.

Reaktywację obiecuję uczynić jak tylko ogarniemy życie z testem trzecioklasisty XD
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości