Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sprawiło, że się dzisiaj uśmiechnąłeś.
Mentalność i podejście japońskich sprzedawców do klienta - niby mała rzecz, do przesyłki dołączone ciastko waniliowe i karta widokowa z podziękowaniem za transakcję, a robi różnicę. C:
Odpowiedz
Ja wspominam miło takiego jednego sprzedawcę z Japonii. Sam do mnie napisał i jakbym miał jakieś pytania to mam do niego pisać. To potem jeszcze do przesyłki dołączył liścik z podziękowaniami i breloczek. XDDDDD Liściki z podziękowaniami w sumie czasem mi się trafiały ale breloczki już nie. XD A tutaj widzę że masz wypas.
[Obrazek: hTaqBDK.png]
[Obrazek: jLDUSeK.png]

Odpowiedz
Ja też jakiegoś cukierka i liścik dostałem, bodajże przy zakupie Akaiów. Miłe to jest. Ja jeszcze uwielbiam te naklejki zo JYW dodaje do paczki, niby nic a zawsze można coś ozdobić.
[Obrazek: Dhu2ZPQ.png]
[Obrazek: NowCxPB.png]
[Obrazek: hYrVOE5.png]
[Obrazek: JXJWp2x.png]
Odpowiedz
Też dostałam takie bonusy. <3 Miłe to.

Edit: mam sukienkę a pod nią takie krótkie spodenki co mi lekko wystają (moje safety pants do krótkich spódnic XDDD) i koleżanka: "kiedy masz zaliczenie na 8 i mecz tenisa na 9"
Xd xd xd
[Obrazek: YjPEPtH.png]
[Obrazek: LHSwGZc.png]
[Obrazek: lDrNgck.png]
[Obrazek: NowCxPB.png]
[Obrazek: jLDUSeK.png]
[Obrazek: lFlYTzi.png]
[Obrazek: jqcI751.png]
Odpowiedz
(11-06-2018, 09:46)Lyree napisał(a): Edit: mam sukienkę a pod nią takie krótkie spodenki co mi lekko wystają (moje safety pants do krótkich spódnic XDDD) i koleżanka: "kiedy masz zaliczenie na 8 i mecz tenisa na 9"
Xd xd xd

KOCHAM. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dzisiaj jeszcze nic. XD
[Obrazek: UsnIttE.png]
[Obrazek: WpdDiY9.png]
[Obrazek: 8dOwHhB.png]
Odpowiedz
Night Vale w Warszawie w 2019!!! Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

edit:
[Obrazek: tumblr_inline_pakuu9DZwQ1svj421_540.png]
SMOL BEAN VIKTOR SDFSODKFSDF
[Obrazek: Dhu2ZPQ.png]