Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólne opowiadania :)
Nie wiedziałem do końca, w którym dziale napisać ten post - mam nadzieję, że jest na właściwym miejscu. Do rzeczy.
Chciałem zaproponować Wam wspólną zabawę polegającą na pisaniu krótkich opowiadań, wykorzystując okoliczności/miejsca/bohaterów podanych przez drugą osobę. Polegałoby to na tym, że dobralibyśmy się parami i jedna z osób podałaby krótki, ogólnikowy opis, typu: znajdujesz się w niewielkiej knajpie, na scenie cicho przygrywa pianista, a w kącie młody chłopak wróży z kart, przypatrując się innym osobom. I w tym momencie zadanie drugiej osoby z pary polega na napisaniu krótkiego opowiadania wykorzystującego te okoliczności - nawet szalonego i zabawnego, typu opis jak to pianista i wróżbita szykują wspólny zamach na knajpę - jedynym ograniczeniem byłaby nasza wyobraźnia. Ustalilibyśmy sobie określony czas na napisanie, np. miesiąc - wiadomo, każdy ma swoje obowiązki - po upływie którego byśmy sobie wysłali gotowe historie. Byliby chętni na taką zabawę? Z doświadczenia wiem, że może to być zabawne i satysfakcjonujące. Uśmiech
Odpowiedz
Jestem chętna!!!
Odpowiedz
Super!! Zobaczysz, to świetna sprawa! I bardzo często powstają historie zapadające w pamięć. Uśmiech Polecam wszystkim.
Odpowiedz
Wykopki znowu: są wakacje, więc może ktoś chętny i ma czas?
Odpowiedz
Zawsze. <3
Odpowiedz
Chyba nie ma więcej chętnych. :/// Więc zaczynaj i dawaj swoje wymogi do mojego opowiadanka!
Odpowiedz
MÓWISZ MASZ.

Jak co wieczór, po pracy zachodzisz na kolację do (1) swojego ulubionego lokalu, teraz jednak ku Twojemu wtf zdziwieniu (2) stoliki zasiedlają zwierzęta. (3) Zamiast talerzy są półmiski, zamiast szklanek płaskie talerze. (4) Za barem bóbr przeciera szkło. (5) Nagle do lokalu wbiega szop i żywo gestykulując, zaczyna coś krzyczeć, wskazując na Ciebie łapą. (6) Śmierdzi skunksem. XD

Tyle z wymogów. XD Parę dni starczy? Czekam na pw, albo tutaj, jak wolisz.
Odpowiedz
OMG. XD <3

Jedziesz samochodem, gdzieś daleko. Nagle, w nocy, na odludziu, kończy ci się benzyna. Próbujesz złapać stopa. Jedyny samochód, jaki zatrzymuje się i otwiera drzwi by Cię wpuścić, to ekscentryczny, żółty pojazd w kształcie banana. Za kierownicą siedzi małpa, która oferuje Ci podwózkę, w zamian za pomoc w nietypowym problemie...

Jeśli chodzi o termin: może być do końca miesiąca? c:
Odpowiedz
(19-09-2018, 20:26)Lyree napisał(a): to ekscentryczny, żółty pojazd w kształcie banana.
PLS XDDD JUŻ MI SIĘ PODOBA

A termin idealnie.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości