Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Organizujmy się! // Hatche
Aaaa, kroi się coś większego! <3
Odpowiedz
Jaaaa! Pisałam już w N hatchu, ale jakby co to JA TEŻ CHCE XD
Odpowiedz
Uwaga. Nawet ja będę chętna na v3. XD
[Obrazek: SvleEFx.png]
[Obrazek: hk9t8JY.png]
Odpowiedz
(29-08-2018, 16:13)Michu napisał(a): Zawsze można na pauzę go włączać. Fajnie by było jakby dużo ludzi wzięło udział. Kto jeszcze ma v3 i chce odpalić?
Frogless? Diamond?

Niestety nie mam v3. Smutny
[Obrazek: hTaqBDK.png]
[Obrazek: jLDUSeK.png]

Odpowiedz
Ja nie mam jak bo już 9 wyjeżdżam, a wątpię abym w Japonii miał czas zająć się tama na tyle aby w hatchu uczestniczyć. D:
[Obrazek: Dhu2ZPQ.png]
[Obrazek: NowCxPB.png]
[Obrazek: hYrVOE5.png]
[Obrazek: JXJWp2x.png]
Odpowiedz
Jak tam, kiedy robimy challenge z wyciszonym v3? Może w tym tygodniu? Co prawda nie wiem, jaką postać mam aktualnie w tama, ale zastanawiam się nad zrobieniem całkowitego resetu, więc pewnie się dostosuję do Was.
[Obrazek: Tu5vTe1.png]
[Obrazek: nJI9Mlv.png]
[Obrazek: ZFIEFVg.png]
Odpowiedz
Ja odpadam na długi czas, bo nawet nie mam czym zrobić zdjęć. :///// Chyba że chce Wam się poczekać z 2 tygodnie. Może nieco mniej, ale nie wiem. D:
Odpowiedz
Ja tez odpadam. Nadal dom ogarniam po przeprowadzce
Odpowiedz
Ja mam trochę urwanie głowy w domu, ale w przyszłym tygodniu powinno już się uspokoić wszystko. Może by mi się udało na weekend, ale jeśli inni chcą, to równie dobrze mogę też poczekać, aż Lajri będzie miała czym zdjęcia robić i aż wszystkim się remonty czy inne przeprowadzki pokończą.
[Obrazek: fhGxkeh.png]
[Obrazek: Xya8lRf.png]
[Obrazek: M8JWfqb.png]
[Obrazek: cIdtDsB.png]
[Obrazek: LXAbHkR.png]
[Obrazek: vlx3kis.png]

Odpowiedz
Ja po 24 września mam codziennie coś, bo już uczelnia wjeżdża, a od 1 października to wiadomo, już będę grać na pauzie pół dnia. :C Ale może tak być, żeby poczekać na Lyrcię, a teraz sobie dogram do bobasa, żeby być gotowym na hatchowanie.
[Obrazek: Tu5vTe1.png]
[Obrazek: nJI9Mlv.png]
[Obrazek: ZFIEFVg.png]
Odpowiedz
Kiedy hatchujemy? Zbliża się też halloween.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości