Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi Meets
Jest już preorder na JYW!
https://japanyouwant.com/product/new-tam...3-nov-2018
https://japanyouwant.com/product/new-tam...3-nov-2018
[Obrazek: Dhu2ZPQ.png]
[Obrazek: NowCxPB.png]
[Obrazek: hYrVOE5.png]
[Obrazek: JXJWp2x.png]
Odpowiedz
Akurat kiedy ja muszę płacić 400 zł kar. XD :c
Odpowiedz
Ja chciałem kupić i Meets i te nowe Digimony za kasę z ubezpieczenia, ale dopiero ją będę mieć w listopadzie, a Meets mogą wykupić szybko... D:
Odpowiedz
Ja na razie meets nie kupuje ani innych z kolowowym wyświetlaczem, ale za to kupię sobie dwa tamagotchi original na gwiazdkę gen 1 i gen 2. Chyba nie podrozeja te original do końca roku, bo na P's i ID'l nowego nie ma szans bo ceny za wysokie. Może kiedyś kupię tama z kolorowym wyświetlaczemix albo meets.
[Obrazek: 49F1Gtu.png]
[Obrazek: LF0JLzl.png]
[Obrazek: jLDUSeK.png]
Odpowiedz
A wiecie jak to jest z cenami, czy tańsze są preordery czy później jest taniej? Pewnie taniej preorder? :c
Odpowiedz
Nie wiem jak z tama w sumie. Z Digimonami zawsze jest taniej w pre-orderze, bo potem one drożeją, ale to dlatego że nie są w sklepach sprzedawane. Z takim normalnym tama co przez jakiś czas będzie to jeszcze może potanieć później, ale na początku będą za chore ceny na innych stronach.
Odpowiedz
Ja właśnie dziś zamówiłam pre-order na JYW, wybrałam wersję magical kolor zielony. Już dawno się tak nie cieszyłam Uśmiech. Szkoda tylko że zapewne znowu nie będzie można skorzystać z aplikacji dedykowanej do niego :/. Jest zapowiedziana na IOS i wgl. Jak jest z późniejszymi cenami tmgc nie mam pojęcia ale raczej troche drozeja, widzialam w jednym sklepie wczesniejszy pre-order za 64$ a teraz jest za 71$. Na JYW cena jest nizsza okolo 62$. Dodatkowo teraz gdy w Japonii nie ma juz tamadepa store, te dostepna w sklepach szybko sie sprzedaja. Kolezanka niedawno byla i jednego dnia kupowała Mix Dream kolor blue a nastepnego dnia nie było już ani jednego O.o
Odpowiedz
"Znowu"? Przecież zawsze można było skorzystać z aplikacji. Z 4U jedynym problemem było to że nie każdy telefon obsługiwał tama, ale tak to na każdym telefonie apka działała podglądowo (Android only, bo wtedy jeszcze iPhony nie miały udostępnionego NFC). Więc nie widzę dlaczego by teraz był problem z aplikacją, na iOS można po prostu zrobic Apple ID japońskie i można ściągać japońskie apki. Zwłaszcza że teraz NFC nie będzie problemem bo tama będzie mieć Bluetooth.
A w TamaDepa i tak dużo ludzi tama nie kupowali, bo to były dwa a później jeden sklep na krzyż na całą Japonię, i tam jeszcze drogo było, więc to nie ma znaczenia. Pewnie po prostu zdejmują stare wersje z półek aby na Meets było miejsce.
Ja pewnie zamówię oba, niebieskie Fairytale i fioletowe Magical.
Odpowiedz
Tak, tylko, że jak ktoś nie ma ajfona, to japońskie Apple ID i ściąganie appek na ios nic mu nie pomoże. W Polsce jednak większość ludzi korzysta z androida i wtedy jeśli appka by wyszła tylko na ios (nie ma jej być na androida??), to rzeczywiście niektórzy nie będą mogli z niej korzystać. I tak samo z 4u, nie każdy miał kompatybilny telefon i nie każdego było stać, żeby sobie taki kupić, więc wtedy też nie mógł korzystać z tama w pełni. Postaraj się nie mierzyć wszystkich jedną miarą. To co dla Ciebie nie jest problematyczne, dla kogoś innego może takie być i tak samo odwrotnie. Arriane całe wieki na forum nie było, przyszła z radością pochwalić się, że zamówiła sobie zielone tama (gratuluję <3), a mogło jej się przykro zrobić.

Ja kupię dopiero po premierze i na początek też kupię pewnie zielone, bo mi się najbardziej podoba, chyba że będzie droższe od innych kolorów, to wtedy pewnie różowe.
[Obrazek: fhGxkeh.png]
[Obrazek: Xya8lRf.png]
[Obrazek: M8JWfqb.png]
[Obrazek: cIdtDsB.png]
[Obrazek: LXAbHkR.png]
[Obrazek: vlx3kis.png]

Odpowiedz
Ja też bym chciała zielone, gratki Arriane. Ale właśnie boję się ceny po premierze ale teraz nie mam jak zamówić, grrr.
Odpowiedz
Spoko, ja rozumiem że każdy ma swoje zdanie Uśmiech. W przypadku poprzedniej apki owszem miałam ją na telefonie ale na moim nie działała poprawnie. Sprawdzałam jeszcze na telefonach osób w rodzinie i u znajomych ale u nich też nie działała. Trochę szkoda było mi braku możliwości ściągnięcia tych super tapetek itp. ale przeżyłam xp. Co do apki do meets , to nie będę specjalnie kupowała iphona, dobrze czuję się z androidem i nie widzę sensu w zakupie nowego telefonu. Mój chłopak akurat sprzedał swój. Ale ktoś ze znajomych chyba ma, więc może coś tam pokombinuję Uśmiech. Trochę szkoda że reklamują że będzie można łaczyć się z "całym światem" a później ten cały świat to tylko Japonia i ios. Tamadepa miało swoich fanów Uśmiech jak wiele innych tym podobnych rzeczy. Co do zdejmowania rzeczy z półek na nowe, może tak, może nie, to było we wrześniu i tak mówiła koleżanka Uśmiech.

Dziękuję Michu ^^, w sumie pierwszy raz zakupiłam pre-order jeśli chodzi o tamagotchi, więc jestem podekscytowana Uśmiech. Kolor zielony jest naprawdę świetny, różowy, żółty też i jeszcze fioletowy. Ale zielone <3 super że też będziesz miała Uśmiech. Szkoda że nie mamy jakiś zlotów fanów w Polsce. Byśmy sobie wszyscy razem pograli Uśmiech. Teraz mam z kim łączyć się mixem bo koleżanks z studiów znowu zainspirowałam Uśmiech. Kiedyś miała Id l a teraz ma mixa i będzie mieć i meetsa, podobno ^^. W ogóle to promuje tmgc na studiach z dziwnym powodzeniem :o
W ogóle to jestem ciekawa w jakim odstępie czasu wyjdzie kolejna wersja meets XD

Lyree Dzięki ^^. Ja bardzo chciałam te turkusowe/zielone P'S ale cena mnie bardzo odstraszyła o.o . Dlatego teraz zdecydowałam się na pre-order.
Odpowiedz
Ja jednak liczę na to, że po premierze zacznie tanieć. Może nie od razu, ale tak jak zwykle... Najpierw szał i wszyscy kupują więc drożeje, a potem tanieje. Z mixami tez tak było. Boje się trochę, że cło mi dowalą, więc póki co jeszcze poczekam, bo i tak mam inny wydatek niedługo. Ale tak myślę, że może na gwiazdkę bym chciała je sobie sprezentować mogła.

Arriane jak chcesz, to mogę Ci powgrywać rzeczy na 4u. Mogłabyś mi je przysłać, albo do mojego męża do pracy podrzucić i potem też od niego odebrać, bo z tego co pamiętam, to mieszkasz jakoś mniej więcej w tych "okolicach". Ajfona też mam jakby co. Hehehe Uśmiech
[Obrazek: fhGxkeh.png]
[Obrazek: Xya8lRf.png]
[Obrazek: M8JWfqb.png]
[Obrazek: cIdtDsB.png]
[Obrazek: LXAbHkR.png]
[Obrazek: vlx3kis.png]

Odpowiedz
...Ale ma być apka na Androida, nikt nie powiedział że nie będzie, a nawet jest potwierdzone że na 100% będzie. W Japonii iPhonów jest dość mało (serio) więc to by było durne gdyby nie było.
Nie wiem dlaczego by miało jej się zrobić "przykro", przecież ja nic nie mówię. XD Po prostu się zdziwiłem takim stwierdzeniem że dlaczego nikt by nie miał dostępu do apki "znowu", jak zawsze każdy z Androidem miał dostęp do tej do 4U, po prostu nie była kompatybilna co do połączenia z tama przez sam sprzęt, ale zwykle działała na każdym telefonie, bo dostęp a funkcjonalność to różnica, o to mi chodziło. A Meets nie używa NFC więc nie będzie problemu. Bandai nikomu nie broni dostępu do samej apki.
Sorry jeżeli zabrzmiałem jakoś agresywnie czy coś.

Edit: Zamówiłem właśnie fioletowe Magical i niebieskie Fairy!
Na TamaPalace jest jakieś nowe info ale w sumie niezbyt dużo nowego:
https://tamapalace.tumblr.com/post/17898...ts-details
Tbh podobają mi się nowe postacie.
Odpowiedz