Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione jedzenie na Wigilii
Macie jakieś ulubione jedzenie na Święta? Ja uwielbiam makówki, bardzo często wyjadałem na Wigiliach klasowych hahahaha
[Obrazek: 2l9pfk7.png]

[Obrazek: nPCCI2S.png]
Jak babcia żyła i mieliśmy z nią 3 osobową wigilię to zwykle były tylko śledzie, randomowa ryba i barszcz. W sumie tylko barszcz i śledzie lubiłem, bo z rybą różnie, ale na klasowych jak jeszcze do szkoły chodziłem to lubiłem kutię. Czasami też lubię makowiec ale wolę sernik.
W tym roku mam dwie wigilie, zz rodziną ze strony siostry i przyjaciółką mamy więc zobaczymy, może mi coś zasmakuje.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Nie idę nigdzie na wigilię i w domu też nie będzie, ale mama mi zrobi barszcz z uszkami bo to moja ulubiona potrawa, a sam chcę zrobić kulki mocy w kształcie gwiazdek.
[Obrazek: oetrKbQ.png]
Ja w tym roku spędzam święta w pojedynkę feat. Marta, więc są na moich zasadach, więc idąc tym tokiem, pojawi się tylko ulubione jedzenie. Jak mi wyjdzie, to już swoją drogą.
Planuję zrobić barszcz, pierogi z dwoma farszami, karpia, rybę po grecku i kompot z suszu. No i w sobotę pieczemy z Martą moje ulubione ciasteczka z dzieciństwa. <3
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Najbardziej lubię czerwony barszcz z uszkami wczoraj jadłam na Wigilii w Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi bo tam chodzę jak mam wolne. Uśmiech
Śledzie są dobre, wiem, że karp jest popularny, ale u nas w rodzinie karpia nie kupujemy. I jeszcze sałatka z warzym selera, marchewki, pietruszki, ogórka, jabłej, z majonezem, z kukurydzą, z groszkiem zielonym. Uśmiech
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Ja póki co jeszcze nic na święta nie ogarniam XDDD wiem tylko tyle, że piekę ciasta. Jutro piekę dla dzieciaków z klubu, dosłownie całą tonę chyba XD, bo zapewne połowa mi się spali jak zawsze, XDDDDDDD ale lubię piec, więc mi to nie przeszkadza. A potem w weekend dopiero zacznę jakiekolwiek jedzenie i ciasta dla nas robić. Mariusz na święta najbardziej lubi sernik, więc dostanie dużo, a ja nie wiem. Barszcz może? Niezbyt lubię jedzenie chyba. XD
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Pierogi z kapustą i grzybami zdecydowanie > wszystko. No i ja to ciastowa jestem, sernik/piernik/piegusek.
[Obrazek: 5KH5Zqs.png]
Ja lubię bardzo ciasta też. Duży uśmiech
[Obrazek: 2l9pfk7.png]

[Obrazek: nPCCI2S.png]
Ja UWIELBIAM ryby, wszystkie, ale najbardziej smażone, ale ze smażonych to też chyba wszystkie. XDDD Definitywnie #1 fav wigilijny dla mnie. Poza tym lubię barszcz, lubię śliwkową (u mnie zawsze jest na święta), lubię groch z kapustą, pierogi, grzyby smażone <3 i parę innych rzeczy, ogółem takie świąteczne jedzenie jest w mój gust bardzo, ale ryby wygrywają. XD
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]
(20-12-2018, 16:17)Lyree napisał(a): ogółem takie świąteczne jedzenie jest w mój gust bardzo, ale ryby wygrywają.
W PUNKT. <3
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości