Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[temat ogólny] Które Tamagotchi wybrać??
Chyba zależy, jakie funkcje są dla Ciebie ważne, np. moim pierwszym kolorowym Tama był Mix i podoba mi się bardziej niż P's (może przez to po części, że nie mam i na razie nie będę mieć żadnego telefonu do niego, więc mam tylko to, co w samym Tama). Mixy są przystępne cenowo, dosyć proste i mają fajną funkcję miksowania postaci. Nie wymagają ode mnie wielkiego zaangażowania gdy mam mało czasu i nie mam wyrzutów, że czegoś tam nie odkrywam czy coś. Oczywiście jest parę rzeczy do odkrycia, lokacje itd., poza tym postaci mają mega fajne specjalne animacje przy użyciu ich ulubionych itemków. W ogóle kocham animacje w tej wersji. ^^ I mimika postaci jest genialna! Ja polecam spróbować tą wersję, szczególnie, że nie jest tak droga, jak np P's.
[Obrazek: B2OMDOb.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]

Odpowiedz
To poszukam jakiegoś meetsa lub mixa, bo jak już jest zdanie „wysoka cena” to p’s to nie moja bajka xDD
EDIT; Zapomniałem dodać;
Może ma ktoś do sprzedania mix bądź meets? Tak jak pisałem mam 110 złoty narazie wiec No :p jak ktoś się znajdzie to prosiłbym o napisanie na Pv, dzieki!
I’M PICKLE RICK
Odpowiedz
No, ja mojego P'sa trafiłam tanio jak na nowy i kosztował ok. 400 zł... XD
[Obrazek: B2OMDOb.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]

Odpowiedz
Meets ma tę przewagę nad M!Xem, że jest do niego apka na Bluetooth na iOSa i Androida. Fakt faktem, żeby zgrywać z niej itemki trzeba umieć fałszować lokację GPS (pozdro 600, na ajfonie to wymaga nieziemskiej gimnastyki albo płatnych aplikacji), ale bez tego można korzystać z apki, żeby się żenić z postaciami ludzi z całego świata lub swoich znajomych, to jest mega mega spoko. Ale z kolei Meets ma takiego laga, że to aż przykro, w porównaniu do P'sa czy jakiejkolwiek innej wersji. Mnie to ciut denerwuje na przykład, ale nie na tyle, bym znielubiła tę wersję.
[Obrazek: NmzKZyA.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
Odpowiedz
Iwko, podejrzewam, że mało kto z forum chciałby się pozbyć Mixa czy Meetsa, zwłaszcza, że ten drugi dopiero wyszedł. XDD A sama porad nie mam, posiadam tylko iD L, i teraz pewnie będę celować w Meetsa, jak się uda, to Anniversary Mixa i chciałabym kiedyś P's. W takiej kolejności. Ale boję się, że P's to się nigdy nie uda, haha. XDD

W ogóle to trzeba zorganizować kiedyś forumowe swatanie i swatać ze sobą przez apkę swoje Meetsowe postacie!!
[Obrazek: PYf9yLD.png]
Odpowiedz
No, zależy co kto lubi. Ja bardzo lubię P's na przykład, bo ma jednak najwięcej funkcji+dużo wgrywalnych rzeczy, w tym patch angielski jeżeli komuś na tym zależy, więc to jest wersja która praktycznie może się nigdy nie znudzić, bo dużo czasu zajmie zanim się ją "skończy" jeżeli brać pod uwagę VDP.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
Uwaga uwaga na Japan You want znalazłem mix za 113 złoty, a akurat mam równo 114 zł. Jedyne co mnie może zaboleć to przesyłka X,D
EDIT;
Na początkujących napisałem ze znalazłem meetsa, a znalazłem mixa, mój błąd Język
Mógłby mi ktoś na Pv wytłumaczyć co jest z przesyłkami na JYW? Chodzi o to że jest tam naćkane dużo tekstu, a mój angielski nie jest najlepszy hah, znaczy coś tam jest napisane że są 3 metody wysyłki, i coś o krajach w Europie jest napisane ale nie rozumiem zbytnio, wiem ze moher użyć tłumacząc ale wolałbym wyciągnąć dłoń do osoby która już zamawiałam z JYW i wie jak to wyglada <3
DZiekiiii z gory
Odpowiedz
Po prostu bierz tą którą ci automatycznie ustawi, tą najtańszą (byleby nie JAL, ale cośtam chyba mówili że i tak chyba JAL do Polski nie wysyłają), nie opłaca się brać żadnych kurierów bo tam przesyłki i tak w około tydzień chodzą. A te komunikaty nas raczej nie dotyczą póki co.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
(21-01-2019, 17:43)Bella napisał(a): Meets ma tę przewagę nad M!Xem, że jest do niego apka na Bluetooth na iOSa i Androida.

Nie mam pojęcia w jaki sposób dokładnie to działa, ale M!xa też można połączyć z Meetsową apką.:) Znaczy się, wiem, jak to działa, ale nie wiem, czy wszystkie opcje są dostępne tak jak w przypadku Meetsa. Anyway! Zostawię Wam filmik instruktażowy, o! No i instrukcję też.:)
https://drive.google.com/file/d/1xHXx76M...qO0a4/view
https://www.instagram.com/p/BqiBqBhFPYw/
[Obrazek: 7cy691M.gif]

[Obrazek: TU9FkzW.png]
[Obrazek: 3r7QXrw.jpg]
Odpowiedz