Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sobie ostatnio kupiłeś/aś?
Jeżei chodzi o gry to te z Wonderswana najwyżej dodają dodatkowej fabuły co do 2 sezonu anime, inne to po prostu takie mega randomowe są. Główną atrakcją jest właśnie Cyber Sleuth i najwyżej Digimon World - z tych warto zagrać w część 1 na PS1, tą wersję na PSP (jap only ale jest pełne tłumaczenie) i tą najnowszą na PS4, i chyba jeszcze jest jakaś na DSa. I jest chyba jakaś gra trochę w stylu SMT na DSa?? Ale oprócz tych to reszta jest meh, bo to prawie niegrywalne przez kiczowy gameplay gry. A anime warto, ale TYLKO z napisami (bezsensowna cenzura i ZABICIE charakteryzacji postaci w dubbingu) i nie wszystkie serie.

Aby nie było offtopu, kupiłem trochę gier na steamie - Elder Scrolls Online, FFXIV i Monster Hunter World.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
@Viktor, właśnie myślałem o Cyber Sleuth albo World Next Order, gdyż ponieważ bo, widziałem, że kosztują zaledwie 70 zł.:D Tylko uhh, najpierw chciałbym jednak skończyć Yo-Kai Watch 3, Detroit (tak, gram trzeci raz!!), no i Kingdom Hearts 3.

Umn, kupiłem sobie Coca-Colę Zero?
[Obrazek: TU9FkzW.png]
Odpowiedz
Tamagotchi M!X 20th Anniversary, oczywiście. B) Jeszcze to do mnie mentalnie nie dotarło, że go będę mieć, ale pewnie będę płakać, jak już paczka dojdzie. XDD Tyle lat tamków nie kupowałam, jeju, no ponad 6 na pewno. :"D

A poza tym taki super cute portfel w Croppie:

[Obrazek: i-cropp-portfel-z-nadrukiem-pusheen-niebieski.jpg]

On sie tak niesamowicie sparkli i ma  z tyłu planety i konstelacje! <3 I to jest dla mnie dziki upgrade, bo mój poprzedni portfel kupiłam w 4 klasie podstawówki... XDD Więc nadszedł czas na zmianę! I on jest taki śliczny, aż nie chcę do niego wkładać pieniędzy. I kosztował tylko 20zł. <3
[Obrazek: PYf9yLD.png]
Odpowiedz
Gratki Skal. <333 I cudowny portfel, aaaaa.
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]

Odpowiedz
Scal, ja dzisiaj DOKŁADNIE taki sam portfel kupiłem! XDD
I jeszcze 2 pary butów w croppie, takie białe ala martensy i takie ala adidasy w pastelowe kolory.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
Gratulacje Skal, aaa. <3 Ile powrotów, ile powrotów.
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Odpowiedz
Omg, Viktor. XDD Ale super. <3 Ja w sumie planowałam kupić inny portfel, który widziałam wczoraj, a dzisiaj sobie jestem, w innym Croppie, i patrzę, a tu ostatni, jedyny portfel z Pusheenem, haha. Więc wzięłam. B) I nie żałuję, bo jest dużo ładniejszy niż ten z donutowymi kotkami, który chciałam. I dzięki wszystkim!! <3 Teraz tylko wytrwale czekać, haha.
[Obrazek: PYf9yLD.png]
Odpowiedz
No teraz to już widzę ten zlot w Poznaniu, i każdy z Tamkami, ale odjazd! <3 Gratki, Skali, nie pożałujesz powrotu. A portfel 10/10, w Croppie są same fajne. Ja mam ten sam model, ale inny wzór (czarny w holo koty i konstelacje).
[Obrazek: NmzKZyA.png]
Odpowiedz
@Scalee, nie masz pojęcia, jak strasznie się cieszę, djnjgsdjgbhsadhgbhasbgh, gratuluję!!♥;__________;
Odpowiedz
Zarąbiste gumki w pepko. Takie z kokardkami, dwa rodzaje wzięłam. Jedne takie grubsze i mięciutkie (na zdjęciu niżej XD) i jedne takie mniejsze zwykłe z materiałowymi kokardkami. Iiiii będę sobie z nich takie fajne fryzurki robić. XD
Podobają mi się, słodkie. XD
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]

Odpowiedz
@Lajri, awhhh, wyglądają przeuroczo!!^^

Kupiłem sobie nowego pada do Wii, no i Animal Crossing: City Folk.8))
Odpowiedz
Gratki Maciek <3.

A ja chciałam taką kurtkę bomberkę na wiosnę, ale taką z naszywkami NASA itp ale majątek kosztują -,- więc sobie kupiłam gładką, tanią i na dodatek wiśniową, a naszywki sobie sama przyszyję, bo mam takie w domu hehehe. O taka:

https://www.zalando.pl/pullandbear-basic...6-g11.html
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
@Michu, dziękuję!! No i trzymam kciuki za Twoją kurtkę - jestem pewien, że będzie wyglądać tysiąc razy lepiej, niż te wszystkie sklepowe razem wzięte!!^^
Odpowiedz
Dzięki Maciek, będę się starać ^_____^.
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Właśnie kupiłam dla mnie i Alberta bilety na koncert Fisza Emade Tworzywa w Gdańsku w kwietniu. <3
[Obrazek: NmzKZyA.png]
Odpowiedz