Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polecacie v4.5?
Zastanawiam się nad kupnem v4.5, dacie mi wady i zalety tej wersji? Nie znalazłem wątku o tej zabawce więc pisze tutaj. Oraz jaką cenę uważacie za „rozsądną” za którą można kupić te tama?
Dziękuje ~
I’M PICKLE RICK
Odpowiedz
Fajna wersja są bardzo fajne postacie Ura, a skąd kupujesz v4.5?
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
(04-04-2019, 19:48)Dogz napisał(a): Fajna wersja są bardzo fajne postacie Ura, a skąd kupujesz v4.5?

Sorry, może się okazać to niemiłe , ale wole na razie nie dawać linku bo się boje że ktoś kupi szybciej ode mnie i będą nici z mojego wymarzonego tama z początków XXI wieku hah

//Michu
I’M PICKLE RICK
Odpowiedz
Zdecydowanie polecam!!
To chyba moja ulubiona wydana u nas czarno-biała wersja. :)
Postaci są cudowne, przynajmniej dla mnie, ja jestem fanką ura-postaci. :D
Fajne gry, gry w pracy (w przeciwieństwie do uratama...), ogółem uważam, że to bardzo solidna i przyjemna wersja.:)
Nie przychodzą mi do głowy w sumie żadne wady. To Tama to takie fajne coś po środku, bo czarno-białe, jedno z tych starszych, a jednak takie oferujące już coś więcej.:)
Jeśli zaś chodzi o cenę, w rozsądnych cenach to go nie widuję... Jeśli chodzi o nowe, to ja bym kupując starała się wydać maksymalnie 200 zł.
Odpowiedz
Jeszcze jedno, aby nie robić nowego wątku. Polecacie kupić bardziej v4.5 czy v5 (familitchi)?
I’M PICKLE RICK
Odpowiedz
v4.5 all the way. Fałpiątka jest nudna. No i postacie gorsze, Ura > wszystko. Lajri, poprzyj mnie. XD
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: bUM0nXF.png]
Odpowiedz
Bez wątpliwości v4.5!
Odpowiedz
Ja nie wiem co Wy macie do tego v5, ja bardzo lubię klimat tej wersji. Dla mnie znak równości między nią, a v4.5.
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: s6sKIfS.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: kltSDVr.png]
Odpowiedz
Ja też lubię v5 są trzy postacie latają po ekranie sobie fajne gry mają i animacje też. Uśmiech Friends jest chyba nudniejsze jeszcze bardziej od v5.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Odpowiedz
To znaczy, też lubię v5, ale jednak v4.5 jest moim zdaniem ciekawsze, ma fajniejsze postaci no i właśnie klimat - dla mnie lepszy niż v5, chociaż ono też jest ogólnie spoko i ma swój urok. Ale jednak v5 moim zdaniem łatwiej się może znudzić.
Odpowiedz
Chyba jednak kupię v4.5 Duży uśmiech Jeszcze jedno, (tak, wiem ze mogę to sprawdzić na internecie ale jestem leniwy uwu) jakie są gry na v4.5?
I’M PICKLE RICK
Odpowiedz
@Albert, same!! Myślę, że wszystkie minusy tej wersji, rekompensują naprawdę prześliczne animacje i obudowy. Anyhooo, gdybym nie posiadał tych obydwu wersji w mojej kolekcji, zdecydowałbym się jednak na v4+, ale tylko i wyłącznie dlatego, że v4 jest moją ulubioną wersją, no a v4+ jest bardzo podobne, więc niestety jestem mogę nie być obiektywny, mehh.

@xIwkoo, proszę: https://www.tamatalk.com/IB/topic/123246-v45-games/ + http://tama-world.pl/praca.htm
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Czy ktoś wie jak generować punkty w tej wersji lub w V4???
Odpowiedz
@Sis654321, przepraszam, ale przede wszystkim - zły temat. Wydaje mi się, że niestety wszystkie generatory do v4/v4+ już nie działają. Ale!! Zawsze możesz nakarmić swoją postać specjalnym jedzonkiem, które daje punkty życiowe:

[Obrazek: untitled.jpg]

[Obrazek: skillpointfoods.jpg]
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Sis, Maciek ma racje, napisałaś w złym temacie. Powinnaś założyć nowy, albo poszukać takie na konkretnie ten sam temat.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości