Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezenty
Czy do Was przychodzi zajączek i zostawia prezenty? Jeśli tak, to co dostaliście, albo co daliście bliskim?

U nas na Wielkanoc, to tak raczej symbolicznie tylko i jakieś słodycze sobie dajemy.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Ja jak zwykle pieniądze dostaję i sobie potem kupuję coś sam. Duży uśmiech
[Obrazek: nPCCI2S.png]
U nas raczej na zajączka się nic nie daje/dostaje, ale ciocia może nam coś da.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
U mnie też na zajączka nic się nie daje.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Od mamy dostanę pewnie słodycze, od taty pieniążka już dostałam i wrzuciłam do koszyczka, w którym czeka na mnie już płyta od chłopaka z filmem, figurka MLP z tych takich małych co mają ruchome kończyny i dwa błyszczyki-świnki.
Od babć i dziadków pewnie wpadnie pieniążek, ale mam nadzieję, że jakieś słodycze też.
Ogólnie planuję sobie kupić za świąteczne łupy tablet graficzny z wyświetlaczem.
iPad Pro się dobrze nadaje na tablet graficzny, można używane dość tanio zdobyć (chociaż ofc pena dodatkowo trzeba kupić), no i możesz rysować tylko w dostępnych programach chyba że ściągniesz apkę na sterowanie zdalne, ale ofólniw dużo pro artystów sobie iPada chwali. Ja może nie rysuję jakoś zaporowo ale mam i mi dobrze służy. Duży uśmiech

Co do prezentów to wiem że mamol od cioci dostanie kartę Netflixa, bo mamol uzależniony. XD Ja liczę na pieniądze ale każdy drobiazg by był miły jako że zwykle nic nie dajemy sobie.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
No właśnie jestem zawiedziona, bo kojarzę, że te kilka lat temu tablety z wyświetlaczem były tańsze :| A teraz to się nie opłaca takiego i zostaje mi wybór, który miałam jakiś miesiąc temu, kiedy chciałam coś przenośnego do rysowania - iPad albo Surface. Zrezygnowałam z tego, bo stwierdziłam, że jednak przeboleję brak możliwości rysowania mobilnego, ale kupię sobie nowy zwykły tablet, bo mój obecny mi szwankuje i chciałam właśnie z ekranem a tu taki kij i się w ogóle nie opłaca ;;

Dostałam naprawdę dużo słodyczy ślicznie popakowanych i tylko postawiłam wszystko obok koszyczka, bo takie ładne ^^ Od mamy dostałam jeszcze takie wieszaki na różne akcesoria, są w kształcie litery U jakby i z jednego jej końca jest haczyk. Z Tchibo to takie wymyślne te wieszaki robią XDD

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości