Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi On
Ja się wycofałam z kupowania, bo przesyłka ze Stanów to prawie drugi tamek... Ale mój tata prawdopodobnie będzie w USA podczas najbliższego rejsu, więc wtedy na pewno skorzystam, bo chcę mieć w końcu to niebieskie Fairy. ;___;
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: bUM0nXF.png]
Odpowiedz
Chyba taniej zamówić na jakiejś chińskiej stronie z Hong Kongu, wtedy to ci nawet wcześniej przyjdzie bo u nich normalnie już jest.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
O tym to bym w ogóle nie pomyślała, bo nawet bym nie wiedziała, gdzie szukać. :O Dla mnie istnieje tylko ebay, jyw i grupy na fejsbuku na razie, ale już ogarnęłam paypala więc mam większe możliwości. Teraz to i tak nie będę kupować, bo mam co ogrywać, ale faktycznie to jakaś opcja gdybym nie miała dostępu do USA jednak. A znasz jakąś stronę bezpieczną?
[Obrazek: QqBCWNZ.png]
[Obrazek: LlR1PCD.png]
[Obrazek: bUM0nXF.png]
Odpowiedz
Kurcze, wrzucali linki na FB do jakiejś popularnej strony gdzie np. wiem że dużo ludzi legitne BJD kupuje, w tym On tam też było, ale nie pamiętam co to było... Bo żaden aliexpress ani alibaba na pewno. CHYBA Taobao.
Edit: Tak, Taobao.
https://item.taobao.com/item.htm?spm=a21...7006623200
Trochę drogo bo to prawie 300zł, a bez przesyłki+tam pewnie przez 3 osobę trzeba zamawiać czy coś. Ale może to i tak taniej niż z USA...
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz