Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiętnik Viktora
[Obrazek: zS9bJ4L.png]
(W pamiętnikach można pisać posta pod postem, nie?)
13.02.2018
Dzisiaj się mało wydarzyło w świecie moich Digimonów, oprócz tego że parę razy o nich zapomniałam i zachorowały, jak i przegrały trochę walk. Może następnym razem będę pisał o walkach częściej, zapisywał ich przebieg albo robił więcej filmików czy coś.

Digimon ver. 20th

[Obrazek: sq6HNHM.jpg]
Oprócz DarkTyrannomona który dalej jest DarkTyrannomonem, Tsunumon przemienił się dzisiaj w Gabumona. Jest to jeden z moich ulubionych głównych Digimonów (...ok, w sumię kocham je wszystkie XD oprócz tych z drugiej serii). Bardzo lubię jego sprite w tej wersji.
[Obrazek: e6db52cdf101f6ec11204b0cd50876d3_a.png]
Pikselek.

Digimon ver. 4 
Leomon dalej jest Leomonem, i to się raczej szybko nie zmieni. XD Dużo z nim trenowałem i walczyłem, więc mam nadzieję że będzie miał szansę się przemienić.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Odpowiedz
To tak jak moje Tama, też dziś raczej nudno i chorowały. D:
Możesz dawać filmiki, one są fajne! I pokazywać walki. c:
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]
Odpowiedz
Tak, w swoich własnych pamiętnikach wolno pisać posta pod postem. Uśmiech
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
O matko, dosłownie pochłonąłem cały Twój pamiętnik "na raz" i tak się wkręciłem, że nawet nie chciałem ruszyć odwłoka po coś do picia!! Ja jestem prawie pewien, że kieeeedyś błagałam Ciebie o założenie pamiętnika, hmn? Gahh, strasznie jestem na siebie złyyyyyyy, że nie widziałem go wcześniej, bo na serio, KOOOOOOOOOCHAM TWÓJ PAMIĘTNIK!! Napisałeś w pierwszym poście, że nie umiesz super w język polski a moim zdaniem, kurcze, umiesz najsuper! I kocham to, jak rzeczowo piszesz o wszystkim, bo nie ukrywam, że większości zwierzątków z Twojej kolekcji nigdy w łapkach nie miałem, więc no, dzięki!Duży uśmiech Myślisz, że Nana Moon można jeszcze gdzieś dorwać? Strasznie mi się podoba ten zamysł, że wszystko kosztuje, ostatnio stwierdziłem właśnie, że im bardziej tama jest wymagające tym jest... ciekawsze dla mnie i nawet wszędzie pokasowałem oszukane gry na gotchi punkty, więc heloł, na serio mam to na myśli, hahahaha.
Na serio bardzo podoba mi się Twój pamiętnik i ilość zdjęć i filmiki, więc no, cichutko tak tylko daję znać, że mam nadzieję, że jeszcze pojawią się jakieś notki.:<

(08-02-2018, 17:52)Lyree napisał(a): "Yuramon nie wydaje się zachwycony przyjściem na świat" XDXD ROZUMIEM CIĘ YURAMON
SAME.XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Cieszę się że się podoba. <3 Na pewno kiedyś wrócę, ostatnio po prostu nie miałem siły na w ogóle uruchamianie żadnych tamków.
Nana moon może jeszcze gdzieś są, je trudno szukać bo tylko na sklepach typu Aliexpress można szukać.
Odpowiedz
Huuuuuuug, rozumiem, mam przeogromną nadzieję, że, no wiesz, dosyć szybko za czymś zatęsknisz bo ja się normalnie czuję jak fan #1 Twojego pamiętniczka, także wiesz, czekaaaaaaaaaam! Ale no, bez pośpiechu, take your time!<3
I dziękuję za wskazówkę! Zerknę jeszcze raz na Alli, ale tak powierzchownie przejrzałem i chyba już się wysprzedały wszystkie.:<
Odpowiedz
Patrzyłem i są na Ali jeszcze, po prostu szukaj „virtual pet” i będą, bo Nana Moon je tylko fani w sumie nazywają, na Ali nigdy nie piszą nazwy.
Odpowiedz
Faktycznie, już widzę!! Dziękuję i sorki za zawracanie głowy.^^'
Odpowiedz
Wieem, że ten pamiętnik strasznie zaniedbany, no ale w ogóle nie miałem głowy do żadnych zwierzaków. Wszystko kończyło się śmiercią. No, ale na ten teraz w czasie kryzysu mentalnego mój ~special interest~ do Digimonów wrócił i stało się, mam włączonych ich 4. Włączyłem wszystkie czarne jakie mam aby być #edgy. XD
Nie mam głowy do tradycyjnego pamiętnikowania, ale z nudów zrobiłem taką graficzkę aby zapamiętać jak mi wszystko rosło i w sumie fajnie na to patrzeć. 
W ogóle pierwszy raz nie "szedłem na żywioł" jeśli chodzi o zwierzaki, w końcu próbowałem aby mi coś konkretnego wyrosło i się udało. I się naprawdę dobrze bawię!
[Obrazek: zS9bJ4L.png]
08.10.2019
Mam obecnie włączone 4 v-pety, każdy inny. Oryginalny v2, 20th anniverary Alphamon color, 20th anniversary Pendulum Beelzebumon color, Digimon X Black.
Tak teraz na nich wszystko wygląda:

Digimon V-pet v2
[Obrazek: pD2rm1o.jpg]
Ten vpet mi dosłownie "wisiał" od jakiegoś roku nad łóżkiem, i jeszcze w nim bateria działała, więc go odpaliłem.
Póki co jest Angemonem. Lubię tego Digimona więc fajnie. Próbuję na nim wyhodować SkullGreymona, ale hodowla w tych starszych wersjach trwa dość dłuugo, więc zobaczymy. Warunkiem ewolucji jest 15 walk, i chyba tyle było, ale nie jest to 100% szansa. Trzymam kciuki!

Digimon 20th Anniversary Alphamon
[Obrazek: QU3nzYI.jpg]
Coredramon Blue i Coredramon Green. Są to odblokowywane "linearne" jajka, więc nie ma za dużej niespodzianki co wyrośnie, ale mam nadzieję że będzie to sukces, bo chcę ich joggressować (taka fuzja w Digimonach). 

Digimon 20th Anniversary Pendulum Beelzebumon
[Obrazek: S2Aj29C.jpg]
Tutaj jest śmiesznie. XD Mam obecnie MetalEtemona. W tej wersji pierwszy raz spróbowałem joggressowania. Na początku miałem Wizarmona i Kuwagamona, zjogressowałem ich i miałem ShogunGekomona. Następnie ściągnąłem copymona SkullGreymona z mojego 20th V-peta i następnego dnia mogłem ich znowu Jogressować, i tak oto mam Metal Etemona. W ogóle to nauczyłem się jak trząsać Pendulumy bez zemdlenia, więc to jakiś progress.

Digimon X Black
[Obrazek: Y8RFMln.jpg]
Jest to chyba obecnie moja ulubiona wersja. Fakt, można w niej znowu hodować tylko 1 Digimona na raz i w porównaniu z tymi rocznicowymi ma o wieele mniej Digimonów ale system itemków, questów i stopniowego odblokowywania nowych Digimonów do wyhodowania jest super! Ubolewam że nie udało mi się drugiej fali kupić, mam nadzieję że jeszcze zdążę kupić trzecią na JYW jak będę mieć wypłatę zanim będzie za późno...
Mam obecnie Valdurmona i staram się o Dukemona X. (Bonus, byłem bardzo zdziwiony jak to zobaczyłem... XD)

No i na koniec graficzka:
[Obrazek: 4zRVm8I.jpg]
Odpowiedz