Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi L.I.F.E.
[Obrazek: 4vibfs.png]
Wygląda na to że bandai UK coś kombinuje.
Na razie nic nie wiadomo poza tym że dawno coś mówili że myślą o nowym anglojęzycznym tama i że może wyjść na 2013 rok.
O funkcjach raczej nic nie wiadomo.
Temat na TZ:
tama-zone.com/index.php?showtopic=25639&st=0&#entry22012435
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Oooo ekstra by było jakby wyszło naprawdę, mam nadzieję, że tańsze by było od tych japońskich
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Do 2013 roku jeszcze sporo czasu. Jak wyjdzie to kupię!
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Może bym kupiła, ale nie wiadomo jak to będzie wyglądało. I jeszcze tyle czasu. D:
[Obrazek: PYf9yLD.png]
W sumie to raczej nie będzie tamagotchi, a... przedmioty codziennego użytku.
Przynajmniej tak piszą na TZ.
Meble, przybory, cosie do urody...
Nie wiem co o tym myśleć.
Jeszcze mówili o jakichś aplikacjach i animacjach.
Tamtararam. Odkop jea.

To dla tych, co na Tama Zone nie siedzą. http://www.toynews-online.biz/news/37695...otchi-Life
Tamagotchi L.I.F.E to po prostu aplikacja na Androida/iOSa, która wyjdzie na wiosnę. Ciekawe jak to będzie wyglądało, przekonamy się niedługo. ^^ *albo kiedy internet mi się poprawi i będę mogla filmik obejrzeć*
[Obrazek: PYf9yLD.png]
Nie tylko aplikacja. Szereg ubran dla mlodych kobiet i rzeczy do mieszkan...
Na YT sa webisody. Denne to jest jak nie wiem.
(25-01-2013, 02:54)Hilla napisał(a): Denne to jest jak nie wiem.
Też tak sądzę, jak nie mieli pomysłu na nowe tama, to juz by sobie lepiej spokój dali, a nie na siłę wymyślali coś takiego.

To dlatego że to nie jest wymysł 100% bandai. Po prostu bandai sprzedał dobre imię marki Tamagotchi do Sync Beatz, a Sync Beatz robi takie rzeczy właśnie.

A aplikacja to nawet z tama raczej związana nie będzie zbytnio. Jakieś porady modowe, notatniczki itp.
Aplikacja już wyszła, niestety pobranie jej z Google PlayStore jest możliwe tylko dla USA i Kanady. Tych którzy chcieliby pograć, a niekoniecznie mieszkają we wszcześniej wymienionych krajach, w Tamagotchi L.I.F.E. na swoim telefonie (z systemem android) zapraszam tu: http://shareapkdroid.blogspot.com/2013/0...e-apk.html
Dzięki ci wielkie. : D
Coś to średnio wygląda. ;/
Widać, że chcą już z tego wyciągać jak najwięcej, bo im zależy na kasie. Nie rozumiem jak ma się wirtualne zwierzątko do mody, ciuchów i innych takich pierdół. ;D
[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]
No cóż. Pobrałem to z ciekawości. To nic innego jak tamagotchi z 97 roku tyle że na androida. Dodano do niej 2 tryby, klasyczne jajko, oraz aplikację. W trakcie zabawy można bez żadnych konsekwencji dla naszego tamka przełączać te 2 tryby. Różnią się tylko grą i tym, że w formie aplikacji nasze tamagotchi nabiera kolorów, a tak poza tym to wszystko to samo. W "formie jajka" mamy dostępną klasyczną zabawę "w strony", zaś w formie aplikacji została zamieniona na kamień papier, nożyce. Dodano także możliwość robienia screenów. W trakcie rozgrywki odblokowujemy tapety, skorupki jajka oraz nowe same tamagotchi. Ciekawy bajer i do tego za friko. Taki mały powrót do mojego pierwszego tama.
[Obrazek: Roflcopter.gif]
No niby taaaak, ale jednak to jajuszko z plastiku, które można trzymać w ręce ma niesamowity urok. ^^
A na fonie... Łee, to już nie to samo. ;P
[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]
Poza tym na telefonie wkurzają powiadomienia, które co chwila pojawiają się. I ogólnie same hipstery tym podjarane, bo w końcu tamagotchi "wróciło"...