Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi L.I.F.E.
Już mnie od hipsterów wyzywają no xD Mnie tam się podoba, nie wiem dlaczego jesteście tacy sceptyczni do tego ;p
[Obrazek: Roflcopter.gif]
Nie wyzwałam Cię od hipsterów. Po prostu jest pełno pseudofanów którzy zalewają tag tamagotchi na tumblrze i to niestety odpycha. Nawet można zobaczyć ten syf na stronie L.I.F.E na facebooku.
Wiem, śmieję tylko. Ja sobie ściągnąłem i żyje u mnie w telefonie. Mam do niego ogromny sentyment, jako, że to było moje pierwsze w życiu tama, o które miałczałem do mamy coś ponad miesiąc dzień w dzień. W końcu mi kupiła. Narzekała tylko potem, że strasznie drogie. Niestety po 2-3 latach gdzieś je zgubiłem :<. Ale byłem okropnym hodowcą muszę przyznać bo wtedy nie rozumiałem dlaczego tak krótko żyło. Wszystko przez moje miękkie serce i przekarmianie go cukierkami xD
Ty morderco. xd

Nieee wiem, jakoś mnie to life nie przekonuje... Już miałam taką pierdółkę na telefonie i BARDZO szybko mi się znudziło, brzydko narysowane i wgl... Nie podobało mi się. I to life wygląda dokładnie tak samo: kulawo. ;P
[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]
Jest po prostu toczka w toczkę takie samo jak wersja p1. Więc fajerwerków nie oczekuj Uśmiech. Ale sentyment to sentyment. Nie ważne, że to taki zlepek pikseli. Mnie się podoba ;p
KURKA!!! Wszędzie są do ściągnięcia na Androida, a jak już znajdę linka do ściągnięcia na iOS to i tak mnie przekierowuje na stronę Apple Store... Nie fair... ;(
A jailbreaka masz? Nie znam się zbytnio na łamaniu iOS, a sama bym chciała mieć tą aplikację w sumie... Dzisiaj lub jutro będę mieć iPhona, a mój telefon z androidem jest za stary na tą aplikację.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Nie mam i w sumie wolałabym tego nie instalować, tak szczerze. ;P Cóż, chyba będę musiała poczekać, aż będzie dostępne też w Europie.
To się nie ma co łudzic bo Tamagotchi w Europie nie ma i nie będzie :C
.o. to filozofia życia
.o. to życia sens
...
.o.
Zabawek. Aplikacje na telefon to co innego.
Ale chyba również Tamagotchi, co nie?
.o. to filozofia życia
.o. to życia sens
...
.o.
Carol jailbreaka się nie instaluje ^^ to troche skomplikowane jest XD.
A aplikacje może wypuszczą na europejski rynek, miejmy nadzieję. Ja miałam ją i na ipodzie i na telefonie z androidem nie różnią się miedzy sobą niczym ta wersja z androida z tą na ios, to dobrze, bo czasami tak zrobią, że niektóre gry się różnią.
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Nie ma na co liczyć że wyjdą, przynajmniej jak na razie. L.I.F.E. to na razie uboga firma, no i głównie Amerykańska. Bądź co bądź ta aplikacja to żywa reklama firmy, nie zwykłe tama na telefon dla każdego.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Ale Apple ma to do siebie, że jednak dba o klientów wszędzie, więc spodziewam się, że chociaż na iOS będzie możliwość normalnego ściągnięcia tej aplikacji. Bo na Androida, jak widać, to żaden problem. ;P
Nowa wersja aplikacji: http://apkios.net/2013/08/tamagotchi-l-i-f-e-2-00.html
Co nowego zostało wprowadzone można zobaczyć tu: https://play.google.com/store/apps/detai...tamaupdate