Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamagotchi Friends
Wychodzi nowe Tama będzie miało premierę 26 grudnia.

To Tamagotchi jest podobne do Tama-Go, że ma czarno biały ekran i obudowy ma podobne do ID L.
Tu są informacje:
http://tamagotchi.wikia.com/wiki/Tamagotchi_Friends

Mają takie obudowy:
[Obrazek: 2nqv5ts.png]

Mam nadzieję, że będzie lepszy od Tama-go, że trzeba było dokupywać figurki.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
"Tamagotchi Friends to nazwa najnowszej wersji Tamagotchi, która ma wyjść w Wielkiej Brytanii 26 grudnia 2013 roku. Cena będzie wynosić ok. £24.99 (czyli ok. $40) CZYLI ok. 140 zł. Nie wiadomo, czy zostanie wypuszczone również w innych krajach. Nowa strona dla zabawki zostanie otwarta 23 listopada 2013."

Chcę to białe w panterkę. <3
[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]
...chcę. D: Obudowy od iD L mi się nie podobają, ale biało-niebieskie w panterkę... *-* Niech mi ktoś kupi. ;_;
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: e3i6psw.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: 1iKHfgA.png]
Ok, przetłumaczyłam całą resztę tekstu:

"Tamagotchi Friends będzie miało 4-odcieniowy, czarno-biały wyświetlacz (jak TamaGO) i tło wyglądające jak pokój w TamaTown Tama-Go. Będzie potrzebowało 2 baterii AAA (jak kolorowe TMGC) i nie będzie miało funkcji podczerwieni. Zamiast tego będzie miało nową funkcję, zwaną sposobem komunikacji zbliżeniowej pozwalającej na łączenie zabawek ze sobą, gdy są zwrócone do siebie 'plecami'. Robiąc to, postać może odwiedzić drugą postać, wymienić się prezentami, wysyłać wiadomości i zarabiać GP. Zabawka będzie miała 5 gier (niektóre dostępne przez połączenie z drugim Tamagotchi) i stronę internetową pozwalającą na zarabianie większej ilości GP. Będą również nowe postaci; maskotką prawdopodobnie będzie Yumemitchi, tak jak to było w Tamagotchi P's.

Tamagotchi Friends będzie dostępne w 6 różnych kolorach. Wszystkie będą miały logo 'Tamagotchi Friends' nad wyświetlaczem.
Zabawka będzie miała 10 ikon: statystyki, karmienie, toaleta, drzwi, połączenie, poczta, przedmioty, książka, leczenie i ikona atencji.
Prawdobodobnie ikonka poczty będzie pozwalała na pisanie i wysyłanie wiadomości do drugiej zabawki."
OMG zrezygnuję z figurek do Tama-Go zacznę zbierać na nowe Tama. XD.
[Obrazek: tumblr_mw9uzxlsUP1rid1wno1_500.png]
Mam tylko nadzieję, że nie będzie takie wielkie jak tamaGo, zdecydowanie biorę to różowe w serduszka, albo to biało niebieskie w czarne łatki. Oby tylko było małych rozmiarów. -,- Mi tez te obudowy od id l się nie podobają.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Będzie rozmiarów kolorowych Tamagotchi raczej na 100%.
Jak mnie będzie stać to wezmę i to białe w panterkę i to różowe w serduszka. Ale najpierw na milion procent to całe białe w kolorową panterkę, jest mega cudne. <333
Też chciałabym dwa. XDDDD Ale szkoda mi kasy nawet na jedno... XD
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: e3i6psw.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: 1iKHfgA.png]
Ja jedno wezmę, bo jednak trzeba pamiętać, że to europejskie tama, a wszyscy pamiętamy jakie było tamaGo -,- więc na sam początek to tylko jedno wezmę, żeby w razie czego potem mnie szlag ze złosci nie trafił. Na poczatku stycznia mam urodziny, więc juz wiem co chcę dostać. ^^
Beznadziejnie nudne. Chcieli trzepać kasę na figurkach i samo Tamagotchi bez nich było STRASZNE. Ja swoje sprzedałam... Na szczęście z Tamagotchi P's nie popełnili tego samego błędu. Samo tmgc jest super zajmujące, a Deco Pierce'y są tylko jako dodatek, urozmaicenie.

Bardzo się cieszę, że Bandai robi czarno-białe tmgc, bardzo na to liczyłam szczerze mówiąc, bo jednak jak dla mnie to klimat jest w tych pikselach i jak by już cały czas tylko kolorowe wychodziły, to bym się zawiodła. ;/
Tamagotchi iD L E, które kosztuje bardzo dużo. ;P
Ja jedno wezmę różowe w serduszka żywsze jest dopiero w nowym roku. Uśmiech Obudowy z ID L mi się nie podobają skopiowali po prostu.
No i wygląda jak podróbka id l przez to -,- a te nowe obudowy są super.
Mi też się te nowe podobają, śliczne są. ^__^ Ale szkoda, że tylko 3, a nie 6 nowych wzorów. Ale i tak nie narzekam, przynajmniej jest taki, który mi się podoba. Duży uśmiech