Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maciejo z aparatem
Hejho!
Zainspirowany cudami Marthy, postanowiłem wrzucić swoje cośki. Jeżeli czytaliście moje przywitanie, możecie coś tam pamiętać, że chodzę do technikum o profilu fotograficznym. Mimo, że niektórzy tak uważają - nie jestem światowej klasy fotografem, nie umiem dobrze posługiwać się aparatem i nie znam na pamięć wszystkich temperatur barw (jeszcze! Duży uśmiech).
Co mógłbym opowiedzieć o swoich zdjęciach? Cóż to dość trudne pytanie. Fotografuję świat, takim jakim sam go widzę. Mój świat bywa czasem przekłamany i trochę nierealny, ale właśnie tak go odbieram. Można powiedzieć, że resztę pozostawiam Wam do wolnej interpretacji. Jeżeli chodzi o zdjęcia które robię analogami, no cóż… „Fotografia analogowa jest jak kobieta, zawsze nieprzewidywalna, tajemnicza i urocza. Czasami potrafi też pokazać swoje pazury.” Jednak gdy już coś z tego wszystkiego wyjdzie, myślę że mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że są efektem mojej długoletniej nauki jako samouk. Na ten moment wszystko co tworzę, jest naprawdę bardzo amatorskie. Ale się uczę! Jeżeli komuś to przeszkadza, no to cóż... i do not care, honey. Komentujcie, interpretujcie to wysypisko po swojemu, obiecuję że nie pogryzę!
Na początek częstuję Was cyfrowymi fotografiami, z czasem wrzucę coś z analoga.
[1] Do dziś nie mam pojęcia co to za roślinka. Ktoś wie może? Oczko
[Obrazek: 2rxgqax.jpg]
[2] Zachód słońca, uwielbiam przesiadywać wieczorami na tym wzniesieniu z dobrą książką.
[Obrazek: 167ow0i.jpg]
[3]
[Obrazek: rhlx8l.jpg]
[4]
[Obrazek: 14lha41.jpg]
[Obrazek: usRtoXY.png]
Odpowiedz
Przepiękne zdjęcia. ^^
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Jeej, dziękuję! Do ich piękna jeszcze sporo brakuje, ale i tak bardzo, bardzo dziękuję. Uśmiech
Odpowiedz
Ślimaczki i kwiatuszek cudne. <3
[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]
Odpowiedz
Bardzo ciekawe zdjęcia. Uwielbiam takie makro :3 Zachód zrobiłabym troszke inaczej ale każdy ma swoją technike. I tak jest pieknie Język Czekam z niecierpliwością na kolejne zdjęcia Wywracanie oczami
Odpowiedz
Co ja mogę powiedzieć - są świetne. Zrobione idealnie. Tylko ten zachód mi nie do końca odpowiada, ale to pewnie przez to, że po prostu przepadam za zdjęciami macro. XD
[Obrazek: PYf9yLD.png]
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim bardzo, bardzo za miłe słowa! Jesteście wspaniali! :3
[5] Jakoś trzeba było przerwać jesienną nudę. x)
[Obrazek: 15q2ets.jpg]
[6]
[Obrazek: 174za1.jpg]
[7] Bo przed wyjściem, trzeba się przejrzeć... Duży uśmiech
[Obrazek: npqp20.jpg]
Odpowiedz
A tam, w liściach, to kto? Duży uśmiech
Odpowiedz
Carol, przyjaciółka która zgodziła się nakarmić głodne, zmarznięte liście (XD). Stwierdziliśmy, że każdy, nawet kupka liści na ulicy potrzebuje miłości i akceptacji, a szczególnie jedzenia. Tak też pojawił się pomysł. Duży uśmiech

Dawno nic w sumie nie było, a ja nie jestem pewien tego (o, niżej). Także, gdyby ktoś napisał co myśli, byłoby fajnie.
[Obrazek: 29erxb4.jpg]
Odpowiedz
O woow upiorne trochę. Nie znam sie zbytnio, ale chyba dobrze zrobione jest, tam z tyłu fajnie to granatowe światło wygląda. Ile musiałeś dziecku zapłacić? Duży uśmiech Bo coś czuję, że nie ma łatwo XD.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Odpowiedz
Ooo, genialne. *-* Też się zupełnie nie znam, ale wygląda serio super. : D
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: e3i6psw.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: 1iKHfgA.png]
Odpowiedz
Mi się bardzo podoba! *__*
Odpowiedz
Ojeja, to dziękuję! Myślałem, że coś tutaj ewidentnie nie pasuje, ale nie wiedziałem co. :<
Hah, akurat udało mi się namówić siostrę, by poświęciła mi chwilę, ale ją wyciągnąć na jakiekolwiek zdjęcia, to koszmar. To granatowe światło powstało w sumie przez przypadek, ale też mi się podoba. ^^
Odpowiedz
Zdjęcie z liściem jest tak dobre, że gdybyś miał to w większej rozdzielczości ustawiłabym sobie jako tapetę Uśmiech Mogłoby stać obok zdjęć tych z winowsa.
☾~☾ ~☾ ~☾ ~☾ ~☾ ~☾~☾ ~☾ ~☾ ~☾ ~☾ ☾ ~☾ ~☾ ~☾ ~☾

http://www.rhaeenys.deviantart.com

[Obrazek: Hamster_Cupcake__by_XxSleepyKittenxX.gif][Obrazek: abbeb8d19bc0efd10c6ef0432f47e817-d3gq8zm.png][Obrazek: Beta_Fish_by_Enu.gif]
Odpowiedz
woowo,bombowe :3!
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: ssjAWvi.png]
[Obrazek: Pnu5x6J.png]
[Obrazek: TeV9qeN.png]
[Obrazek: HtjCRW4.png]
[Obrazek: 4pyVzpe.png]
[Obrazek: wNgdNx3.png]
Odpowiedz