Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe Tamagotchi: Tamagotchi 4 U (27.09.2014) oraz Tamagotchi 4U+ (18.07.2015)
Ostrzeżenie 
Właśnie sobie oglądałam pierwszy odcinek nowego anime.
I moją uwagę przykuło to:

[Obrazek: a5rmo.png]

Po pierwsze, nie wygląda jak żadne wypuszczone do tej pory.
Po drugie, Bandai nie wrzuciłoby obrazka nieistniejącego Tamagotchi ot tak, chyba, że by planowali je wypuścić w najbliższym czasie.
Po trzecie, spójrzcie na sam dół obudowy. Możliwe, że dadzą nam możliwość personalizacji przedniej części obudowy, jak w TamaGO. Uśmiech
[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]
Tło ikon wygląda podobnie, ale nie identycznie. A tapetka jest inna. Uśmiech
(03-04-2014, 19:40)Carleesi napisał(a): Właśnie sobie oglądałam pierwszy odcinek nowego anime.
I moją uwagę przykuło to:

[Obrazek: a5rmo.png]

Po pierwsze, nie wygląda jak żadne wypuszczone do tej pory.
Po drugie, Bandai nie wrzuciłoby obrazka nieistniejącego Tamagotchi ot tak, chyba, że by planowali je wypuścić w najbliższym czasie.
Po trzecie, spójrzcie na sam dół obudowy. Możliwe, że dadzą nam możliwość personalizacji przedniej części obudowy, jak w TamaGO. Uśmiech
Czy tak samo było,gdy miało wyjść id?

Nie mam pojęcia, nie oglądałam tego anime wcześniej. Ale z reguły było tak, że postacie z anime były w nowym Tamagotchi.
Na oficjalnej stronie pojawił się news związany z tama-depa,ale nie mogę tego włączyć,bo nie jest dostępne w naszym kraju.
W innych anime z tego co wiem w trakcie openingów i przerywników były pokazywane wersje kolorowych tama związane z tym anime, tak przynajmniej było z id i idl. Nie wiem jak z P's, ale chyba też.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
W anime tamagotchi miracle friends na początku jak się zaczyna anime to było pokazywane zielone TMGC P's.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Nie jestem pewien czy wogóle wyjdzie nowe,ale mam nadzieje,że wyjdzie.W trackie przerywnika nie pokazali tego modelu co na zdjęciu Carol,ale nie wiem czy to jest z tym związane.
Bo to było pokazane na samym początku. A w ogóle z jakiej beczki by mieli pokazać, tmgc, które nie istnieje? Nigdy wcześniej tego nie zrobili.
Przecież mówię,że zawsze w trakcie przerywnika pokazywali tamagotchi id,idl,p's,a tutaj nie,ale może wyjdzie.Carol jeśli chodzi o twoje pytanie,może poprostu nie będzie się im to opłacało.Myślę,że gdy wychodziło id czy inne wersje to zawsze był news na stronie,a tutaj nie ma.
A nawet jakby miało wyjść to pewnie nie w Polsce, nie? :/
[Obrazek: baby.gif]
Ta w Japonii pewnie wyjdzie.
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Ale no co wy, kolorowe nie wychodzą nigdzie poza Japonią. Ale będą na ebay, więc nie widzę problemu. ^^

(03-04-2014, 20:13)Papillon napisał(a): Myślę,że gdy wychodziło id czy inne wersje to zawsze był news na stronie,a tutaj nie ma.

Bo jeśli ma wyjść, to dopiero jesienią, zawsze nowe kolorowe Tamagotchi wychodzi jesienią, dokładnie 23 listopada. Więc trudno oczekiwać już teraz oficjalnych newsów.
Oficjalnej zapowiedzi możemy się około września spodziewać.
(03-04-2014, 20:39)Carleesi napisał(a): Ale no co wy, kolorowe nie wychodzą nigdzie poza Japonią. Ale będą na ebay, więc nie widzę problemu. ^^

(03-04-2014, 20:13)Papillon napisał(a): Myślę,że gdy wychodziło id czy inne wersje to zawsze był news na stronie,a tutaj nie ma.

Bo jeśli ma wyjść, to dopiero jesienią, zawsze nowe kolorowe Tamagotchi wychodzi jesienią, dokładnie 23 listopada. Więc trudno oczekiwać już teraz oficjalnych newsów.
Oficjalnej zapowiedzi możemy się około września spodziewać.
Nie wiedziałem,ale jeżeli wyjdzie to jakie mogłyby być ceny na początku?
Nie mam pojęcia, ja w zeszłym roku ok. czerwca za swoje P's zapłaciłam $50 z bezpłatną przesyłką. To jest ok. 150 zł. Teraz już są droższe.