Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TMGC Friends i Dekatama
Żarówka 
Jestem początkująca więc jeżeli będą jakieś błędy proszę o poprawienie ich, ale do rzeczy. Ostatnio przyniosłam moje Tama-go do szkoły i koleżanka powiedziała że widziała takie wczoraj w Smyku (to było parę dni temu). Postanowiłam to sprawdzić i po przejrzeniu całego sklepu znalazłam je tuż przy kasie.Okazało się że to nie Tama-go tylko Friends. Tym sposobem jestem posiadaczką TMGC Friends i zapłaciłam za nie 120zł, czyli mniej więcej tak jak z wysyłką na allegro. Mam jeszcze jedną informację dla posiadaczy TMGC Friends. Od początku maja tego roku w sklepach Smyk będą urządzenia o nazwie DEKATAMA które po przyłożeniu Tama do niego daje nam dodatkową biżuterię. W jakich sklepach będą te urządzenia można sprawdzić na stronie http://www.bandai.pl . Przepraszam że tak bardzo się rozpisałam ale chcę przekazać te informacje bo komuś to się może przydać. Pozdrawiam wszystkich z forum Uśmiech.
Ja moje kupiłam w Katowicach i mam nadzieje że tam będzie bo do tej galeri handlowej w której jest smyk jestem jakieś dwa razy na tydzień i za każdym razem bym klikała xD.
No właśnie blue ma rację, już od dawna wiemy, że tama w sklepach są. W tesco są i w empiku i w smyku oczywiście, tylko o tym dekatama nie wiedziałam.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
Są w sklepach ja kupiłam nie w Smyku nawet ich jeszcze nie było, a w sklepie KLEKS w Warszawie na ul. Radarowej 4B za 99.90 zł. Byłam tam pod koniec lutego.
A w Smyku aż są po 120 zł. Duży uśmiech
Są jeszcze w Empiku i w Tesco ale nie wiem po ile dokładnie.

(06-04-2014, 09:09)blue napisał(a): Pewnie pojawi się gdzieś w Wawie w Smyku.

Jeśli w Smyku w Warszawie to pewnie w Arkadii będą i również w Domu towarowym w Smyku w Śródmieściu.

EDIT:
Wiem po ile w Tesco kosztują:
http://www.tesco.pl/produkty/zabawki/tamagotchi
[Obrazek: Cuo5aY7.png]
[Obrazek: e3jQr0d.png]
[Obrazek: TFUv9Im.png]
[Obrazek: WUj62ll.png]
Co do Friends to właśnie biorę udział w tym konkursie. XD
Gdzie konkurs, gdzie? ;u;
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: e3i6psw.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: 1iKHfgA.png]
Mam ulotkę, dzisiaj zrobię jej zdjęcie. Jest konkurs. Można wygrać Friends. Trzeba napisać jaka postać Tamagotchi mogłaby być Twoim przyjcielem i dlaczego.
A jest jakaś strona z tym konkursem?
Przecież wiem, że nie wygram. c: Zawsze jest tak, że sprzedawcy w Smyku zostawiają resztki towaru dla swoich dzieci czy dla kogoś innego z rodziny.
(06-04-2014, 09:06)fanka-tamka112 napisał(a): jeżeli będą jakieś błędy proszę o poprawienie ich...(tak pisze na ulotce reklamowej)

Skoro prosisz to "tak jest napisane". Oczko

Nie działa mi ten pierwszy link. Dacie link do tego konkursu też chciałbym wziąć udział. Uśmiech
[Obrazek: baby.gif]
Z tym dekatama ciekawa sprawa! To działa na zasadzie, że jedno przyłożenie zabawki to jeden "gratis", czy jak? Jak dla mnie super!
[Obrazek: usRtoXY.png]
Tak to działa że za jedno przyłożenie jest jeden gratis. Masz racje Maciejo Uśmiech. A co do nazwy już zmieniam bo wcześniej miałam zepsuty komputer. Przepraszam za pierwszy nie działający link bo przepisałam tak jak było na ulotce.
Chciałam pytać o to Dekatama... Miało być od maja. Ktoś to widział na żywo? Duży uśmiech
A dekatama nie służy do łączenia z japońskimi odpowiednikami connection?
Miało wyjść takie do sklepów, stacjonarne, dla Tamagotchi Friends.
[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]