Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piknik na Torwarze w Warszawie
"News" ze strony Bandai. Można się pobawić Tamagotchi Friends, a dla posiadaczy udostępnione będzie Dekatama.

Cytat:W najblizsza sobotę 07.06.2014, w godziach 12.00-19.00 na Torwarze odbędzie się Piknik z Kulturą Japońską-MATSURI.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska, gdze bedzie można pobawić się naszymi zabawkami: Tamagotchi, grami Złym Psem, Hedbanz i Loopin Louie, zrobić sobie Badga przy pomocy maszyny Badge it i wiele innych.

Dla wszystkich fanów Tamagotchi mamy niespodziankę!

Przyjdź ze swoim Tamagotchi na piknk i pobierz biżuterię ze specjalnego urządzenia DEKATAMA.!!!

Wstęp na piknik jes bezpłatny
Zapraszamy!!!
Kurde mam jutro zajęcia a bym się wybrała,ale raczej nie dam rady. Szkoda bo nie chodzi tu o sama tmgc i dekatama ale o cały piknik ;<.
O fajne, ale to jutro, więc i tak nie pójdę.
[Obrazek: yHpLEFd.png]
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]
To pseudo-konwent, więc bym radziła tam nie chodzić jak ktoś ma słabe nerwy, bo konwenty są straszne... chociaż po co ja to piszę, już koniec w sumie. XD
W sumie szkoda że nie poszłam, no ale cóż.
[Obrazek: tFePIKi.png]
[Obrazek: YSekEjy.png]
[Obrazek: 3gJokPP.png]
[Obrazek: 6fALI4i.png]
Kurdeee... czemu nie wiedziałem o tym min. tydzień wcześniej... .______. Chętnie bym się wybrał, jacieee...
[Obrazek: usRtoXY.png]
FAJNIE Duży uśmiech
Ninja I Serce TMGC Anioł Fan Od V.4Anioł I Serce TMGC Ninja
No i co to ma być? Odkop straszny, temat już od dawna nieaktualny, a twój post jest totalnie niepotrzebny. Radzę dokładnie przeczytać regulamin forum, a potem go przestrzegać.
[Obrazek: KA1vJTN.png]
[Obrazek: oetrKbQ.png]
[Obrazek: HuGyHLh.png]
[Obrazek: S6bdoEM.png]
[Obrazek: khgi2CQ.png]
[Obrazek: vj2R3VV.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości