Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Konkurs Tamagotchi Friends
Ostrzeżenie 
http://www.bandai.pl/aktualnosci.html?id=364

Masz swój ulubiony wzór TAMAGOTCHI FRIENDS? Powiedz nam który i dlaczego, właśnie ten, a możesz wygrać zabawki Tamagotchi Friends!!!

Odpowiedz na pytanie: Który z 6 wzorów Tamagotchi Friends podoba ci sie najbardziej i dlaczego?

Autorów 6 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy zabawkami Tamagotchi Friends w ich ulubionym wzorze!

Swoja odpowiedź prześlij na adres email: marketing@bandai.pl podając imię, nazwisko i adres email.

Na Twoją odpowiedź czekamy do 17.08.2014

ZAPRASZAMY!!!

_________
Zastanawiam się czy nie wziąć udziału xDD Zawsze można to sprzedać xD
Nie popieram czegoś takiego, zawsze mogłoby to trafić do kogoś, kto by je po prostu bardzo chciał.
Jak ja. I chyba wezmę udział, bo już od 2 miesięcy się zbieram, żeby sobie jedno sprawić, ale kasa nie puszcza... :<
[Obrazek: DVaeTg0.png]
[Obrazek: GJhguKb.png]
Tym razem chyba też się zgłoszę... c:
[Obrazek: TRjYe2a.png]
[Obrazek: e3i6psw.png]
[Obrazek: 2ExruxK.png]
[Obrazek: 1iKHfgA.png]
Z chęcią bym się takim zaopiekował, zobaczył coś nowego.
Taak, chyba wezmę udział. Uśmiech
Matko, nieważne czemu je rozdają, zabieram się za pisanie, skoro poprzednio tyle osób wygrało! ^O^
[Obrazek: usRtoXY.png]
Cytat:Autorów 6 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy zabawkami Tamagotchi Friends w ich ulubionym wzorze!

Jak tylko 6 osób, to może być ciężko. :<
A tam, ja liczę, że to jeden z tych konkursów gdzie wygrywa "6 osób + jeszcze kilka, bo fajne prace". 8D No nic, powodzenia wszystkim którzy biorą udział, damy radę! :3
Blue, mistrz zniechęcania. -.-"
Wiesz, nie każdy potrzebuje twojego realizmu.
Widziałam to już jakiś czas temu i niby chciałam wziąć udział, ale ilość wygranych prac mnie zniechęciła. Chociaż chętnie bym zobaczyła jak wygląda łączenie Friends... ;__;
[Obrazek: tumblr_ms2pjqJps41s1wid1o5_250.gif]
^ Spoko pomysł w sumie.
Ja już maila wysłałam z 2,5 godziny temu, jakby co, to pisałam o białym w lamparta. Język
^^ Hah, jeżeli tak to ja biere tego niebieskiego dalmatyńczyka. XDXD Skończyłem pisać, ale jutro wyślę, coby jeszcze z siedem razy sprawdzić. Język
Długie to pisaliście? Bo jakoś ciężko mi się pisze o wzorze obudowy, zwłaszcza że chcę napisać o fioletowej. Lamparta już mam. XD
[Obrazek: tumblr_ms2pjqJps41s1wid1o5_250.gif]
Ralveyn, to co ty, opowiadanie im napisałeś? Język

Dopiero wysłałem maila, pisałem o tej niebieskiej wersji. Uśmiech
^ Nope, ale lubię wszystko sprawdzać przed oddaniem, coby blue mi już nie zarzucał, że czegoś nie czytam nim wyślę. Język Zresztą krótko przed północą kończyłem, a prawie spałem.
Ale w sumie, nawet jeżeli, to co się będę ograniczał.
W regulaminie jest napisane, że można oddać dowolną ilość odpowiedzi. Wiadomo, że nie można wygrać tym samym dwóch nagród, no ale... Uśmiech